Autor Wątek: Męski tyłek kontra majty  (Przeczytany 224220 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #165 dnia: Styczeń 17, 2007, 10:56:18 am »
Holland z Eureka seveN. Sorki za niedopisanie...

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #166 dnia: Styczeń 17, 2007, 02:19:33 pm »
Dzięki, Rybku :) Teraz wiem, gdzie szukać :P

Mirando! Mirando!!!

No popatrz, popatrz co znalazłam! Psychotycznym doktorom mówimy zdecydowanie TAK! Pan 69: Tadaaam! Muraki z Yami no Matsuei.



Właśnie odkryłam, że mam na dysku mangę Samurai Champloo i podczytuję sobie piracko. W ramach żalu za grzech, jakim jest bezwstydne piractwo umieszczam mały bonusik - lekko perwersyjny Jin 70 (ten to miał głos w animcu, mua!)



idę jeszcze poszukać, moze złapię jekiegoś pokemona...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Miranda

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #167 dnia: Styczeń 17, 2007, 02:53:50 pm »
Cytat: "Szyszka"
Psychotycznym doktorom mówimy zdecydowanie TAK! Pan 69: Tadaaam! Muraki z Yami no Matsuei.

Heh, Szyszko, ty to wiesz jak mnie przywołać nawet z najgłębszych czeluści, jakie właśnie stanowiło moje łóżeczko z tomikiem mangi (zgadnij jakiej...) w łapkach :D Dzięki za Murakiego :) "I feel a scent... The scent of blood..."
Samurai Champloo? Roger that! Nagrałam sobie jak w tv leciał (Canal+ ?) hie hie :D
Mam pomysł na kolejnego bisza do kolekcji, tylko muszę się jakiegoś screena doszukać... Zaraz będzie...

EDIT: Found him! Z Black Cat pamiętam, że był Train, to dorzucimy jeszcze Svena :) Z wymierającego gatunku dżentelmenów, co to i kobietę z opałów wybawi i coś "głębokiego" powie, z nieśmiertelnym papierosem...l
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline nolifesking

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #168 dnia: Styczeń 17, 2007, 03:42:11 pm »
Dziwie sie ze onich zapomnieliscie:
Szalony Kapelusznik:

i dwa razy Byakuya zeby mozna było się mu przyjzęc ;]

ten specjalnie dla mirandy:

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #169 dnia: Styczeń 17, 2007, 05:48:38 pm »
Jeden nowy bisz z Inukami.



swoją drogą, bardzo fajny gość.

I powtórka z innego tematu, ale nie wiem czy ci panowie tu gościli.



Offline flowingwater

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #170 dnia: Styczeń 17, 2007, 06:44:08 pm »
zabawne :lol:
chłopaki,  :) Noli, już teraz lepiej trafiłeś, bo ci z poprzedniego Twojego posta trochę -jakby to powiedzieć- mało męscy...
Wilk, drugi od góry może być
Szyszka, tak,  więcej psychopatycznych doktorów!

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #171 dnia: Styczeń 17, 2007, 09:48:16 pm »
Wilku, tymi biszami to mnie karmiłeś przy okazji pierzastych wilków, tutaj chyba ich nie było, może z wyjątkiem wspomnienia Kiry z ASanct :) (tak nota bene, jak mi się narazisz to postnę tu męskie ramionka, hehehe). miło by było widzieć ich opisanych, żeby maluczcy wiedzieli, gdzie węszyć :P Na liczniku 77, hje hje.

Flo, przeszukałam pół świata, ale niestety znalazłam tylko TO, jeśli chodzi o psychopatycznych doktorów... tu jakos mało psychopatycznie wygląda, niestety...



dzisiaj biszów żadnych ciekawych nie wrzucę... ale zafunduję Wam odrobinkę śmiechu przed snem (mam nadzieję). Jesli bisze na obrazkach się podobają, to wrzucę coś poważniejszego i potem zliczę



tutaj oczywiście mam na myśli tego pana po lewej, bo Totoro, drogie dziatki, biszem nie jest. Nie wolno nawet myśleć, że może być :)



PS, Mirando, widzę, że jesteś rozpieszczana :P najpierw ja, teraz Noli...
[/b]
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Miranda

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #172 dnia: Styczeń 18, 2007, 09:53:24 am »
Cytat: "Szyszka"
tu jakos mało psychopatycznie wygląda, niestety...

Też ładnie, ale ten art ze strzykawką bardzo dobrze oddawał hmm... charakterek i upodobania Murakiego ;)
A'propos tego minikomixu (śmieszny :) ) czy Vash był już pokazany i zaliczony w poczet biszów? Szyszko, pamiętasz? Bo ja pamiętam tylko Wolfwooda...
Cytat: "Szyszka"
PS, Mirando, widzę, że jesteś rozpieszczana :P najpierw ja, teraz Noli...

Prawda, jak mi dobrze? :D

I kolejne paszcze ode mnie: (obie z Kyou Kara Maou)
Conrad
Gwendal, zwykle bardzo poważny, ale ma swoje zakręcone nawyki...
:)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #173 dnia: Styczeń 18, 2007, 10:40:23 am »
Faktycznie, Vasha the Stampede nie było! niniejszym nadaję mu numer 80 i Honorowe Wyróżnienie kosmyczka, bo to bisz z mojego pierwszego "własnego" anime.

w wersji słodziutkiej...

i w wersji normalnej (przyznaję się, dałam ten właśnie obrazek ze względu na kota :P)



<wyciąga z szafy wędkę i przywiązuje na żyłce małego zmaltretowanego uke> idziem polować na psycho-bisze :P

EDIT: no nie mogę się powstrzymać, nie mogę - oto trochę humoru na dobranoc :P dla wszystkich fanek yaoi i nie tylko!

mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Miranda

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #174 dnia: Styczeń 19, 2007, 09:08:48 pm »
Cytat: "Szyszka"
no nie mogę się powstrzymać, nie mogę - oto trochę humoru na dobranoc :P dla wszystkich fanek yaoi i nie tylko!

 :lol:

Znalazłam jeszcze jednego psycho-doktorka :) Do Murakiego mu trochę brakuje, ale co tam. Imienia tradycyjnie nie udało mi się zapamiętać, może Szyszka pomoże, bo to pan z Saiyuki ;)




Jak na rasowego biotechnologa przystało, papieros i kapcie w króliczki muszą być ;)

I jeszcze bonus:

Wiem, wiem, ze Sanzo juz był, ale myślę że nikt się nie pogniewa ;) To spojrzenie mnie dziś prawie zabiło... Musiałam go tu wrzucić :D

I to tyle jak na razie, do zobaczenia za tydzień, trzymajcie kciuki za śnieg w Krynicy (ciągle mam tę nadzieję...)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Dreadorus Maximus

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #175 dnia: Styczeń 19, 2007, 09:21:12 pm »
Ja dorzucam od siebie jednego gościa.

Nazywa się Gantou.

Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline flowingwater

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #176 dnia: Styczeń 20, 2007, 09:51:57 am »
Miranda, to z króliczkiem słodkie^^ powieszę sobie na ścianie  :D

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #177 dnia: Styczeń 22, 2007, 08:08:39 am »
Hm, rozpieszczaliśmy Mirandę, porozpieszczajmy i Flo :) W końcu 82 męskie ciałka to jest okazja, ne?

hje, hje, doktor Nii Jianyi to kawał drania, trzeba powiedzieć, a im dalej, tym bardziej go lubię :) BTW, znalazłam tai opis w wikipedii : "Despite his scruffy, slovenly look, Nii Jianyi always retains his air of evil genius--no mean feat, when shuffling around in bunny slippers and holding (or occasionally molesting) his omnipresent and adorable bunny plush."

szczególnie spodobało mi się słowo "molesting"...



muehehe, znalazłam jeszcze przy okazji chłopaków z gundama w dość nietypowym "ubarwieniu" :P jako biszów nie liczę, tylko jako ciekawostkę :P



no i ponieważ w survie jest jeszcze jeden pan, o którym zapomniałam na śmierć, a obrazek z nim jest boooski (Wilku, masta!), kradnę linka :) jak moglśmy zapomnieć o Roy'u Mustangu... (83

http://img440.imageshack.us/img440/646/roymustangnt1.jpg

ech, kto chce jeszcze żeby go porozpieszczać?
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline flowingwater

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #178 dnia: Styczeń 22, 2007, 09:09:01 am »
8) świetny art z króliczkiem  :D

Offline nolifesking

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #179 dnia: Styczeń 22, 2007, 09:16:10 am »
Suteki !!
Hehe ten z przerobionymi Sajlorkami :P