Autor Wątek: Męski tyłek kontra majty  (Przeczytany 221371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 31, 2006, 02:48:27 pm »
Cytat: "Szyszka"
Ale w TV miał grubo po 30, tak 34-35...


Może i miał, ale tak nie wygląda. Wygląda na dzieciaka i to, że w tle padło jakoby miał lat 30 nic nie zmienia.

Offline Clayman_

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 31, 2006, 02:51:41 pm »
Cytuj
ilu nastolatków pracuje jako zawodowi mordercy?

w mangach?
co drugi
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 31, 2006, 03:37:15 pm »
Cytat: "Louise"
Podniecanie się małolatami jest niezdrowe

Niezdrowe dla kogo? Bo chyba nie dla tych małolatów którzy są tylko rysunkami?

Cytuj
Zarówno Kenshin jak i Ci dwaj podani przez Mirandę to klasyczni nastolatkowie.

Hmm, przypomnij mi proszę ile to właściwie lat ma Hanazono Shizuna ze Strawberry Panic (o reszcie bohaterek nawet wspominać nie będę)
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 31, 2006, 04:32:17 pm »
Louise, może się pomyliłaś co do osoby, skoro tak uparcie twierdzisz, że Kenshin to nastolatek... ten mały czarnowłosy kurdupel to Yahiko. Kenshin to ten facet z blizną. Rudy. Jak się bardzo, bardzo uprzeć, to wygląda na dwadzieścia parę (co było zresztą bardzo wyraźnie powiedziane na początku TV i było przedmiotem wielu żartów później).

Choć rozumiem Cię, uwielbiane prze Ciebie dinozaury chara-designu wyraźnie rozgraniaczły dorosłych od nastolatków - może dlatego  że  szczytem atzmu  był przekoloryzowany teatr kabuki, gdzie każdą postać wykładano łopatologicznie.
W takim Sukeban Deka ci "nastolatkowie" wyglądają jak przechodzone dziwy i goście z paroletnim wyrokiem. To samo jest z Czarodziejkami z Planet wszelakich. Co jest gorsze - postarzanie na siłę czy odmładzanie, które ma wyraźny powód (przeczytaj wyjaśnienie mangaki, czemu Kenshin tak wygląda, proszę, a nie rzucaj błotem)?

Jeżeli uważasz temat za głupi a wypowiadających się za perwersów i debili, proszę, nie czytaj go, wróć do yuri, na którym się najlepiej znasz - ja się nie znam, więc nic nie piszę w tamtym temacie. Krytyka mile widziana, byle by była konstruktywna, a moim zdaniem czasami Ci tego brakuje. Każdy może napisać, że coś jest chore i ble i zakokosić się w poczuciu wyższości i dobrze spełnionego obowiązku. Jak jest chore i ble, za opinię dziękujemy i nie prosimy o więcej.


Knurek mówi: go, Richie, go!
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Dreadorus Maximus

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 01, 2007, 08:13:23 pm »
Cytat: "Clayman_"
Cytuj
ilu nastolatków pracuje jako zawodowi mordercy?

w mangach?
co drugi


Dlatego mój faworyt ma szósty krzyżyk na karku. ;)

Stonujcie trochę
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Kaworu Nagisa

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 545
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mistrz Rozpierduchy
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 02, 2007, 11:42:14 am »
Cytat: "Clayman_"
Cytuj
ilu nastolatków pracuje jako zawodowi mordercy?

w mangach?
co drugi


Nie wolno zapominać w anime i mangach to najczęściej kobieta zabija
Trochę przykładów jest, mężczyzna to naj częściej żołnierz, albo jakiś inny mundurowiec.
Zło do triumfu potrzebuje tylko tego by dobrzy ludzie nic nie robili.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 02, 2007, 01:04:54 pm »
Clayman_ podaj jakieś przykłady. Najlepiej tyle, by nie było wątpliwości, że wiesz co piszesz. Ty Kaworu tym bardziej.

Bo jeśli chodzi o nastolatków zawodowych zabójców, to jako takich jest ich mało, na myśl przychodzi mi co najwyżej, poza Kenshinem, Black Cat i Peace Maker. Od biedy można podciągnąć pod to FMP i... to wszystko?

Z drugiej strony nastoletnich zabójczyń jest chyba więcej: Gunslinger Girls, Kite, Kiddy Grade, Bakuretsu Tenchi, TOKKO, FMP SR. Choć też nie za dużo tego. Może ja nie oglądam anime gdzie bohaterami są dzieciaki mordujące ludzi? :?

Więc proszę o jakieś tytuły dla podparcia Waszych tez.

Offline tamago

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 02, 2007, 02:14:15 pm »
bardzo wyszukany temat... casami jak go czytam to niemogę w niektóre rzeczy uwierzyć a czasami to navet chichoczę...

Ideał Faceta??? hmm...
Parn z "Record of Lodoss War" ale nie z anime tylko z mangi... (ten z anime jakoś mi się nie podobał
Waleczny rycerz... przystojniak (proszę nie zwracać uwagi na charakterystyczny dla tego arytysty sposób rysowania nosów... jak tak pomyśleć to stara się rysować je bardziej realnie niż inni.. a to że mu czasem nie wyszło to już inna sprawa... XD )... młody..., opanaowany (tylko jeśli chodzi o stosunki z kobietami), w sumie to trochę agresywny (ale to minimum, no chyba zę ktoś coś powie o jakiejś lasce to mógł by zabić...), w sumie to słodki kolo o dziwnym podejściu do życia.... ale ja i tak wolę Deed-chan XD

Kaji - tak racja typ dorosłego mężczyzny z no czymś co to niewiem co podkreśla...

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 02, 2007, 07:41:30 pm »
śmiech to zdrowie. proszę czytać częściej, lubię edukować ludzi :P

Jak już jesteśmy przy temacie biszów jako takich, nie można nie wspomnieć o przepięknej parodii idei bishounena, jaką jest Ouran Host Club - mamy tu dowolnie wybrany stereotypowy obiekt westchnień, od loli-typu przez intelektualistę aż do homo-kazirodczego duetu (tak, sa panie, którym się to podoba, scary...). Naturalnie wszystko z przymrużeniem oka, jako że panowie słono sobie liczą za bycie "moe" dla piszczących panienek :P

To jest jedyny kadr, na którym mam wszystkich, akurat z gatunku parody, ale proszę wierzyć, inne są bardzo fanserwisowe :) (tak,ci panowie z katanami też się przechadzali, żeby nie było)



a to mój osobisty faworyt, z gatunku evil przeintelektualizowanych biszów:

mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 04, 2007, 12:49:15 pm »
A propos męski tyłków oraz innych atrybutów - właśnie pod egidą 4chana odbywa się SaiGAR 2007, czyli i ty masz szansę zagłosować na bohatera który jest najbardziej GAR :)
http://saigar.darkmirage.com/

BTW, SaiGAR to taka odpowiedź na japońskie SaiMoe (jeśli ktoś nie wie na czym polegało to może się domyślać :p)

Szkoda tylko że nie dali choćby żadnych obrazków na stronce... ale tak to już jest - otoczka multimedialna oraz komentarze aktualnych wyników tam gdzie zwykle czyli 4chan (z SaiMoie było podobnie)

ps. Blick Winkel z EVER17?!? Wszyscy głosują na Blick Winkela!!!!!
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Nekromanta

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 04, 2007, 10:53:54 pm »
A linka do tego SaiMoe można?


Ja bym zjadł pizze z Kakashim (naruto)  ;)  :lol:
img]http://img243.imageshack.us/img243/6788/forstargodsbb1cq5.jpg[/img]

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 05, 2007, 07:47:58 am »
mua! jest na kogo głosować, bo już się przestraszyłam, że żadnego mojego bisza nie będzie :) Ale jest i Wolfwood i Ryoga (oj, mam słabosć do swińskich facetów, no) i Mechazawa :P, kurde, jeszcze boski Mustang i Huges, nie mówiąc o Kyo-kunie z Ourana :) będzie co robić wieczorami, oj będzie :)

Zadziwiające, że nie ma tam takich sztandarowych biszów jak Metalowy Edzio czy Sami-Wiecie-Kto ulubiony szyszki (ale może to i lepiej, będę go mogła lepiej zamaskować w szafie).

Richie, skąd Ty takie perełki wyciągasz?
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 05, 2007, 09:29:20 am »
Cytat: "Nekromanta"
A linka do tego SaiMoe można?

Nie można. SaiMoe 2006 skończyło się chyba tak z dwa miesiące temu. O 2007 nikt jeszcze nie słyszał.

Cytat: "Szyszka"
Zadziwiające, że nie ma tam takich sztandarowych biszów jak Metalowy Edzio czy Sami-Wiecie-Kto ulubiony szyszki (ale może to i lepiej, będę go mogła lepiej zamaskować w szafie).

Bo to jest SaiGAR a nie SaiBisz :p
http://www.lurkmore.com/wiki/index.php?title=GAR

Cytuj
Richie, skąd Ty takie perełki wyciągasz?

Stąd gdzie zwykle...We are anonymous of 4chan, resistance is futile...
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 05, 2007, 06:34:13 pm »
ech, baka szyszka, of course, GAR, późne czytanie postów rzuca się na umysł. Ale Saitoh powinien się załapać, taki badass z niego :P

Ech, żeby jeszce to anime z Archerem nie było tak strasznie ble i nudne, to bym dla samej estetyki obejrzała :) ale niestety, kieruję się głównie fabułą, nie estetyką i jakoś to do mnie nie przemawia.

ja tam na 4chanie obrazki męskie ogladam, zła szyszka jestem. czasem trza sobie zniszczyć umysł takim Mustangiem w tentaklach, oj, trzeba...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline rysia15

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 05, 2007, 09:02:23 pm »
Od tego tematu boli mnie brzuch  :lol:  Ouran Host Club... nie obraź się, nie mogłam tego przeżyć (silly jak jasna cholera). Ładni faceci? Cała ekipa Sohmów z Fruits Basket (i Kyo!)  :p
róg Cię kusi Coca-Colą