trawa

Autor Wątek: Męski tyłek kontra majty  (Przeczytany 221460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #930 dnia: Styczeń 09, 2009, 03:31:02 am »
Nie wiem czy to jakaś podpucha lub ironia ale jeśli nie to który odcinek bo naprawdę chciałbym zobaczyć jak to wygląda w anime.

w TYM anime to wygląda tak, że nie wygląda :D ale proszę, odcinek 12, "Overdone Warcry"


hm, chciałabym choć raz w zyciu zrobić test z animca, który nie bedzie tendencyjny tak bardzo, że zaznaczając odpowiedzi od razu wiem, że mi wyjdzie...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline V-chan

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #931 dnia: Styczeń 09, 2009, 04:16:38 am »
No właśnie ja ni cholery nie spodziewałam się, że będę kotem  :shock: W sumie spodziewałam się, że wyjdzie mi coś koło Ren i Milly, a nie... kot.

http://www.quizilla.com/quizzes/793396/trigun-character-quiz
http://quizfarm.com/quizzes/new/Vash/which-trigun-character-are-you/

To są te dwa testy, które robiłam i z których ni cholery nie spodziewałam się takich wyników :D

PO CZASIE:
postanowiłam zawziąć się w sobie i pójść nieco dalej niż za pierwszy odcinek Ourana... Jak na razie-dennie. Choć muszę przyznać, że Mori(?w każdym razie duże i milczące) wydaje mi się najfajniejszy, choć zdecydowanie obniżyłam poprzeczkę. Może dalej będzie lepiej i moja opinia zmieni się :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2009, 08:30:37 am wysłana przez V-chan »

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #932 dnia: Styczeń 09, 2009, 09:03:38 am »
widzisz, Ouran to po prostu komedia i najzwyczajniej może Cię nie śmieszyć. Ja tam uwielbiam Kyoyę, jest taki cudownie bezwzględny :D Mnie Ouran bawi niezmiernie, a poza tym lubię wysmukłe pacholęta (rozczulenie takie mam), wiec Ouran to dla mnie hit, ale nie palę na stosie nikogo, jeśli mu się nie spodoba :)

Walcze z FMPanicem pierwszą serią i to walczę ostro, bo jak Sagarę uwielbiam, jak Chidori jest boska, Kurz uroczy... to cała reszta, od animacji przez słodkie bezy i dialogi po prostu sucks. Nie tragicznie, ale sucks. Szczególnie kiedy sie czytało wcześniej, że Sagara najzwyczajniej w świecie się wydarł na Chidori. Wtedy, kiedy uciekali i Chidori mu do znudzenia powtarzała, żeby sie nie bawił w żołnierza, tylko zostawił to profesjonalistą i po iluś tam powtórzeniach Sagara włażąc na mecha sie odwraca i z wściekłym spojrzeniem warczy "Ja JESTEM profesjonalistą" (w domyśle - babo, mówiłem ci to już parę razy, że wiem, co robię, daj se siana). W anime w tej scenie brakuje tylko sparkli naokoło Sagary, który bez mała rycerzem na białym koniu sie objawia, praktycznie zero emocji, ach, jaki jestem wpaniały. W anime Chidori jakoś zupełnie nie wpada na to, że facet strzelający do ludzi zupełnie bez problemu, ratujący ja przed salwami z maszynówki moze być coś więcej niż maniakiem broni (ugh, pamiętam, jak za pierwszym razem po tym odcinku zarzuciałam oglądanie). W nowelkach i mandze owszem, strzelanie jest, ale Sagara nikogo nie trafia, raczej kryją się po kątach i uciekają, niż biorą udział w regularnej bitwie z obstrzałem, więc jej wątpliwości są uzasadnione...

Ale oglądam twardo, słodkie bezy przewijam, bo panienka jest żenująco słodko-bezradna, jak szczeniaczek wypuszczony po raz pierwszy na trawnik, blah. Dobrze, że są dwie lepsze serie...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline V-chan

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #933 dnia: Styczeń 09, 2009, 09:17:18 am »
No ja zarzuciłam oglądanie po pierwszym odcinku całkowicie dotyczącym Bezy-chan (dla niewiedzących- Tessa Testarossa). Przez miesiąc nie mogłam na to patrzeć(a to chyba był odcinek 12... coś koło tego) :D Akurat darcie się Chidori było śmieszne xD

Cóż... Ouran porzuciłam po odcinku 4, kiedy to kumpela mnie poinformowała, że jedyna postać, jaka mnie interere (czyt.Mori) nie ma wątku romantycznego, a jedynie łazi za Honey i ratuje z opresji :/ W sumie tylko dla niego oglądałam, więc mogę spokojnie porzucić i wrócić do np.Kanou  :badgrin: albo znów umrzeć ze śmiechu wielokrotnie przed "Perfect Girl Evolution" :D

Offline Shirosama

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #934 dnia: Styczeń 09, 2009, 10:07:32 am »
Tessa była o wiele fajniejsza od Chidori. Ta pierwsza taka spokojna, inteligentna, a ta druga jakaś stuknięta i denerwująca. Oczywiście serduszko miała dobre jak to taki typ ma.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #935 dnia: Styczeń 09, 2009, 10:22:28 am »
Dziewczyny, pamiętajcie, nie dajcie się głupio Anfanowi sprowokować.


V-chan, oglądaj Ourana, ja - facet nie lubiący shoujo - Ci tą serię polecam ;) , bo to nie dość, że fajna komedia to i postacie ma świetne (szczególnie Kyouya oraz Tamaki)

Offline Shirosama

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #936 dnia: Styczeń 09, 2009, 10:29:25 am »
Wyrażanie własnego zdania to dla ciebie prowokacja ? Jesteś dosyć żałosny...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #937 dnia: Styczeń 09, 2009, 10:33:32 am »
Ja też nie dam się sprowokować, przykro mi.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #938 dnia: Styczeń 09, 2009, 01:41:17 pm »
mnie zdanie anfana w kwestii kobiet obchodzi tyle, co epidemia opryszczki w średniowiecznej Francji...

poza tym, Wilku, to temat do piszczenia na facetów i narzekania na panienki, więc takiego trolla będziemy po prostu ignorować, bo to taki sam poziom trollingu jak wymienianie zalet kiełbasy na forum wegetarian :D

baseball znowu na topie - czytam Adachiego, Tough. O ile to możliwe, jest jeszcze lepsze niż H2, może brzydziej rysowane, ale przy H2 się nie poryczałam jak głupia :) (Adachi to troll też, z takich wrednych, złośliwych typów, którzy walą ukradkiem czytelnika w nerki, 7 tom a ja ryczę już pięć minut)

V-chan, baseballiści mają uniformy, fakt, ale mówiąc o kropelkach potu... cóż, nic tak nie buduje napiecia jak kropla potu zdradziecko sunąca w stronę dłoni miotacza po ramionku, która powoduje, że piłka od której zależy wynik meczu może nie polecieć tak, jak trzeba... Mua :)

Yes, I'm baseball junkie :P


mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Shirosama

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #939 dnia: Styczeń 09, 2009, 03:05:11 pm »
mnie zdanie anfana w kwestii kobiet obchodzi tyle, co epidemia opryszczki w średniowiecznej Francji...
Nic to mnie nie obchodzi, że to ciebie nie obchodzi. Jedynie możesz jak grzeczna Szyszka przeczytać i się z tym zgodzić lub nie.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #940 dnia: Styczeń 09, 2009, 03:08:30 pm »
mogę sobie to wrzucić w podpis, mogę?

ja naprawdę Cie uwielbiam :D
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Frey Ikari

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #941 dnia: Styczeń 10, 2009, 05:43:10 pm »
Cos dla ludzi tutaj.





Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #942 dnia: Styczeń 10, 2009, 06:55:55 pm »
ah, Kuroshitsuji, podręcznikowy przykład bisza :)
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Hollow

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #943 dnia: Styczeń 10, 2009, 07:01:33 pm »
Właśnie zacząłem oglądać to anime. Demoniczny lokaj wymiata  :D

Offline Bere

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #944 dnia: Styczeń 10, 2009, 07:51:44 pm »
Sebaściannnn

A co z Panem Sinigami ?  :eek:

 

anything