Autor Wątek: Męski tyłek kontra majty  (Przeczytany 221417 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #975 dnia: Marzec 15, 2018, 11:55:38 pm »
O kurde, jeszcze Bere, Steelie, Anfan i będzie niezła podróż w czasie!

Cześć Wam (:

mru! wielki szyszny hug na Skrzydlatego i mały taniec bisza na cześć wszystkich obecnych tu biszów!

Anfan gdzieś ostatnio mnie wytropił i próbował wytłumaczyć, że jestem kretynką bo nie doceniam geniuszu Shingeki no Kyojin. ;) A Steelie faktycznie by się przydał, bo Bere był Berebiszem ale zrobił się Berebucem i w sumie nie tęsknię. O, Nitszu jeszcze by było fajnie spotkać :D

ostatnio z Mirandą ostro biszujemy. No dobra, nie ukrywam, my cały czas biszujemy, od tych 12 lat, odkąd poznałyśmy się tu na forum. :D I tak zacny biszny temat wypadałoby odświezyć raz na dekadę :D
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Hollow

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #976 dnia: Marzec 16, 2018, 08:57:28 am »
O! Witam! Dawno Was nie było? Co nowego?

Offline Jackal

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #977 dnia: Marzec 16, 2018, 04:55:16 pm »
Witam również z powrotem. Niespodziewany zastrzyk adrenaliny. Obecnie to nie to co kiedyś, mam wrażenie że ludzie więcej przesiedzieli na tych forach.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #978 dnia: Marzec 16, 2018, 07:00:38 pm »
w szyszkowie jest śmiesznie, moja praca polega na ryusowaniu komiksów i robieniu mydeł, w różnych konfiguracjach :smile: Możecie mnie spotkać na konwentach fantastycznych (na mangowe niestety już nie jeżdżę, brutalnie powiem, że się nie opłaca). Jestem strasznie stara i jestem najlepszym dowodem na to, że z anime się nie wyrasta, co najwyżej zmienia się pole zainteresowań (np. naprawdę już nie potrafię oglądać animu szkolnych, nawet najfajniejszych, a dobrych tytułów z dorosłymi w rolach głównych jest niestety mało - ale da się znaleźć).
Tak poza tym upolowałam sobie bisza-rpgowca, w okularach, a jakże.

I jakby się komuś nudziło, to niech zzerknie na fb na Kluski, tam rysuję szyszkowe komiksy :smile:

I mam wrażenie, że odkąd na fb jest wszystko w kupie, to fora powoli umierają. Ale dobrze jest wiedzieć, że jest gdzie wracać :)
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Jackal

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #979 dnia: Marzec 17, 2018, 08:45:27 am »
Z zmianą zainteresowań to prawda i też na nie, które rzeczy patrzeć nie mogę już, ale nadal szeroki zakres mam [z przewagą, że oglądał bym jakieś akcje, bijatyki np. attack on titan].

Offline Bere

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #980 dnia: Kwiecień 02, 2018, 07:29:53 am »
Bu :eek:

ale zrobił się Berebucem i w sumie nie tęsknię

No wiem. Wlasnie leze w lozku i mysle o tym i przykro mi sie robi jak sobie przypominam. Nie pamietam o co dokladnie poszlo i nie wiem czy chce, ale wiem ze ostatnia rzecz ktora napisalem nie byla zbyt przyjemna i bardzo przepraszam Cie za to. Jestes kobita z dobrym sercem i na pewno nie zaslugiwalas na to.

Mirande chyba tez by wypadalo przeprosic, ale nie wyglada jakby tu jeszcze byla. I Ijona za te wszystkie bole glowy.

Generalnie to zachowywalem sie jak niezly lamus i pozer. Big sori ewrybady. Wiek i wiecej obowiazkow (zona, wlasne mieszkanie) nadaja troche perspektywy.

Za Steelim tez tesknie. Dziwie sie ze Krovy i Angel nikt nie wywolal, ale z nimi przynajmniej mam droge kontaktu.

Jak Szysz tez bylem zdumiony ze ktos jeszcze tu pisze w erze social media. Ale trzeba przyznac ze ma to swoj urok. Moze to przez nostalgie...

Anime nie ogladam regularnie od okolo 2012... wydaje mi sie ze wtedy kompletnie zeszlo na psy. Wszystkie tytuly wygladaly tak samo, zenujaca cenzura. I nie bardzo wiem jak to sie dzieje, ale im dalej tym ciezej zrozumiec mi i odniesc sie do japonskiej kultury. Zwlaszcza do anime im bardziej oddalam sie od wieku szkolnego...

Jesli uslysze ze jest jakis hit to wciaz cos obejrze raz na rok-dwa. Ale w sumie to przestalem sprawdzac. Nie mam zadnych dobrych zrodel informacji.

Mam nadzieje ze zobacze Was jeszcze jak kiedys znowu odwiedze Polske.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2018, 08:32:34 am wysłana przez Bere »

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #981 dnia: Kwiecień 03, 2018, 02:28:53 pm »
I w ten oto sposób Bere przypomniałeś mi, dlaczego tak strasznie Cię lubiłam, małpo jedna, za mózg wielce przenikliwy i serduszko dobre bardzo głęboko (wtedy) schowane pod tsundere kołderką :) Bo nadal lubię, tylko wtedy miałam zdecydowanie mniej cierpliwości do szukania dere pod tsun. Teraz, jak piszesz, perspektywy się zmieniły, jestem nieskończonym oceanem cierpliwości i wyjebania ;)

Tak jak piszesz, mniej więcej od 2012 jest coraz mniej naprawdę ciekawych pomysłów zrealizowanych z głową i odwagą wykraczającą poza coraz bardziej bezczelny fanserwis i gore. Niemniej czasem zdarzają się ciekawe filmy (choć teraz, po śmierci Satoshiego Kona to jedynie Makoto Shinkai jakoś mi zostaje plus ten gościu od Toki wa kakkeru shojo).

Też mam nadzieję, że się kiedyś znowu zobaczymy i będę mogła pożartować z Twoich loczków ;) Loty są tanie, świat się znacznie skurczył, a ja naprawdę mam ochotę poznać pannę, która z Tobą wytrzymuje na tyle, żeby mieć Cię w swoim dowodzie na całe życie.

Tak więc teraz oficjalnie tęsknię i za Berebiszem :)
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #982 dnia: Kwiecień 04, 2018, 08:00:39 am »
Niby wiem, że Święta Wielkanocne, ale czegoś takiego to się nie spodziewałem...

I Ijona za te wszystkie bole glowy.

Generalnie to zachowywalem sie jak niezly lamus i pozer. Big sori ewrybady. Wiek i wiecej obowiazkow (zona, wlasne mieszkanie) nadaja troche perspektywy.
Luz. :) Ważne, żeby się rozwijać.

Tylko tak.. ekhm, ekhm... wiecie - jest temat na takie gadanie. :P
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #983 dnia: Kwiecień 04, 2018, 02:03:10 pm »
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

 

anything