Autor Wątek: Męski tyłek kontra majty  (Przeczytany 221533 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #840 dnia: Październik 24, 2008, 05:59:23 am »
nie, Bere czasem ma napady jaśniepańskie :P wiesz, to ta jasna cera i perwersyjne loczki...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #841 dnia: Październik 24, 2008, 06:10:41 am »
jpkm, Bere, jak napiszę, że się najeżyłeś to też zedytujesz posty? Pomyśl nad tym, bo to dobry pomysł, Mój Lordzie.

Offline Hunter Killer

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #842 dnia: Październik 24, 2008, 08:51:55 am »
All Hail Bere  :)

A tak na poważnie, co złego w tym ze zdjęcie jest obrobione...przecież i znani fotografowie obrabiają swoje zdjęcia. A jak chcecie zobaczyć "naturalnego" Berego, to wpadnijcie na jakiś konwent.  :p
Ja już go widziałem i mogę zapewnić, że nie różni sie znacznie od tej fotografii (no może ma trochę ciemniejszą skórę).  ;-)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Nitszu

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #843 dnia: Październik 24, 2008, 09:59:35 am »
Hunter dokładnie to chciałem powiedzieć, tylko ostatnio na Logice mieliśmy zaś akcje udowadniania czegoś nie wprost :P

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #844 dnia: Październik 24, 2008, 11:45:23 am »
Ale robicie sceny o.o

Offline Bere

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #845 dnia: Październik 24, 2008, 08:33:31 pm »
Głupia sprawa. Poproszono mnie o zdjęcie, to nie chciałem się już się męczyć z tym samemu i poprosiłem o to kogoś, kogo akurat miałem pod ręką, osobę która dopiero zaczyna przygodę z fotografią, no bo co, niech się pouczy. Cyknęliśmy parę szybkich zdjęć, bo jak widzicie późno już było, a nie chciałem być gołosłowny z tym wrzucaniem na MiA. Światło było kiepskie, więc zdjęcia wyszły za ciemne; nie patrzyłem już jak tam były poprawiane, ale najpewniej zostały przepuszczone przez automatyczny photo fix poprawiający właściwie wszystko. I wyszło całkiem nieźle. Tylko wydaje mi się, że ta osoba wiedziała lepiej co robiła, niż Nitszu wiedział o czym mówił. Myślałem, że piszę wśród swoich, a znalazłem się na cholernym /b/ gdzie rzucają 'PICS OR DIDNT HAPPEN' czy 'SHOOP'. Przykro mi się zrobiło.

Offline Krova

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #846 dnia: Październik 25, 2008, 03:35:52 pm »
Cytuj
Myślałem, że piszę wśród swoich, a znalazłem się na cholernym /b/

Looks shooped. I can tell by some of the pixels and by shooping a few shoops in my time.



 musiałem :p cziluj Bere, fota spoczko, ja tam nie widzę żadnych różnic. No, poza włosami :P
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Nitszu

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #847 dnia: Październik 26, 2008, 11:01:40 am »
no właśnie Bere... pisałeś wśród swoich a jednego potraktowałeś jak obcego :F

a wydawać się może dużo rzeczy, szczególnie jak się wszystko bierze na poważnie

Offline V-chan

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #848 dnia: Grudzień 28, 2008, 01:46:26 pm »
Jestem tu nowa, ale cieszę się, że mogę gdzieś popiszczeć nad facetami :D
Kilku moich ulubieńców:
1.Vegeta- mhroczny książę Saya-jinów z DBZ. Małe toto, wredne, silne, milczące, ale uwiebiam jak się "spina" gdy się z kimś kłóci. Wtedy ma fajnie nastroszone włoski. Vegeta w DB GT to porażka, o której warto wspomnień tylko w dwóch momentach: 1.jak goli wąsy i wszyscy go brechtają 2.jak się czerwieni :]

2.Sorata Arisugawa z "x"- cudowny, wyszczekany i przede wszystkim WIERNY. Tylko wersja mangowa.

3.Alucard- tego pana chyba nie trzeba przedstawiać :P Na swój sposób jest słodki, do tego przystojny, jak wszyscy diabli (i to dosłownie  :lol:)

4.Modo z "Motomyszy z Marsa"- to kreskówka, nie anime,ale i tak się nim zachwycam :]

5.Ikki z "Sainy Seiya"- feniks, co prawda wiecznie i irytująco poświęcający się dla swojego brata- Ofiary Losu TM, ale mimo to jest w nim to "coś"

6. Wszyscy główni męscy bohaterowie mang autorstwa Matsumoto Tomo- potrafi stworzyć tak cudowne postacie... Mężczyźni są pięknie zbudowani, do tego mają w sobie nieco przekory... :D W dodatku humor pani Matsumoto jest bezbłędny. Ulubiona manga: "Kiss" (ale jeszcze nie ukończona :( )

7. Ponownie wszyscy męscy bohaterowie- tym razem autorstwa Shinjo Mayu. Pięknie zarysowane oczy- ostrzegam, że jest to komediowe ecchi czasem zahaczające o mocniejsze sceny. Ulubiona manga: "Pure Love Strip"

8.I mój bezsprzeczny namber łan- Kanou Ryuuji, kapitan Fujity East z "Aoki Densetsu Shoot!" (wersja polska: "Piłka w grze"). Pojawia się w odcinku 38, znika po 47, by na chwileczkę pojawić się w ostatnim komentując Toshiego. Wszyscy twierdzą, że to najlepszy zawodnik ligi studenckiej w całej Japonii, uzdolniony, genialny technik(w swoim debiucie w tej serii zaczyna od wspaniałej akcji- kopie piłkę, która uderza w słupek. Wszyscy sądzą, że nie trafił, a on po prostu obliczył miejsce odbicia piłki i strzelił gola  :eek:). Co prawda do dziś nie mogę dojść do tego, jak Kakegawa z nimi wygrała, a Kamiya prawie go zatrzymał, ale to wszystko zwalam na motyw "głównego bohatera i jego drużyny, którzy zawsze muszą wygrać- nawet z tymi silniejszymi od siebie". Kanou jest wysoki, silny, porusza się niesamowicie zgrabnie, ma boskie pośladki xD i uwielbiam pozę, w której często staje- prawa noga palcami dotyka ziemi tuż za nim, prawą dłoń opiera na biodrze i w ten sposób wszystko obserwuje. KAWAII!!! Większość dziewczyn wyskakuje z tekstami, że on jest brzydki, ale jego twarz wydaje mi się męska. Nie jakaś tam ciapa, tylko złożona z płaszczyzn, typowa męska twarz! Tylko fryzurę ma głupią :/ Ale mogę mu to wybaczyć  :D
http://img216.imageshack.us/my.php?image=kanouzj1.png
http://img166.imageshack.us/my.php?image=fyrgyt4.jpg
http://img201.imageshack.us/my.php?image=kanouqj4.png
http://img70.imageshack.us/my.php?image=kanou2mu6.jpg
http://img514.imageshack.us/my.php?image=sweetwt8.jpg
AAA!!! JEST CUDOWNY!!!

A poza tym rzecz, która mnie wkurza w anime-od 2000 roku na palcach jednej ręki mogę wyliczyć anime, w którym mamy nie ciapę i babiarza, ale MĘŻCZYZNĘ. I nie rozumiem, dlaczego główny bohater- fujara taka,że nawet nie obdarzyłabym go spojrzeniem, ma wokół siebie pęczek lasek, podczas gdy jeden z jego kolegów- właśnie taki Mężczyzna(przez duże "M") brany jest za gbura i delikwenta, więc żadna panienka na niego nawet nie spojrzy. To wkurza :/

Offline Krova

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #849 dnia: Grudzień 28, 2008, 01:56:22 pm »
Cytuj
I nie rozumiem, dlaczego główny bohater- fujara taka,że nawet nie obdarzyłabym go spojrzeniem, ma wokół siebie pęczek lasek, podczas gdy jeden z jego kolegów- właśnie taki Mężczyzna(przez duże "M") brany jest za gbura i delikwenta, więc żadna panienka na niego nawet nie spojrzy.

 Jak to dlaczego - żeby dowartościować przeciętnego japońskiego otaku, który jest fujarą taką, że żadna by go nie obdarzyła spojrzeniem : )
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline V-chan

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #850 dnia: Grudzień 28, 2008, 03:12:37 pm »
Ale dlaczego my przy tym cierpimy? :(
W dodatku jakoś nigdy nie płakałam specjalnie nad brakiem męskich klat- w anime te klaty najczęściej są zapadnięte,lub przesadnie rozbudowane  ;-)
Ehhh... Oglądnęłabym sobie jakieś anime z typowym Mężczyzną. Ma któraś jakiś pomysł?  Może być złośliwy, wredny, milczący i brzydki :badgrin: Byleby nie był ciotą z wyglądu i zachowania.

Offline Miranda

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #851 dnia: Grudzień 28, 2008, 03:24:55 pm »
Hm, ja mam pomysł. Złośliwy i wredny jest, dość milczący, za to wcale nie brzydki ;] Na imię mu Jade, a anime to Tales of the Abyss.
Spróbuj też Full Metal Panic! (osobiście oglądałam tylko serię Fumoffu! - taką komediową wstawkę między pierwszym a drugim sezonem).
Bardzo fajną i sympatyczną postacią jest też Natsume z Natsume Yuujinchou, choć do złośliwego, wrednego Mężczyzny mu daleko ;)

Tyle na razie. A, właśnie, witam na Forum :)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #852 dnia: Grudzień 28, 2008, 03:45:58 pm »
witam koleżankę, cieszę się, że dotarła :)

tak, zdecydowanie Jade jest uroczy. Jeśli zaś lubujesz sie w sportowych bisznych klatach to koniecznie Majora - pierwszy sezon jest co prawda o smarkaczach, ale ma boską postać tatusia głównego bohatera, drugi sezon już jest bardziej mniam, choć momentami pada kreska, za to trzeci... trzeci... muargh! Kochana, ja przez całe anime Tsubasy co odcinek wyczekiwałam aż sie Wakabayashi pojawi, któren z racji kontuzji nóżki nie grał, ale wyłapywałam i syciłam się jak głupia :)

No i koniecznie Full Metal Panic - proponuję zacząć tak - pierwsze 4-5 odcinków pierwszej serii, potem całe Fumoffu, potem EWENTUALNIE koniec pierwszej serii a najlepiej od razu drugą. Młode to, biszne, poorane bliznami a jak się wreszcie uśmiechnie...

Mirando, a co z tymi obiecanymi odcinkami Second Raida? co? taka łaskawa byłam, a Ty co? Bo oprócz Guya zaspojluję Ci wszystkie części prawników!

Ach, Sorata był pierwszym bisznym szokiem po latach! Koniecznie z mangi, koniecznie, tomik bodaj 14, kiedy całuje włosy Arashi mnie zabił, zabił i rozsmarował na kawałki :)

mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Miranda

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #853 dnia: Grudzień 28, 2008, 03:51:32 pm »
Mirando, a co z tymi obiecanymi odcinkami Second Raida? co? taka łaskawa byłam, a Ty co? Bo oprócz Guya zaspojluję Ci wszystkie części prawników!
Aaa, zapomniałam dodać, że NA RAZIE widziałam tylko Fumoffu :P Obiecałam to obejrzę, za spojle podziękuję ;)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Konował

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #854 dnia: Grudzień 28, 2008, 04:27:09 pm »
nie ciapę i babiarza, ale MĘŻCZYZNĘ.
Oglądnęłabym sobie jakieś anime z typowym Mężczyzną. Ma któraś jakiś pomysł? 

Jeżeli ten mężczyzna ma nie być ciapą ani babiarzem to polecam Naruto, jest tam Sasuke i ma angsta.
A poważniej, może Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto, Berserker, Code Geass, Shigurui, Toshokan Sensou. Raczej nie powinienem kobiecie doradzać w tej sprawie, ale powyżej może znajdziesz to czego szukasz.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"