trawa

Autor Wątek: Męski tyłek kontra majty  (Przeczytany 221543 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Niuniek

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #900 dnia: Styczeń 05, 2009, 06:34:44 pm »
Słodka-urocza-przewracająca-się-na-prostej-drodze moe faktycznie zwykle ma dłuższe włosy.

Pierwsze skojarzenie: (Czy to zaliczamy do długich włosów?)


Offline Bere

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #901 dnia: Styczeń 05, 2009, 07:58:32 pm »
Zero wygląda bishowato, Kaname jak ciota.

Zero to EMO.

Laski sikają po nogach na widok chłopców, bo nie mężczyzn, a ja zastanawiam się (nie po raz pierwszy zresztą) gdzie się podziali MĘŻCZYŹNI?!

Wiesz co, w Twoim wieku, w tych czasach... Ktoś musi Ci chyba normalne odruchy przywrócić. :eek: Chcesz mnie w kompleksy wpędzić, czy cuś ? Bo ja na przykład wyglądam mocno chłopięco, czegokolwiek bym ze sobą nie zrobił- taka moja, cóż, uroda i niewiele na to poradzę. No ok, potrafię dać komuś w papę i wyważyć drzwi, ale czy to czyni mnie męskim ? :neutral:

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #902 dnia: Styczeń 05, 2009, 09:25:08 pm »
Zaprawdę, powiadam Wam: męskim czyni umiejętność różniczkowania. Kiedy obliczysz swoją pierwszą pochodną, jesteś mężczyzną.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Konował

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #903 dnia: Styczeń 05, 2009, 09:43:51 pm »
Pierwsze skojarzenie: (Czy to zaliczamy do długich włosów?)



Ja bym jej do moe nie zaliczył ;)

może: ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Niuniek

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #904 dnia: Styczeń 05, 2009, 09:56:04 pm »
Ja bym jej do moe nie zaliczył ;)
Słodka-urocza-przewracająca-się-na-prostej-drodze moe faktycznie zwykle ma dłuższe włosy.

No ale poza moe to się zgadza.  :D

Kurde. Okazuje się, że w moim liceum zrobili z nas mężczyzn. Dobrze że ktoś mnie w końcu uświadomił.  :lol:

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #905 dnia: Styczeń 05, 2009, 10:15:48 pm »
Zaprawdę, powiadam Wam: męskim czyni umiejętność różniczkowania. Kiedy obliczysz swoją pierwszą pochodną, jesteś mężczyzną.
Obalam tezę: pani dr. Parczyk różniczkowała na wykładach z anializy matematycznej- a mężczyzną to ona nie jest.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #906 dnia: Styczeń 06, 2009, 01:03:05 am »
Cytuj
Obalam tezę: pani dr. Parczyk różniczkowała na wykładach z anializy matematycznej- a mężczyzną to ona nie jest.
Ale z pewnością ma jaja.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline V-chan

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #907 dnia: Styczeń 06, 2009, 06:07:47 am »
Bere- o Zero nie mówiłam o jego EMOwatym stylu bycia, a jedynie obrazki,które da się obejrzeć. Co do mojego poczucia piękna... Jak widać z mojej hen-hen stąd wypowiedzi jest pełno lasek, które taki typ lubią, więc ja mogę mieć inne zdanie,nie? xD

Chidori z FMP! miała włosy długie i z pewnością nie była moe :P W przeciwieństwie do Tessy, która w ogóle wyglądała, jak beza i równie słodziła(to jest moe do kwadratu). Eri z "School Rumble" robiła z siebie panienkę, ale drugiej takiej jędzy nie ma :D

Z krótkimi włosami i dziewczęca to od razu przypomina mi się Akira(?chyba) z "School Rumble"- wydawała mi się kobieca :] Chwilowo innych krótkowłosych nie pamiętam :D

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #908 dnia: Styczeń 06, 2009, 07:03:36 am »
ja nie mówię, że krótkie włoski nie są sexy, ale patrzcie na ruch w majtkowym temacie - założę sie, żę tylu obrazków w krótkowłosymi pannami by sie nie znalazło :)

a Kopernik była kobietą!

czytam te wypowiedzi o moe i zastanawiam sie, czemu Richie jeszcze nie przyszedł z miotaczem ognia :D

moza tym precz z moe z męskiego tematu! Moe do kącika albo grzecznie na półeczkę/monitor/podusię, ale tu niech rządzi męski tyłek! Jestem nabuzowana p 6 epku Gurrena bez cenzury, ilość nagich tyłków na sekundę potrafi człowieka przytłoczyć...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Bere

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #909 dnia: Styczeń 06, 2009, 11:47:44 am »
No właśnie, przyszli nerdzi i zaczynają o moe. Wracajcie do swoich szachów i C++.  :doubt:

Co do mojego poczucia piękna... Jak widać z mojej hen-hen stąd wypowiedzi jest pełno lasek, które taki typ lubią, więc ja mogę mieć inne zdanie,nie? xD

Znaczy że nie marzysz o zgwałceniu mnie ? Bo to zaburza mój światopogląd. :eek:

A tak poważniej, shoujowate animu i ich biszne schematy jak VK da się przełknąć dla istnego droolfestu jeśli chodzi o zaprojektowane ubrania i fryzury, tylko patrzysz i myślisz że też byś takie chciał...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2009, 11:52:53 am wysłana przez Bere »

Offline V-chan

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #910 dnia: Styczeń 06, 2009, 02:48:17 pm »
Ja bym nie chciała :]

A na serio, to VK wkurza,jak nie wiem co. I nie potrafię zrozumieć, co ludzie w tym widzą. Taki z niego fenomen, jak z Naruto :/

Offline Bere

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #911 dnia: Styczeń 06, 2009, 07:34:45 pm »
Seksowne wampiry- wystarczy ? VK jest dobry jak na swoją demografię, choćby dlatego że sporo osób poza targetem potrafi to przełknąć. 'Fenomenem' może bym tego nie nazwał... Za to Naruto to tandetni ninja i 2 lata fillerów. Fenomenem też to-to nie jest, show ciśnie mocno na niewymagający mainstream, więc nie ma w tym nic specjalnie dziwnego.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #912 dnia: Styczeń 06, 2009, 07:52:44 pm »
Ale z pewnością ma jaja.
Tego nie jestem w stanie potwierdzić. :P
Ani- tym bardziej- nie chcę.

No właśnie, przyszli nerdzi i zaczynają o moe. Wracajcie do swoich szachów i C++. 
Szachy już są nudne.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #913 dnia: Styczeń 07, 2009, 07:19:45 am »
VK jest interesujący na tej samej zasadzie co ten nieszczęsny "Zmierzch" Meyerowej. Widać, że młodzi ludzie zaczynają tęsknić do niespecyficznego pobudzenia i napięcia seksualnego, takiego ledwie ocierającego się o erotykę, a wampiry są ewidentnie podniecajace z powodu samej idei bycia wampirem, nie pytajcie mnie czemu, socjologowie i psychologiwie drą o to koty aż do dziś. W czasach, kiedy seks jest podany na tacce co krok opowieść o samym napięciu budzi o wiele większe zainteresowanie. Przez całe nieszczęsne anime człowiek się zastanawia "użre jom cy ni", to raz, dwa - do przodu pociska też rozterka "czy chcę, by Zero stał się wampirem, bo przecież choć +50 do seksowności, to również +100 do angsta" (no, u niektórych panien +100 do angsta = +100 do seksowności :P). Same postacie też nie są brzydkie, nie jakoś specjalnie wybitne, ale też nie odrzucają. Dodajmy jeszcze do tego mdłą bohaterkę, która jest tak przezroczysta, że spokojnie można sie z nią utożsamiać, jako że nie posiada praktycznie osobowości i mamy całkiem skuteczny przepis na zainteresowanie. No i oczywiście nieszczęśliwa miłość na prawo i lewo, z nutką owocu zakazanego.

Jakby nie te tony patosu którym każdy kadr praktycznie ocieka, to pewnie bym obejrzała i drugą serią, ale tak to nie zdzierżę po prostu. CZekam na lepsze czasy :D

a teraz, by wypłukać z siebie niesmak po opisywaniu VK:
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline V-chan

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #914 dnia: Styczeń 07, 2009, 08:33:35 pm »
AAAAAAAAAAA!!! Omal nie umarłam z podniecenia na widok tego rysunku  :lol: :lol: :lol:
Bosssssski... Ale Kanou dalej najlepszy  ;-)

 

anything