Autor Wątek: Męski tyłek kontra majty  (Przeczytany 221432 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bere

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #915 dnia: Styczeń 07, 2009, 08:41:00 pm »
Dodajmy jeszcze do tego mdłą bohaterkę, która jest tak przezroczysta, że spokojnie można sie z nią utożsamiać, jako że nie posiada praktycznie osobowości i mamy całkiem skuteczny przepis na zainteresowanie.

A widzisz, może i racja że to taki shoujo standard, ale trochę się to broni jak w drugim sezonie okazuje się że Yuki Cross to nie Yuki Cross tylko... meh, nieciężko się domyśleć.

a teraz, by wypłukać z siebie niesmak po opisywaniu VK:



Offline Shirosama

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #916 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:04:05 pm »
VK jest interesujący na tej samej zasadzie co ten nieszczęsny "Zmierzch" Meyerowej. Widać, że młodzi ludzie zaczynają tęsknić do niespecyficznego pobudzenia i napięcia seksualnego, takiego ledwie ocierającego się o erotykę, a wampiry są ewidentnie podniecajace z powodu samej idei bycia wampirem, nie pytajcie mnie czemu, socjologowie i psychologiwie drą o to koty aż do dziś. W czasach, kiedy seks jest podany na tacce co krok opowieść o samym napięciu budzi o wiele większe zainteresowanie. Przez całe nieszczęsne anime człowiek się zastanawia "użre jom cy ni", to raz, dwa - do przodu pociska też rozterka "czy chcę, by Zero stał się wampirem, bo przecież choć +50 do seksowności, to również +100 do angsta" (no, u niektórych panien +100 do angsta = +100 do seksowności :P). Same postacie też nie są brzydkie, nie jakoś specjalnie wybitne, ale też nie odrzucają. Dodajmy jeszcze do tego mdłą bohaterkę, która jest tak przezroczysta, że spokojnie można sie z nią utożsamiać, jako że nie posiada praktycznie osobowości i mamy całkiem skuteczny przepis na zainteresowanie. No i oczywiście nieszczęśliwa miłość na prawo i lewo, z nutką owocu zakazanego.

Jakby nie te tony patosu którym każdy kadr praktycznie ocieka, to pewnie bym obejrzała i drugą serią, ale tak to nie zdzierżę po prostu. CZekam na lepsze czasy :D

a teraz, by wypłukać z siebie niesmak po opisywaniu VK:

I znowu coś krytykujesz...
Tak się zastanawiam czy by mi się spodobało VK :neutral:

Offline Miranda

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #917 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:12:47 pm »
I znowu coś krytykujesz...
Tak się zastanawiam czy by mi się spodobało VK :neutral:
A sprawdź sobie, już wyszło w całości. To znaczy, że jest zakończone. Możesz obejrzeć wszystkie odcinki obu serii na raz. Go for it...
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Shirosama

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #918 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:24:16 pm »
A sprawdź sobie, już wyszło w całości. To znaczy, że jest zakończone. Możesz obejrzeć wszystkie odcinki obu serii na raz. Go for it...
Czy ty robiłaś jakieś polskie napisy do tego anime ?
http://animesub.info/szukaj.php?szukane=Vampire%20Knight%20&pTitle=org&pSortuj=t_ang&od=1

Offline Miranda

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #919 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:28:33 pm »
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Shirosama

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #920 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:30:26 pm »
To w takim razie inna miranda to była :D

Offline Bere

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #921 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:37:16 pm »
I znowu coś krytykujesz...

Widzisz anfan, krytykuje a nie widziała całego, HA. Szysz na stos !

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #922 dnia: Styczeń 08, 2009, 04:59:19 am »
Bere, nie wtrącaj się między nasze wspólne trollowanie sie z anfanem! Chłopak tak sie ucieszył z walki, że wlazł do tematu, no no.

pewnie by ci się spodobało, anfanie, bo mnie się nie podoba, a ja sie przecież nie znam :P

Szczerze wątpię, bym w chwili obecnaj miała siły na jakieś romanse, nawet tak bardzo nieżyciowe jak w VK. Niedobrze mi od romasów. Bardziej potrzebuję soczystego lania po mordzie, gdzie będzie dużo męskich tyłków, jakaś piłka w tle i zdrowa męska rywalizacja  - czyli pewnie wrócę do trzeciego sezonu Majora.

i uśmiechnięte bisze, które tu mają co prawda lat 17, ale niedługo będą w całkiem odpowiednim wieku... :)
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline V-chan

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #923 dnia: Styczeń 08, 2009, 04:27:37 pm »
Szyszka- obejrzyj Aoki Densetsu Shoot! :] Dużo bishów(jest ich tylu, że każdy znajdzie coś dla siebie), pięknie narysowane ciała w ruchu(co jest bolączką większości serii sportowych) i przede wszystkim duużo piłki i to w wydaniu tak ciekawym, że nawet nienawidząca piłki nożnej V-chan zachwyca się tym :D
I przy okazji potwierdzisz/zanegujesz boskość Kanou :P  :lol:

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #924 dnia: Styczeń 08, 2009, 07:22:13 pm »
ech, piłka nożna na drugi ogień, na razie baseball, który jest sportem tak boskim, że nawet ja, wielka wielbicielka siatkówki i piłki nożnej biję czołem przed bogami baseballu. Lubię czyste, mało kontaktowe fizycznie sporty, jakaś estetyka w nich jest, no :) Na razie jeśli chodzi o śliczną dynamikę ruchu to Major jak najbardziej zaspokaja moje niskie instynkta na punkcie wysportowanych smukłych spoconych biszów :P

na Aoki! będzie czas, nie wątpię, kocham sportówki.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Ganossa

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #925 dnia: Styczeń 08, 2009, 07:35:49 pm »
A czy jest jakieś anime o rugby? Z czystej, perwersyjnej ciekawości chciałbym zobaczyć jak by wyglądał młyn z takimi biszami  8)
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline V-chan

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #926 dnia: Styczeń 08, 2009, 08:01:10 pm »
Ale oni są tak bardzo ubrani, że praktycznie nawet twarzy nie widać, więc czym tu się zachwycać...
Jedyne anime o baseballu jakie oglądałam, to jak na Poloni 1 leciało: "basebolliści" xD Bardzo podobał mi się opening, do dziś czasami muzyczka mi po głowie lata.

Ale, ale... Zrobiłam sobie "test", jakim bohaterem Triguna bym była i oto co mi wyszło:

Kuroneko-sama -
You are the lovable little kitty that appears in random places and serves no real purpose. But, at least you made it into nearly every episode.

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #927 dnia: Styczeń 08, 2009, 08:04:59 pm »
A czy jest jakieś anime o rugby?
Full Metal Panic Fumoffu :>
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Ganossa

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #928 dnia: Styczeń 08, 2009, 08:15:29 pm »
Full Metal Panic Fumoffu :>
Nie wiem czy to jakaś podpucha lub ironia ale jeśli nie to który odcinek bo naprawdę chciałbym zobaczyć jak to wygląda w anime.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline V-chan

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #929 dnia: Styczeń 08, 2009, 08:25:40 pm »
Fumoffu?  :lol: Nie jestem pewna :D

Co do tego testu zrobiłam inny i znów mi wyszło, że jestem tym kotkiem  :doubt:

Ale za to...
You Scored as Nicholas D. Wolfwood
Your man is Nicholas D. Wolfwood a unique holyman with a perpose. Tall, dark and handsome he'll charm you right off your seat.
Nicholas D. Wolfwood 
 86%
Knives 
 71%
Vash the Stampede 
 57%

 :badgrin: :badgrin: :badgrin: