trawa

Autor Wątek: Męski tyłek kontra majty  (Przeczytany 221379 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Męski tyłek kontra majty
« dnia: Grudzień 30, 2006, 05:58:01 am »
Wobec przytłaczającej większości facetów na forum czuję silny brak rozmów o męskich tyłkach. Które fajne, które paskudne a które by się chciało mieć u siebie w domu :)
Z powodów wyłuszczonych przeze mnie gdziekolwiek bądź nie czuję się dobrze w klimatach haremowych, wszystkie "gao" i "uguu" budza we mnie żywiołowy ogień anty-moe. Facetom się to podoba, bo to dla facetów młyn na wodę (bo śliczne to jest, nie powiem).

Ale ja gadać lubię i samo narzekanie na powyższe nie ma sensu. Brakowało mi tematu, gdzie mogę sobie pobogować na babski temat :P

Zaczynam:
zabrać do domu - tylko Kenshin. mało, że ładny, to jeszcze pranie zrobi.
paskudny - każdy typ, który ma dylemata z którą pójść, chociaż i tak wiadomo, że skończy z tą, na którą najczęściej wpadał (kwestia warunkowania instrumenalnego :P). Chociaż ten z Kanona jest całkiem, całkiem
całkiem do rzeczy - oj... duuużo :P Lamerskie zasłanianie własną klatą mile widziane (no co, czasem mam romantyczny nastrój). Ogólnie kosmyczek musi być.
ulubiony badass - Legato z Triguna. Psychozaaaa!

Częstujcie się :P

EDIT - mile widziane są męskie opinie. spokojnie, nikt nie pomyśli, że jesteście "mięciutkimi przyjaciołmi" :P Zawsze mnie intrygowało, czy faceci też moga mieć męski ideał?
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Miranda

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2006, 07:38:53 am »
Ja się z chęcią do dyskusji przyłączę :D Troszkę tylko zmienię kryteria, bo w niektórych nie wiedziałabym co napisać ;)

zabrać do domu - zgodność co do Kenshina w 100%, nawet po obejrzeniu ledwie siedmiu odcinków (ale to nie jest moje ostatnie słowo!)
irytujący - Kai z Blood+, wiecznie szlajający się za Sayą, nie wiem co prawda jak się to skończy bo jeszcze zostało mi kilka odcinków, ale pierwsze wrażenie pozostało
intrygujący - po pierwsze Mido z Get Backers (ech te oczyska...) a po drugie Train z BlackCat (j.w.)
kawaii - Loki :) i nie zmieni tego bardzo zabawne podejście twórców tego anime/mangi do mitologii nordyckiej
całkiem, całkiem, ale na status przyjaciela - Ginji z GB, za całokształt ;)

Ode mnie to na razie tyle, chyba że coś wymyślę/obejrzę to dopiszę, na razie jestem ciekawa co na to damska (właściwie to męska też może być) część Forumowiczów :)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2006, 07:53:55 am »
Mirando, słońce ty  moje i nadziejo!
TV Kenshina odpuść sobie szerokim łukiem, zobacz OAV 1 - koniecznie absolutnie i jedynie! Jak nie masz, to udostępnię moje dvd, bo to słuszna idea.

Loki zdecydowanie tak :P
Ginji jako przytulanka - rzeczywiście jest ciepły i kochany :) Chociaż jako przyjaciela wolałabym mieć Akabane (zdecydowanie nie chciałabym mieć go jako wroga:P)

BTW - moja przyjaciółka wybrała sie na konwent jako Akabane. Przez pół Warszawy straszyła ludzi czarnym kapeluszem i plastikowymi skalpelkami :D
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Dreadorus Maximus

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2006, 08:38:11 am »
Kenshin byłby fajny, ale jako ideał kobiety  :p  Jest tak "ładny", ze aż nie przystoi to facetowi. Nawet blizna na twarzy go nie ratuje, bo zamiast szpecić dodaje swoistego uroku.

Czy faceci mają swój ideał mężczyzny? Ja owszem mam. Może nie są to kategorie "kto ma ładny tyłek", bo od męskich to ja się trzymam z daleka. Jak dla mnie facetem na poziomie jest Fuyutsuki z NGE. Typ "przedpotopowego dżentelmena", który swoje w życiu już zrobił. Ma wszystko, co facet mieć powinien, łącznie z rysą na życiorysie (w postaci podkochiwania się w cudzej żonie) i siwym włosiem. Kosmyka nie ma, ale ma zakola.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2006, 08:45:42 am »
Pomysł na temacik ciekawy, o dziewczynach był, więc nie będę wracał. Co do facetów... hmmm... to moze tylko wymienię, ale nie będe grupował, ok?
-Gourry Gabriev (Slayers) [Tu najmniej- przy tępawy koleś, ale może nioe zawsze musi być szczwany. :P]
-Zelgadis Greywords (Slayers) [Cichy, spokojny, nie szpanuje i dąży konsekwentnie do celu.]
-Ryouji Kaji (NGE) [Bardzo pozytywnie nastawiony. Gdybym musiał, to chyba tu padł by mój wybór.]

(Jakoś dziwnie sie czuje pisząc w tym temacie... XD)
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2006, 08:50:32 am »
Cytat: "Ijon Tichy"

(Jakoś dziwnie sie czuje pisząc w tym temacie... XD)


Już uprzedzałam, nikt nie pomyśli, że jestes "mięciutkim przyjacielem" :P Skoro ja moge pisac o ideale kobiety, to czemu facet nie może? Z kim by poszedł na piwo albo na podryw, takie rzeczy.

Hm, Dread, w sumie to muszę przyznać plusa :) Zapomniałam o gościu. Taki gorzko-słodki drań :P Przyznaję mu symboliczny kosmyczek.

Ludzie, ja w tej robocie dzisiaj umrę z nudów...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 30, 2006, 09:17:32 am »
Jeśli miałbym z kimś iść na piwo i podryw to tylko z Sha Gojo :) Kapitalna postać - łajdak, złodziej i podrywacz, a jednak wzbudza sympatię.

A jeśli chodzi o "majty" to dla mnie najlepsze pod tym względem są te trzy pokojówki "do zadań specjalnych" z Hanaukyo Maid-tai ^^

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 30, 2006, 09:35:33 am »
zdecydowanie moim faworytem byłby Hakkai, jeśli chodzi o Podróż na zachód :P Czy mówiłam, że okulary również mile widziane (zaraz za kosmyczkiem). Ale Sha Gojo ma plusa za papierosy i nonszalancję.


Swoją drogą, to co wy macie z tymi pokojówkami???
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 30, 2006, 09:36:50 am »
Cytat: "Szyszka"
Mirando, słońce ty  moje i nadziejo!
TV Kenshina odpuść sobie szerokim łukiem, zobacz OAV 1 - koniecznie absolutnie i jedynie!


Kenshin OAV to tylko - owszem ładna - "wstawka" którą powninno się zaliczyć gdzieś w okolicach 40-50 odcinka serii TV (dokładnie teraz nie pamiętam) więc uprzejmie proszę nie szerzyć tutaj fermentu jeśli przynajmniej choć jedna osoba zaczęła się zabierać do tej serii od początku a nie z d... strony.

A jeśli chodzi o facetów, to tak apropos - Saitou Hajime. Absolute GAR. I oczywiście, z serii TV ^_^(w OAV też występuje, ale cokolwiek że tak powiem epizodycznie)
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 30, 2006, 09:53:09 am »
Ja te "majty" potraktowałem dosłownie :) Największe stężenie "majt" jest wśród żałosnych bohaterek wszelkiej maści głupawych komedii romantycznych - odpada. Cytate panienki z produkcji typu Tenjou Tenge też odpadają. A te pokojówki z Hanaukyo... ^^

A Kenshina oglądać tylko OAV, czyli to co najciekawsze dobrze podane :p

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 30, 2006, 09:56:00 am »
(matko, co drugi post mój, ja naprawdę nie mam dzisiaj co robic...)

Richie, perełko, ja ci dam TV! mangę, mangę przeczytać, zapodać sobie w okolicy 21 tomiku oav1, po przeczytaniu oav2, pół roku przerwy i DOPIERO POTEM serię tv, w ramach relaksu, przypomnienia i odprężenia.

ale masz rację, pan Bambusowa Zasłona zasługuje na miano bisza... kurcze, chyba sobie poczytam mangę.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Miranda

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 30, 2006, 09:56:43 am »
Załatwimy to krakowskim targiem - Kenshina obejrzę zarówno TV jak i OAV :)

A do mojej kolekcji dorzucam jeszcze zapomnianego przeze mnie wcześniej Nicholasa Wolfwooda z Triguna (ktoś wspomniał o nieśmiertelnym papierosie ;) )

Pomysł z przebraniem się za Akabane rządzi :D Chociaż ja postawiłabym na Jirou z BlackBloodBrothers - czerwone wdzianko + katana, ewentualnie opcja bardziej na Alucarda czyli zamiast katany śliczna giwera :)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 30, 2006, 09:58:45 am »
Cytat: "Miranda"

A do mojej kolekcji dorzucam jeszcze zapomnianego przeze mnie wcześniej Nicholasa Wolfwooda z Triguna (ktoś wspomniał o nieśmiertelnym papierosie ;) )


Ooo, o tym panu zapomniałem. Tak, z nim można iść na piwo - kapitalny gość.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 30, 2006, 10:04:15 am »
hm, nie tylko na piwo :P Zarąbista postać, szczególnie w mandze.

Wilku, czekam na odpowiedź co z tymi pokojowkami!

Acha - szyszki lubią też nieletnich :P RahXephon i FMA, hihi :P
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 30, 2006, 10:10:44 am »
Nie chodzi o sam fakt, że pokojówki. Raczej o brak wyboru spośród typowo "majtkowych" postaci ;) A te trzy panienki od razu mi się przypomniały na hasło: majtki :D Choć zazwyczaj to bez majtek chodziły :lol: