trawa

Autor Wątek: Męski tyłek kontra majty  (Przeczytany 221601 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dreadorus Maximus

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 13, 2007, 09:31:42 pm »
Cytuj
Ciekawe, jakbym ja miała wybrać jakiegos bisza, który jest do mnie podobny, to kto by to był... ugh, o czym ja myślę, I'm sick.


No to macie dziewczyny prawdziwego bisza :badgrin:
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 13, 2007, 09:44:29 pm »
On w rzeczywistości tak nie wygląda.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 13, 2007, 09:55:28 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Cytuj
Ciekawe, jakbym ja miała wybrać jakiegos bisza, który jest do mnie podobny, to kto by to był... ugh, o czym ja myślę, I'm sick.


No to macie dziewczyny prawdziwego bisza :badgrin:


A GDZIE KOSMYCZEK??? Jak będzie kosmyczek, będzie bisz (choć może lepiej GAR?) :P

biszów mamy 57 jak dotąd :) Miranda baluje, Knurek chrapie a Dread świeci łysi... ekhm, świeci przykładem.

Ściągnął mi się artbook Kenshina wreszcie (żeby nie było - zamawiałam go trzy razy, ani razu nie było odezwu, wisi mi taki sklep). Jest po 22, mozę jakiś perwersyjny obrazek wrzucę, hehe.

EDIT: w ramach perwersji proszę sobie wyopbrazić, że Renji jest nagi (sądząc po miejscu, gdzie go znalazłam, na pewno w oryginale był)



no i na złość wszystkim tupiącym nóżką facetom: SASUKE!

mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Jezus

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #138 dnia: Styczeń 14, 2007, 08:32:29 pm »
Cytuj
na złość wszystkim tupiącym nóżką facetom: SASUKE!
- jak zwykle ja tu czegos nie rozumiem :p .

Co do shinjego, to coz, ludzie maja rozne gusta, ale zreszta mi chodzilo bardziej o pana dlugowlosego <krotkowlosy bish to nie bish> - a tamten jpg lubie ze wzgledu na stroj shinjegi, jest taki... rozweselajacy ^_=.

No i przechodzac do meritum:
Shido - Nightwalker

Meine liebe
I moj faworyt

No i istata Enzai:
Vallewida-kliknij mnie^^
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline misio141

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 14, 2007, 08:40:29 pm »
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Miranda

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #140 dnia: Styczeń 14, 2007, 09:07:20 pm »
Koniec balowania! Było świetnie, ale czas wrócić do "rzeczywistości"  :lol:
Cytat: "misio141"
absolute true bish
A ze mnie się śmiali jak wrzuciłam Garu (Pucca) ;)
Shido jak najbardziej biszowaty jest, o Meine Liebe na razie mogę powiedzieć, że cieszy oczy (po obejrzeniu jednego epka) :) A z jakiej bajki jest Enzai?  8)
Obiecanego bisza z Blood+ wrzucę jak tylko mi net zacznie działać jak należy, bo teraz dla odmiany mi się nie chcą otwierać linki z imageshack...
Cytat: "Dreadorus Maximus"
No to macie dziewczyny prawdziwego bisza
To realnych facetów też bierzemy pod uwagę? Oj, nie kuście mnie... ;)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline flowingwater

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #141 dnia: Styczeń 14, 2007, 10:00:49 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Cytuj
Ciekawe, jakbym ja miała wybrać jakiegos bisza, który jest do mnie podobny, to kto by to był... ugh, o czym ja myślę, I'm sick.


No to macie dziewczyny prawdziwego bisza :badgrin:

 Dread, sam się o to prosiłeś  ;)   :lol: teraz jest bisz. No przynajmniej katana musi być http://img406.imageshack.us/img406/2204/bisz3vq6.jpg

Offline @

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #142 dnia: Styczeń 14, 2007, 10:13:57 pm »
Cytat: "flowingwater"
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Cytuj
Ciekawe, jakbym ja miała wybrać jakiegos bisza, który jest do mnie podobny, to kto by to był... ugh, o czym ja myślę, I'm sick.


No to macie dziewczyny prawdziwego bisza :badgrin:

 Dread, sam się o to prosiłeś  ;)   :lol: teraz jest bisz. No przynajmniej katana musi być http://img406.imageshack.us/img406/2204/bisz3vq6.jpg


xD

Może wilk się pobawi w PS i odwali Dreada na mangowo :lol:

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #143 dnia: Styczeń 14, 2007, 10:41:48 pm »
Cytat: "misio141"
absolute true bish


No, wreszcie ktoś coś normalnego wkleił.

Takich facetów brakuje w mangach:
Cris
drugi raz Cris

Slim

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #144 dnia: Styczeń 15, 2007, 07:11:06 am »
Oki, z Meine Liebe policzyłam tylko faworyta (liczę tylko bisze opisane, hakby co, Jezus, to krzycz), więc mamy 59 biszów. Włóczykij jest absolutnie true biszem, bo połowa moich koleżanek kochała się w nim na zabój w dzieciństwie (ze mną na czele, a jak :P).
Dread, podziękuj Flo, załapałes się na bisza, z kosmyczkiem, blizną i kataną  :lol: czegóż chcieć więcej?

Louise, czasem mam wrażenie, że jesteś jak te kobiety, które krzyczą na forach o samochodach, że mężczyźni powinni kupować kwiaty, a nie nową polerkę do karoserii. Tu jest forum M&A, czego się spodziewałaś, realizmu? Nie wypominaj, że to głupie/dziecinne/niepoważne. Od tego mam rodziców i wszystkich znajomych z liceum.
Tak samo jak ci faceci na forum o samochodach - pisanie miliona postów o kupowaniu polerki wcale nie świadczy o tym, że nie kupują kwiatów, tak samo wklejanie "brzydkich" obrazków tutaj nie świadczy o tym, że nie lubimy normalnych facetów. Na dowód, że lubimy, Twoich biszów też zaliczam.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline misio141

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #145 dnia: Styczeń 15, 2007, 02:19:36 pm »
Cytat: "Louise"
Takich facetów brakuje w mangach:
Cris
drugi raz Cris

Slim

skąd oni są, bo niekojarze
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Miranda

Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #146 dnia: Styczeń 15, 2007, 09:14:55 pm »
Cytat: "Szyszka"
Na dowód, że lubimy, Twoich biszów też zaliczam.

Ja ich nie znam co prawda, ale to jednak chyba nie mój typ :P
Żeby nie było, że tak bez przykładów, to proszę, oto przykład:


 Haji z Blood+, tajemniczy wiolonczelista (kontrabasista? nie znam się na instrumentach ;) ), oaza stoickiego spokoju, często poniewierany, ale bardzo wytrzymały ;)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 15, 2007, 09:41:16 pm »
Cytat: "misio141"
skąd oni są, bo niekojarze


Obrazki z Crisem pochodzą z Gotham Central, Slim to bohater Better Living Through Crime.

Cytat: "Szyszka"
Louise, czasem mam wrażenie, że jesteś jak te kobiety, które krzyczą na forach o samochodach, że mężczyźni powinni kupować kwiaty, a nie nową polerkę do karoserii. Tu jest forum M&A, czego się spodziewałaś, realizmu? Nie wypominaj, że to głupie/dziecinne/niepoważne. Od tego mam rodziców i wszystkich znajomych z liceum. Tak samo jak ci faceci na forum o samochodach - pisanie miliona postów o kupowaniu polerki wcale nie świadczy o tym, że nie kupują kwiatów, tak samo wklejanie "brzydkich" obrazków tutaj nie świadczy o tym, że nie lubimy normalnych facetów. Na dowód, że lubimy, Twoich biszów też zaliczam.


:roll:
Akurat nie o realizm mi chodziło, bo w mangach są realistyczni bohaterowie, jedynie Wy gustujecie w takich facecikach, ale to przecież Wasz gust. Chodziło mi o niewielką ilość czarnoskórych mężczyzn obecnych w mangach. Ty jednak wszędzie uparcie dopatrujesz się mojej próby nawracania Was.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #148 dnia: Styczeń 15, 2007, 09:46:40 pm »
Cytuj
Dread, sam się o to prosiłeś Wink Laughing teraz jest bisz. No przynajmniej katana musi być


Kiedy on naprawdę wygląda tak.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #149 dnia: Styczeń 16, 2007, 02:53:05 pm »
Cytat: "Louise"

Chodziło mi o niewielką ilość czarnoskórych mężczyzn obecnych w mangach.


być może niski procent czarnoskórych mężczyzn jest spowodowany niskim procentem występowania ich w Japonii. W USA i Francji jest ich trochę więcej, więc i w komiksach się częściej pojawiają.  Moze przeciętny Japończyk  nie umie sobie wyobrazić porządnego czarnoskórego gościa, który nie byłby łysy i umięśniony (w Hajime no Ippo na przykład czy w anime "wojennych" takie właśnie typy się zdarzają)?
Polecam Ci Jiraishin - realistyczna kreska, rzeczywiści bohaterowie i dość ciekawy wątek kryminalny. Mam nadzieję, żę utrafię w Twoje gusta :)


Bisze zliczone. 61 pięknych panów na tapecie :)


mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata