Autor Wątek: Włatcy Móch  (Przeczytany 8115 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Clayman_

Włatcy Móch
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 07, 2007, 10:22:52 pm »
jesli kartony to piesek leszek to musze sie przyznac ze jeden odcinek mna naprawde wstrzasnal i bardzo mi sie spodobal

a nie bylem wtedy nawet mocno sponiewierany
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Seifu

Włatcy Móch
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 07, 2007, 11:05:31 pm »
Fakt, piesek Leszek ma swoje momenty. Widzialem ludzi po 40stce ryczacych przy nim ze smiechu ;)
ere's a story of a kid - extremely alergic to fur
A story of what he did - he went where the animals were
Go to the zoo - a dumb thing to do
Turned out a lethal lesson
Logic overthrown by passion

Offline [robak]

Włatcy Móch
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 07, 2007, 11:30:25 pm »
Myslalem, ze Wlatcy Moch to bedzie cos wlasnie w stylu SP. Jezdzenie po wszystkim, przeklenstwa etc. A co tam jest ? Lipa, nawet nie przeklinaja.

Offline Kormak

Włatcy Móch
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 08, 2007, 12:13:13 am »
Cytat: "Clayman_"
jesli kartony to piesek leszek to musze sie przyznac ze jeden odcinek mna naprawde wstrzasnal i bardzo mi sie spodobal


...

...

...

Nie wierzę, że to napisałeś.

Offline dejwut

Włatcy Móch
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 08, 2007, 08:29:52 am »
po prawdzie kartonów szczerze nienawidze, i uwazam, ze jeden odcinek pieska leszka sprzed parunastu lat zjada na śniadanie wszystkie te obecne kartonowe gówna.

ale włatcy to fajna schiza :P
 czego się śmiejecie?
Sami z siebie się śmiejecie!
 - Nikolai Gogol
-----------------------------
bakejpan.com

Offline potworek

Włatcy Móch
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 08, 2007, 01:40:52 pm »
Widziałem tylko jeden odcinek, odczucia raczej negatywne, nie chce się o tym wypowiadać więcej... Raczej nie będę czekał zeby znów to obejrzeć
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Drache

Włatcy Móch
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 08, 2007, 04:05:59 pm »
Z kartonów to lepciejsze jest co najwyżej Pod Gradobiciem Pytań (chociaż o to w tym gronie akurat łatwo :>).
arpe Diem.
Wszelkie błędy ortograficzne popełnione świadomie i z premedytacją.

Predator sanguis, terra terroris. Torpor ferrerus, tremor infernus. Timor invictus, extinctor fortis, es angelus!
E Nomine - Schwarze Sonne

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Włatcy Móch
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 10, 2007, 08:29:19 pm »
Cytat: "syfon"
Straszna, porażająca, nudna, nieśmieszna, żenująca, wielka śmierdząca kupa.
Cytat: "Baldwin"
Rzeczywiście straszny szajs. Aż wstyd to oglądać.

O to to!
Cytat: "dejwut"
nie znacie sie... (albo nie uzywacie srodkow psychoaktywnych przy oglądaniu:P)

Bałbym się...

Offline Masay

Włatcy Móch
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 11, 2007, 12:07:02 am »
e tam, "Włatcy Móch" nie są tacy najgorsi...
zakładając, że nie oczekujemy niczego ambitnego, szukamy totalnego ogłupiacza, wątpliwego humoru rozdawanego jak rzodkiewki w pęczkach i kompletnej obstrukcji...eee... abstrakcji.  8) Ale przyznajcie, że Czesiu jest ciekawą postacią z "wnętrzem" :D

Poza tym "WM" robi dobrą pianę z mózgu...
O to to..."

Offline rea

Włatcy Móch
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 11, 2007, 10:23:24 pm »
Cytat: "Masay"
e tam, "Włatcy Móch" nie są tacy najgorsi...
zakładając, że nie oczekujemy niczego ambitnego, szukamy totalnego ogłupiacza, wątpliwego humoru rozdawanego jak rzodkiewki w pęczkach i kompletnej obstrukcji...eee... abstrakcji.  8) Ale przyznajcie, że Czesiu jest ciekawą postacią z "wnętrzem" :D

Poza tym "WM" robi dobrą pianę z mózgu...


zakładajac ,ze mamy zamiast mózgu kalarepe wszystko jest mozliwe,pytanie tylko ,czy naprawde czlowiek nie zasluguje na nic wiecej. co sie stało ze wszystkim co pchalo nas do tego ,zeby uciec od takiego gowna ,a nie wskakiwac do niego na szczupaka:roll:

poza tym ,* * *, od kiedy to argument ,ze cos robi piane z mózgu jest zawsze in + ?  moze jesli czlowiek zda sobie sprawe,ze to co oglada jest dla debili,to on na pewno nie jest debilem ,ba,nawet intelientniejszy jest niz reszta debili po drugiej stronie kabla,byc moze....

az zacytuje fragment piosenki:

W telewizji mówią - podobno tędy droga
Jeden nie słucha - drugi słucha
A szkoda
Najważniejsza powinna być Twoja głowa
A nie ręka, dupa i noga
W telewizji mówią
W telewizji grają
Jednostki nadają - miliony odbierają
Chcesz czy nie chcesz zrobią Ci z głowy jajo
Od jutra wszyscy zamiast głowy z jajem popier...
Od jutra - z jajem popier...

Offline Masay

Włatcy Móch
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 12, 2007, 12:11:20 am »
Cytat: "rea"
zakładajac ,ze mamy zamiast mózgu kalarepe wszystko jest mozliwe,pytanie tylko ,czy naprawde czlowiek nie zasluguje na nic wiecej. co sie stało ze wszystkim co pchalo nas do tego ,zeby uciec od takiego gowna ,a nie wskakiwac do niego na szczupaka:roll:

poza tym ,* * *, od kiedy to argument ,ze cos robi piane z mózgu jest zawsze in + ? moze jesli czlowiek zda sobie sprawe,ze to co oglada jest dla debili,to on na pewno nie jest debilem ,ba,nawet intelientniejszy jest niz reszta debili po drugiej stronie kabla,byc moze....


calm down, man - jak mawia mój anglista. Po co zaraz takie niezdrowe emocje?? Tamten post to szydło! SORRY, jeśli wydawać się może inaczej... Uważam, że "WM" jak i parę innych rzeczy to szajs, choć widziałem gorsze rzeczy...

Cytat: "rea"
poza tym ,* * *, od kiedy to argument ,ze cos robi piane z mózgu jest zawsze in + ? moze jesli czlowiek zda sobie sprawe,ze to co oglada jest dla debili,to on na pewno nie jest debilem ,ba,nawet intelientniejszy jest niz reszta debili po drugiej stronie kabla,byc moze....


przyznam ze wstydem, że się trochę w twoim wywodzie o debilach zgubiłem :oops:
O to to..."

Offline rea

Włatcy Móch
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 12, 2007, 10:42:52 am »
jestem spokojny,nawet nie przyszlo mi do glwy cie atakowac,tylko po prostu odwolalem sie do zawartosci twojego posta ,w swoim stylu,ktory faktycznie czesto bywa przesiakniety niezdrowymi emocjami :)

swoja droga ten wywod sie jakis taki ...madrzejszy o pierwszej nad ranem :D

Offline Masay

Włatcy Móch
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 12, 2007, 06:38:08 pm »
Spox, nie czuję się zaatakowany. Po prostu zdziwiła mnie trochę ostrość twojej odpowiedzi. Ale PAX, peace i te sprawy :)
O to to..."

Offline Jimmy

Włatcy Móch
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 13, 2007, 12:13:55 pm »
Monsieurs, nie rzucajcie, że tak powiem, paniami lekkich obyczajów.
I luzujcie kołnierzyki i emocje...

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Włatcy Móch
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 13, 2007, 12:50:21 pm »
zaraz, czy mi sie wydaje ze TV4 puszcza od paru tygodni wciąz te same odcinki? co to ma znaczyć, cyżby jakieś pranie muzgów?  :o
RIP Gildio...

 

anything