Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol6.  (Przeczytany 142894 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dreadorus Maximus

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol6.
« dnia: Styczeń 02, 2007, 08:44:22 pm »
Jak zawsze:
Cytuj
Ten temat nie służy do bezsensownego nabijania postów. Temat służy wzajemnemu poznawaniu się, przedstawianiu się nowych userów oraz luźnym dyskusjom i innym sprawom, których nie da się załatwić w inny sposób.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o anime i mangach, bo od tego są odpowiednie, poświęcone owym anime tematy. Jak nie ma, to wypada takowy założyć, nie ma strachu, najwyżej poprawię.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o grach komputerowych, kompach, bitewniakach, grach RPG, muzyce itp, bo od tego są odpowiednie Gildie. Małe dygresje są w porządku, ale kilkustronnicowe dyskusje już nie.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o sprawach, które nie dotyczą ogółu użytkowników, w sensie takie, które można załatwić poprzez PW, mailem, komunikatorem, telefonując, czy odwiedzając osobiście. Nie każdego obchodzi to kto komu wisi jakieś płyty, czy nawołuje do wspólnego picia kawy.

Proszę Was, nie róbcie z tego tematu czatu. Nikomu nie będę sprawdzał ilości znaków w poście, ale czasami warto się zastanowić, czy warto wysyłać posta złożonego z jednego wyrazu, czy emoty, albo lakonicznego "ja też". Nie jest to bezwzględny zakaz, ale umiar jest wymagany.
Dodam do tego jeszcze apel o używanie mózgu i czytanie ze zrozumieniem, bo cos ostatnio umiejętność ta zanika.

Uprzejmie Was proszę, aby starać się mieścić w 2 stronach dziennie. Jest to jedynie zalecenie, nie obłożone jakimikolwiek sankcjami, poza tym, że będzie mi smutno (;)). Zamordyzmu wprowadzać nie będę, gdyż zamordystą nie jestem - liczę na Waszą współpracę.


Na sam początek powiem, że jestem bardzo zadowolony z funkcjonowania poprzedniego działu. To przede wszystkim Wasza zasługa.

Niniejszym Dział numer Sześć uważam za otwarty!
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline flowingwater

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol6.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2007, 08:52:06 pm »
Cytat: "Setsuna Mudo"
Jakoś tak zawsze uważałem że mod ma byc "świetlanym ideałem",

.


 tak to tylko w erze... (>.<)
  (T.T)

Offline Dreadorus Maximus

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol6.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 02, 2007, 08:55:37 pm »
Mod też człowiek.

Gildia słynie z dziwnych modów. Mamy tu zarówno rzeźników, jak i liberałów, spammerów i bota. Do wyboru do koloru.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Krova

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol6.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 02, 2007, 08:57:00 pm »
Ej

to już 100 stron?


myślałem, że jakieś 50, serio, zdziwiłem się "czemu k** dział powikłań jest zamknięty?" a tu taki zonk O:

Chociaż kilka dni temu zauważyłem, że przekroczyłem 1000 postów...

Cytat: "Dreadzik"
Mamy tu zarówno rzeźników, jak i liberałów, spammerów i bota.

 Mamy nawet św. Tomasza.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Setsuna Mudo

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol6.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 02, 2007, 08:59:25 pm »
Cytuj
Mod też człowiek
.
Nie twierdzę inaczej, ale jak może kogoś upominać za coś co sam robi, jakieś to takie zakłamane. :?
img]http://xs210.xs.to/xs210/06525/syg2AS.jpg[/img]

Offline flowingwater

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol6.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 02, 2007, 09:03:27 pm »
Cytuj
jakieś to takie zakłamane.

 
deja vu  :|
Cytuj
to nie jest zabronione
[/quote]

Offline Clayman_

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol6.
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 02, 2007, 09:04:44 pm »
wykorzystywanie funkcji moda po to zeby stosowac jakies osobiste wycieczki do usera to niezle gowniarstwo

hehehe

zalosne
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol6.
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 02, 2007, 09:06:23 pm »
:lol:

I proszę mnie nie wrabiać w wychowywanie kogokolwiek; od tego są rodzice.

Offline flowingwater

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol6.
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 02, 2007, 09:06:47 pm »
a ja proponuję chociaż spróbować dążyć do ideału

Offline steelie

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol6.
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 02, 2007, 09:13:19 pm »
Cytat: "Dread"
Mamy tu zarówno rzeźników, jak i liberałów, spammerów i bota.

Ale Ryba jest modem tylko na własnym forum :badgrin:
Tylko się nie obrażaj, Rybciu. Takie tam żarty :*
A tak serio, kto jest spamerem?

Nie ma szans żebym zdążył z Lord of the Flies do czwartku. Jest napisane trudnym językiem, co chwilę coś sprawdzam w słowniku :x
Czytanie na czas jest w stanie znacznie zmniejszyć przyjemność płynącą z lektury nawet tak dobrej książki.

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol6.
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 02, 2007, 09:21:43 pm »
sadzac po ilosci postow to jacek jedynak...

poza tym rybcia (:*) nie ma forum tylko bloga :p  tam jest wiecej postow dziennie ;)

Offline nolifesking

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol6.
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 03, 2007, 05:42:35 am »
YAY! number 6 fajnie:D
Wczoraj sie nie dało to dzisaj wrzucam :D :
"Gwałtowna miłość gwałtownie się kończy, kochajcie z umiarem" (W.S "Romeo i Julia")

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol6.
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 03, 2007, 07:06:03 am »
....
chciałam skomentować jakoś ów powyższy mądry myśl, ale wszystkie komentarze były nieprzyzwoite i młodzieży uszka by poczerwieniały. Co wrażliwszym osobom też :)
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline tamago

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol6.
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 03, 2007, 07:40:36 am »
Cytat: "Niuniek"
Tama, witamy spowrotem, mam nadzieję, że szybko załatwisz sobie internet, żebyś jedynie ze szkoły nie pisał, bo co zrobisz w wakacje?

TAaaaaa.... (YAWN)... co?? internet??? nooo..... (YAAAAWWWNNN) z domu nie ze szkoły??? .....jo..... tylko najpierw TP musi założyć coś tam w Zelgnie bym miał neta.... (WHY??!!!   :evil: )

EDIT: We wakacje??? masz na myśli ferie zimowe??? Jeszce dokladnie nie wiem ale na 60% będę miał examin na wyższy stopień w ninjutsu. może pojde na piernicon... przejdę (znowy) nfs MW... hmm... co jeszcze... hmm... ajk sie obudzę to napiszę więcej... nie jednak spasuję XD

Cytat: "Krova"
Ej

to już 100 stron?


Nie to tylko złudzenie.... A miało być cosik takiego : "tylko 2 strony dziennie!!" ....taaaa (YAWN)....
spać mi się chce....

Offline @

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol6.
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 03, 2007, 08:33:12 am »
Cytat: "Shino"
sadzac po ilosci postow to jacek jedynak...

poza tym rybcia (:*) nie ma forum tylko bloga :p  tam jest wiecej postow dziennie ;)

A może Ryba się pochwali tym blogiem? :lol: