Autor Wątek: NOwy czołg kontra stary dzwonek  (Przeczytany 13414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mad Hamster

NOwy czołg kontra stary dzwonek
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 14, 2007, 10:50:14 am »
Cytat: "Shino"
Cytat: "Nekropacyfikator"
Cytuj
No coz puki nie wyjdzie jakas errata to dzwonek chyba nic nie robi dla ST.


Póki nie wyjdzie jakaś errata to dzwonek chyba COŚ robi ST, bo tak sie dzieje jak wyżucisz 9 albo 10... a ponieważ robi D6 structural dmg to mamy mały problem^^
nie masz racji.... czemu uwazasz, ze cos robi? czolg nie ma structural damage... NIC nie robi...


czyli wedlug ciebie wynik 9-10 (ktory, jak wyraznie jest napisane, robi kuku czolgowi) powinien zostac najzwyczajniej zignorowany ? ja powiem ze to zwykle smuty i czepianie sie nazewnictwa, ale niestety wiem ze wszyscy sedziowie i gracze imperialni podziela Twoje zdanie (chociaz faktem jest ze d6 na owczesne 28p to bylo malo a na obecne 10w to juz sporo).
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Shakin' Dudi

NOwy czołg kontra stary dzwonek
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 16, 2007, 09:42:52 pm »
IMO d6 to było pkt pary, teraz są to rany...a teraz pisze ze trzeba to liczyc jako maszyna. Pytanie czy ataki dzwonka to magia? Jezeli jest to prosty atak strzelecki to zadaje co najwyzej tankowi d3 ran, jak kazdej innej maszynie ;)
)

Offline Mad Hamster

NOwy czołg kontra stary dzwonek
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 16, 2007, 11:30:23 pm »
d6 hull points, nie steam points.
coz, trzeba czekac na errate, uscislenie lub po prostu na nowy kodex skavenski....
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Sir Arte

NOwy czołg kontra stary dzwonek
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 17, 2007, 08:57:56 pm »
ale czepiacie sie tego steam tanka :D:D

 Zostawcie steam tanki juz w spokoju, one wszytkie są moje:D
czemu nie porozmawiamy o WE i o ich driadach? ponoc mają kosztowac 8 ptk./model   :D:D:D:D(tylko tak słyszalem)porozmawiajmy o magii tombów;p;p ale zostawcie tego biednego steam tanka w spokoju, on kosztuje 300, to jest kupa punktów a takiego steam tanka mozna w 2 tury pozadnie rozwalic i bez dzwonienia.a ze jest taki powergamerski..... w sumie kazda armia powinna miec cos takiego;p;p
to dodaje realizmu!

Offline Gogol

NOwy czołg kontra stary dzwonek
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 18, 2007, 03:20:36 pm »
Cytat: "Shakin' Dudi"
IMO d6 to było pkt pary, teraz są to rany...a teraz pisze ze trzeba to liczyc jako maszyna. Pytanie czy ataki dzwonka to magia? Jezeli jest to prosty atak strzelecki to zadaje co najwyzej tankowi d3 ran, jak kazdej innej maszynie ;)


Pokaż mi efekt dzwona który mówi o zadawaniu d3 ran maszynie ....
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

Offline Shakin' Dudi

NOwy czołg kontra stary dzwonek
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 18, 2007, 05:10:55 pm »
zajrzałem do zasad dzwonka :) przepraszam  ;P hehe no to wg mnie nic teraz dzwonek nie robi az errata nie wyjdzie
)