Gildia RPG (www.rpg.gildia.pl) > Forum RPG

Współpracownicy poszukiwani !!!

(1/12) > >>

surmik:
Poszukujemy chętnych do redagowania Nowej Gildii RPG. Chcecie pisać newsy, artykuły, recenzje? Chcecie po prostu pomoc? Zgloscie sie jak najszybciej!

Oczywiscie nic za darmo, oferujemy konto na serwerze, darmowe akredytacje na konwenty i podreczniki do recenzji!

Szczegoly: adam.waskiewicz@multicon.pl
Czekamy na Ciebie!

Fett:
Chętnie mogę pomóc, ale na czym ma to dokładnie polegać. Coś związanego z grami (także komputerowymi) RPG? Czy np. Gwiezdne Wojny też się liczą?

Adam Waśkiewicz:
Dokładnie tak, jak napisał Surmik - na pisaniu artykułów. przygód, newsów i recenzji. Gry komputerowe to trochę inna działka, ale te zahaczające o RPG - czemu nie? Gwiezdne Wojny takoż samo mogą być temaycznie pokrewne erpegom, chociaż nie do końca. Mam nadzieję, że cokolwiek wyjaśniłem, albo przynajmniej nie zamieszałem za bardzo.

 Pozdrawiam,
 Śpiący Adam

Fett:
Już kapuję... No to ja mogę pomóc. Mógłbyś określić mi jakąś konkretną rolę?

Adam Waśkiewicz:

--- Cytat: "Paweł Borawski" ---Już kapuję... No to ja mogę pomóc. Mógłbyś określić mi jakąś konkretną rolę?
--- Koniec cytatu ---


 Nie. Pisz o tym, co Cię interesuje, co chciałbyś przekazać czytelnikom Nowej Gildii zainteresowanym erpegami. To jedyne konkrety, jakie w tej chwili jestem w stanie Ci przekazać. Jak coś napiszesz, to będziemy mogli rozmawiać dalej na temat ewentualnych poprawek, sugestii, itd. Kontakt na maila lub PW.

 Pozdrawiam,
 Adam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej