Gildia RPG (www.rpg.gildia.pl) > Forum RPG

Współpracownicy poszukiwani !!!

<< < (3/12) > >>

Marfael:
Jestem nowym użytkownikiem forum (starym fanem Nowej Gildii) i bardzo interesuje mnie to ogłoszenie, ale proszę o jakieś konkretne informacje. Ja służę tym samym na swój temat. Mam nadzieję, że uda mi się przekonać was do swojej osoby.

Wolvie:
Przede wszystkim napisz czym się zajmujesz? Potrzebujemy wszelakich materiałów. Od krótkich wiadomości po obszerne przygody. Najważniejsze, aby Twoje publikacje były oryginalne (w obu znaczeniach tego słowa) oraz w miarę poprawne stylistycznie. Piszę w miarę, gdyż to ostatnie da się poprawić w trakcie pracy redakcyjnej. Czekamy na materiały :)

Valarauko:
:arrow: Chcialbym współpracowac przy wspoltowrzeniu, redagowaniu, pisaniu materialow zwiazanych z tematyka Rpg lub inna. Rozne swiaty, to w sumie obojetne... Bo staram sie byc zaznajomiony ze wszystkiimi z rodzaju  Rpgów czy tych z książek. Dark Fantasy, Heroic, czy Fantasy same w sobie, swiaty mroku, czy te dziejace sie w przyszlosci lub na blizej nieokreslonym wschodzie, nie sa mi odlegle. Tak jakby to ując w skrocie RPG to jedno z moich najwiekszych zainteresowań. Jestem w stanie rowniez wypowidac sie o ksiazkach fantasy czy SF lub je recenzowac. Zawsze lubilem pisac uwazam ze moze nie odnosze w tym zbytnio znanych sukcesow,  ale rzeczy ktore wychodza spod mojej reki uznaje za udane i jestem z nich usatysfakcjonowany... Od czasu do czasu pisze opowiadania ale raczej dla waskiej grupy odbiorcow, czyli uczniow klasy do ktorej uczeszczam, ich recenzje jednak sa przyanjmniej dla mnie, zadowalajace. Wyslalem e - maile do obu z koordynatorow od RPG, ktorych kontakt widnial na szczycie, tegoz tematu na forum, ale od zadnego z panow nie otrzymalem nawet odpowiedzi negatywnej  :( , licze na to ze zapomnieli i przesla mi cos pozniej... Odpowiedzia z waszej strony czułbym sie zaszczycony... Jesli jeszcze by byla pozytywna... :)

Sulik:
napisac cos ??
pfff....
Ad ghe Reia trzyma moja recenzje juz od poczatku lipca i jak na razie nic z nia nie zrobila. Pierwsza ktora przyslalem 3 mce temu pojawila sie rowniez z ogromnym poslizgiem, nie mowiac o tym, ze nawet nie zostalem o tym powiadomiony. Mozna pomyslec, ze tekst musial byc poprawiony lub cos takiego .. ale nawet jednego slowa nie zmieniliscie, znaczy bylo dobrze, a pomimo tego plik pojawil sie z poslizgiem.
Kumpel wyslal Artusowi przygode do publikacji, to ten nawet nie odpisal, a przygoda pojawila sie na jakiejs podrzednej stronie o D&D zamiast na gildii.
Jak sie pisze dla kogos za darmoche, to ma sie ochote zobaczyc przynajmniej swoja ksywe na stronie i otrzymac nawet symboliczny mail z podziekowaniem, recenzja to jeszcze-pol godziny pisania, ale scenariusz ? ....eee. do dupy.

Sulik:
dodam jeszcze tylko, ze nie chodzi mi o calowanie ziemi po ktorej stąpam.
robicie gildie dla nas a nie dla siebie, wiec dbajcie o klientow..
rozumiem, ze prowadzenie portalu to kawal roboty i mozna byc zapracowanym a do tego dochodzi jeszcze zycie, praca, nauka itd.
ale skoro sie prosi ludzi o pomoc a ktos troche czasu tez temu poswieca,
to milo zawsze miec swiadomosc, ze twoja prace potraktowano powaznie, ze dostales chociaz głupia formułke "dzieki za wkład..."
w innym wypadku ludzie nie mają motywacji do pracy a w związku z tym wasze ogłoszenie staje sie bez celowe.
podejscie w stylu "ta.. dobra.. dawaj to a my zobaczymy na co nam sie to przyda" nie jest zbyt motywujące.
jesli nie macie czasu to mozna przeciez powiedziec:

"dzieki za material, sluchaj nie stresuj sie zagladaniem codziennie na gildie w poszukiwaniu swojej pracy, bo mamy tu urwanie głowy i mozliwe ze ze wrzucimy to za jakies dwa tygodnie.. "

tak ładnie Adam to powiedzial ostatnio, ze problemem naszych czasow
jest brak komunikacji miedzy ludzmi.. no..
pozdro.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej