Autor Wątek: Współpracownicy poszukiwani !!!  (Przeczytany 135867 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maxym

Mag ???
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 28, 2004, 09:49:43 am »
Jestem w stanie pomóc przy rozbudowie Maga. Macie chyba deficyt. Mam w rękawie pare Asów, opowiadanko ( muszę skończyć ), artykuł o duchach, procedury Technokratyczne, Paradygamat Eutanatosów. Wszytskiego po troszku. Tylko potzrbuje cierpliwości ze strony waszej. Z czasem ostatnio u mnie krucho. Sprężam się jak mogę

Offline Mal-Shen

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 23, 2004, 01:49:41 pm »
Z chcęcią zasilę grono redaktorów i współpracowników Gildii. Mogę pisać teksty traktujące RPG i fantastykę filozofocznie, felietony, czasem dorzucę coś interesującego z nowości w okolicach Olsztyna i z niego samego; mogę podrzucać pomysły do różnych działów, recenzować podręczniki, etc., etc... Ogólnie rzecz ujmując, chętnie pomogę...
o wielu eonach nieobecności, 29 lipca a.D. 2005, w świat Forum Gildii wkracza ponownie Mal-Shen, znany przez krótki czas też jako de Vinan, który pozostawił jak marnotrawny syn RPG, lecz teraz wraca, by prosić o przebaczenie. :)

Offline Francois de Vinan

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 28, 2004, 10:08:26 am »
Jako Francois de Vinan, już nie jako Mal-Shen, ponawiam swoją propozycję współpracy... Czekam także na propozycje tematów...
al-Shen umarł, lecz...
Francois Chrisostome de Vinan żyje!

Offline pafnucy

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 28, 2004, 11:08:43 am »
Witam

Może sprecyzuj o jakim systemi chciałbyś pisać? Ja zapraszam do współtworzenia Gildii Warhammera. Przejżyj sobie dział i materiały tak się znajdujące. Przejżyj sobie mój manifest i tam się dowiesz, jakich prac się spodziewam i jakie zamierzam zamieszczać:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=6305

Pozdrawiam
uid rides? Mutato nomine de te fabula narratur - Horacy

Offline Maladie

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 25, 2005, 09:47:35 am »
Stworzyłem ciekawy dodatek, rozszerzenie do Warhammerowego Mrocznego Cienia Śmierci. Po tym upgradzie robi się naprawde Mrocznym Cieniem Śmierci. Tylko czy można takie artykuły publikować?

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

Offline pafnucy

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 27, 2005, 12:07:15 pm »
Witaj

Myślę, że tak. Nie wiem, jaka jest jego forma. Ale myślę, iż zamiast cytować coś z dodatku, będzie można umieścić informacje na jakiej stronie się dany freagment znajduję.

Pozdrawiam
uid rides? Mutato nomine de te fabula narratur - Horacy

Offline Roni

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 08, 2005, 01:51:30 pm »
Gdy zawołacie POMOŻECIE,
odpowiem POMOŻEMY :D  melduje się PRZODOWNIK PRACY Z NORMĄ 356% Roni

Jeśli w grę wchodzą nowe podręczniki, wystarczy mi to ,że je będe miał w swoich spragnionych fantazy rękach.
am trzy latka trzy i pół sięgam mieczem ponad stół mam fartuszek z ettinami i zabiłem stu krasnali

Offline Adam Waśkiewicz

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 09, 2005, 09:20:10 am »
Cytat: "Roni"
Gdy zawołacie POMOŻECIE,
odpowiem POMOŻEMY :D  melduje się PRZODOWNIK PRACY Z NORMĄ 356% Roni

Jeśli w grę wchodzą nowe podręczniki, wystarczy mi to ,że je będe miał w swoich spragnionych fantazy rękach.


 Witam,

 Do jakich systemów mógłbyś pisać teksty? Jeżeli do Warhammera, kontaktuj się z pafnucym, do Gasnących Słońc - z Jaxem, materiały do pozostałych kieruj do mnie na adres podany w profilu.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline pafnucy

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 09, 2005, 11:34:49 am »
Ave!

Cytat: "Roni"
Jeśli w grę wchodzą nowe podręczniki, wystarczy mi to ,że je będe miał w swoich spragnionych fantazy rękach.


Jako Koordynator Gildii RPG mogę powiedzięć, że w sprawach recenzji najpierw musimy się zapoznać z twoim stylem. Dlatego najlepiej, jak podeślesz na kilka recenzji (np. 3) jakiś podręczników czy książek związanych z RPG. Dobrze też będzie, jeśli będą to receznaje rzeczy, które jeszcze nie były publikowane na Gildii RPG.

Zaś co do pozostałych systemów, także prosiłbym o przesyłanie materiałów do mnie.

Pozdrawiam
uid rides? Mutato nomine de te fabula narratur - Horacy

Offline captivus

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 31, 2006, 12:38:07 am »
Mam reckę Dodatku do nowego Wampire - Vampire:Nomads.

Gdzie mam ją podrzucić ?? Prawdopodobnie ma tony błądęw (interpunkcja/ortografia) ale pod względem treści powinna być w porządku ........

Offline th3mon

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 31, 2006, 04:35:37 pm »
Jeśli potrzebujecie matriałów do WFRP 1ed i 2ed, to nie ma sprawy. Warhammer to system, który jest mnie najbliższy  ;) .
rrrhhhoouumm!!!

Offline Gothard

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 08, 2006, 04:49:00 pm »
Cytat: "Adam Waśkiewicz"
 Gwiezdne Wojny takoż samo mogą być temaycznie pokrewne erpegom, chociaż nie do końca.

 


Toś mnie chłopie zabił  ;) ... "GW" to jeden z popularniejszych i jeden z najlepszych rpgów jakie powstały na podstawie filmu, wyszło do niego kilkanaście niezłych dodatków oraz powstała gra karciana. Sam jestem posiadaczem podstawki i jeśli ktoś jest zafascynowany światem GW to polecam (twarda oprawa, full kolor, papier kredowy, szyta i klejona. u nas porównywalny jedynie z II edycją Warhammera).

Offline Romek88

Typowa gadka jak redkacji Trybuny Ludu:)
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 29, 2006, 06:35:05 pm »
Typowa gadka jak redkacji Trybuny Ludu:)
Nikt do końca nic nie wie i nie jest pewen kto i za co odpowiada:)
He-he:)
URL=http://www.podatki-online.waw.pl/animrumru/]Kabaret Ani mru mru[/URL]
Kabaret Moralnego Niepokoju
Kabaret Neo nowka

Offline Adam Waśkiewicz

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 10, 2007, 10:49:49 pm »
Ogłoszenie parafialne:

 Jako że Pafnucy został zdjęty z funkcji koordynatora działu, wszelkie teksty proszę przysyłać do mnie na adres podany w profilu.

 Tyle ogłoszeń parafialnych.

 Pozdrawiam,
 Adam