Gildia RPG (www.rpg.gildia.pl) > Forum RPG

Współpracownicy poszukiwani !!!

<< < (10/12) > >>

Maxym:
Jestem w stanie pomóc przy rozbudowie Maga. Macie chyba deficyt. Mam w rękawie pare Asów, opowiadanko ( muszę skończyć ), artykuł o duchach, procedury Technokratyczne, Paradygamat Eutanatosów. Wszytskiego po troszku. Tylko potzrbuje cierpliwości ze strony waszej. Z czasem ostatnio u mnie krucho. Sprężam się jak mogę

Mal-Shen:
Z chcęcią zasilę grono redaktorów i współpracowników Gildii. Mogę pisać teksty traktujące RPG i fantastykę filozofocznie, felietony, czasem dorzucę coś interesującego z nowości w okolicach Olsztyna i z niego samego; mogę podrzucać pomysły do różnych działów, recenzować podręczniki, etc., etc... Ogólnie rzecz ujmując, chętnie pomogę...

Francois de Vinan:
Jako Francois de Vinan, już nie jako Mal-Shen, ponawiam swoją propozycję współpracy... Czekam także na propozycje tematów...

pafnucy:
Witam

Może sprecyzuj o jakim systemi chciałbyś pisać? Ja zapraszam do współtworzenia Gildii Warhammera. Przejżyj sobie dział i materiały tak się znajdujące. Przejżyj sobie mój manifest i tam się dowiesz, jakich prac się spodziewam i jakie zamierzam zamieszczać:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=6305

Pozdrawiam

Maladie:
Stworzyłem ciekawy dodatek, rozszerzenie do Warhammerowego Mrocznego Cienia Śmierci. Po tym upgradzie robi się naprawde Mrocznym Cieniem Śmierci. Tylko czy można takie artykuły publikować?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej