Gildia RPG (www.rpg.gildia.pl) > Forum RPG

Współpracownicy poszukiwani !!!

<< < (2/12) > >>

Fett:
Zgłosiłem się już do RAJa. Teraz będę zamieszczać cośo Star Wars. A co do RPG, to nigdy w to nie grałem, ale zawsze można zacząć. Książki (i podręczniki lubię recenzować, więc mi pasi :)

Baralizidar:
Pan nakazal powiedzieć

Tak wiec w sumie to czemu bym i ja nie mogl sie zglosic do pomocy. Co prawda Polski to nie jest moja mocna strona i zbyt plynnego jezyka nie uzywam co zreszta widac ale cos nie cos o RPG wiem i lubie tak wiec moze bym sie nadal.

Pare artykulow jeszcze nigdze nie publikowanych mam na kompie bo pisalem je do pewnej gazteki ktora sie nigdy nie pojawila tylko sa troche niedopracowane ale moge nad nimi posiedziec i dopracowac.

Jeszcze tylko powiedzcie gdzie mam slac juz ukończone texty ?

Adam Waśkiewicz:

--- Cytat: "Baralizidar" ---Jeszcze tylko powiedzcie gdzie mam slac juz ukończone texty ?
--- Koniec cytatu ---


 Adresy pod które należy przesyłać teksty znajdziesz w pierwszym poście tego tematu.

 Pozdrawiam,
 Adam

Baralizidar:
Pan nakazal powiedzieć

Dobrze widze teraz ze nawiazanie z wami wspolpracy wcale nie jest az tak niemozliwe jak mi sie z poczatku wydawalo tak wiec wychodze jeszcze z jedna propozycją;

Otóz czy istnieje taka mozliwosc zebym z ekipa z Bractwa Srebrnych Mieczy razem zajeli sie czyms tak bardziej konkretnym. W ten sposob nasza ekipa mogla by pisac dla was no a w sumie chyba takie pisanie jest mile widziane zas my moglibysmy jako Klan zyskać wieksza popularnosc przez to.

Jesli taka bardziej masowa (nio powiedzmy z 6 osob) byla by mozliwa to bylibysmy zaszczyceni

Wolvie:
Moi szanowni koledzy współredaktorzy zapomnieli dodać, że wszelkie teksty do Cthulhu należy przysyłać do mnie :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej