Gildia RPG (www.rpg.gildia.pl) > Forum RPG

Współpracownicy poszukiwani !!!

<< < (11/12) > >>

pafnucy:
Witaj

Myślę, że tak. Nie wiem, jaka jest jego forma. Ale myślę, iż zamiast cytować coś z dodatku, będzie można umieścić informacje na jakiej stronie się dany freagment znajduję.

Pozdrawiam

Roni:
Gdy zawołacie POMOŻECIE,
odpowiem POMOŻEMY :D  melduje się PRZODOWNIK PRACY Z NORMĄ 356% Roni

Jeśli w grę wchodzą nowe podręczniki, wystarczy mi to ,że je będe miał w swoich spragnionych fantazy rękach.

Adam Waśkiewicz:

--- Cytat: "Roni" ---Gdy zawołacie POMOŻECIE,
odpowiem POMOŻEMY :D  melduje się PRZODOWNIK PRACY Z NORMĄ 356% Roni

Jeśli w grę wchodzą nowe podręczniki, wystarczy mi to ,że je będe miał w swoich spragnionych fantazy rękach.
--- Koniec cytatu ---

Witam,

Do jakich systemów mógłbyś pisać teksty? Jeżeli do Warhammera, kontaktuj się z pafnucym, do Gasnących Słońc - z Jaxem, materiały do pozostałych kieruj do mnie na adres podany w profilu.

Pozdrawiam,
 Adam

pafnucy:
Ave!

--- Cytat: "Roni" ---Jeśli w grę wchodzą nowe podręczniki, wystarczy mi to ,że je będe miał w swoich spragnionych fantazy rękach.
--- Koniec cytatu ---

Jako Koordynator Gildii RPG mogę powiedzięć, że w sprawach recenzji najpierw musimy się zapoznać z twoim stylem. Dlatego najlepiej, jak podeślesz na kilka recenzji (np. 3) jakiś podręczników czy książek związanych z RPG. Dobrze też będzie, jeśli będą to receznaje rzeczy, które jeszcze nie były publikowane na Gildii RPG.

Zaś co do pozostałych systemów, także prosiłbym o przesyłanie materiałów do mnie.

Pozdrawiam

captivus:
Mam reckę Dodatku do nowego Wampire - Vampire:Nomads.

Gdzie mam ją podrzucić ?? Prawdopodobnie ma tony błądęw (interpunkcja/ortografia) ale pod względem treści powinna być w porządku ........

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej