Autor Wątek: G.I.JOE  (Przeczytany 2898 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Incognito

G.I.JOE
« dnia: Styczeń 11, 2007, 06:45:59 pm »
Nie zauważylem tego tytułu a jest to mój ulubiony komiks wraz z Transformersami. Nie ma przegiętych mocy różnorodność postaci i ogólnie całkiem mi się go fajnie czytało. Co wy sądzicie o tym tytule?

Offline donTomaszek

G.I.JOE
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 11, 2007, 06:50:59 pm »
A co Ty o nim sadzisz? Oprocz tego, ze fajnie sie go czytalo?
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline graves

Re: G.I.JOE
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2007, 07:57:33 pm »
Cytat: "Incognito"
Nie zauważylem tego tytułu a jest to mój ulubiony komiks wraz z Transformersami. Nie ma przegiętych mocy różnorodność postaci i ogólnie całkiem mi się go fajnie czytało. Co wy sądzicie o tym tytule?

Na tym forum jest zasada. Jeśli  nie masz nic do powiedzenia nie zakładadsz tematu, ani nie piszesz postu.
To, że nie ma tematu o jakimś komiksie nie znaczy, że być musi.
Udowodnij, że taki temat jest potrzebny i napisz od siebie co o nim sądzisz, może potoczy się dyskusja - jak nie, to temat "umrze".
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline empro

G.I.JOE
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 12, 2007, 12:34:36 pm »
osobiście jestem szczęśliwym posiadaczem wszystkich wydancyh w naszym kraju komiksów z tej serii
i nie do końca jestem tylko pewien czy "szczęśliwy" to odpowiednie tutaj słowo,
bo zwykłem czytać wszystko co posiadam, nawet zmuszając się okrutnie,
tutaj niestety po kilku zeszytach nie mogłem sie już po prostu zmuszać dalej,
i tak leży jeszcze kilka nietknietych gdzieś w szufladzie
jak dla mnie najciekawszy odcinek to ten,w którym debiutował McFarlane :)
no tak, cóż mogłem mądrzejszego napisać  8)

Offline graves

G.I.JOE
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 12, 2007, 05:36:17 pm »
Mnie się podobał najbardziej jeden - ten "bez słów".
To było jednak bardzo dawno, teraz nie chciałoby mi się czytać tego, a przeczytałem wszystkie - i wszystkie kupiłem. Jak w końcu stwierdziłem, że to jest juz taka kich, że więcej nie dam zarobić na tym wydawcy... to przestało wychodzić :roll: (dlaczego tak było z wszystkim z semica :roll: )
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Maciej

G.I.JOE
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 12, 2007, 06:57:46 pm »
A więc to przez Ciebie przestali wydawać Xmenów?  :?


Ja pamietam że nie lubiłem GIOE, bo swego czasu X-men przez kolejny rok musiało się ukazywać w trybie dwumiesięcznym na rzecz comiesięcznego wydawania GIOE. Cierpiałem wtedy bardzo i znienawidziłem tą serię!
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

 

anything