trawa

Autor Wątek: Strategicon 2007 - (17-18 lutego) - Master WFB  (Przeczytany 42079 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline trojek84

Strategicon 2007 - (17-18 lutego) - Master WFB
« Odpowiedź #255 dnia: Luty 20, 2007, 08:03:02 am »
Cytat: "Barbarossa"
Dzięki za turniej, i przeciwnikom, i organizatorom, i sojusznikowi. Śmieszne akcje odchodziły i ostatnią bitwę zapamiętam na dłuugo...


Ja rowniez Ci i przeciwnikom dziekuje.

A bitwy to chyba wszystkie zapamietam (poza druga tej juz przy trzeciej nie pamietalem :) )

Niestety brak szczescia jest chyba gorszy niz pech... jak masz pecha to widac co zawalilo Ci bitwe/turniej, a tak... no poprostu nic nie wychodzilo, straszne uczucie. Ale wkoncu na farta nic zwalac nie mozna, miejmy nadzieje ze Gork, Mork i Rogaty beda mi sprzyjac w Lublinie :)
am, tak samo jak ty,
Miasto moje a w nim:
Najpiękniejszy mój świat
Najpiękniejsze dni
Zostawiłem tam, kolorowe sny
Kiedyś zatrzymam czas
I na skrzydłach jak ptak
Będę leciał co sił
Tam, gdzie moje sny,
I warszawskie kolorowe dni

Offline meter

Strategicon 2007 - (17-18 lutego) - Master WFB
« Odpowiedź #256 dnia: Luty 20, 2007, 08:35:05 am »
Ja rowniez chce podziekowac przeciwnikom i organizatorom. ten turniej zostyanie mi w pamieci przez dlugi czas :lol:
w szczegolnosci 4 bitwa kiedy moj shagoth ustal od szarzy 15black knightow i przetrzymal ich do szarzy chosenow. :badgrin:

ogolnie mila atmosfera jak dla mnie i bardzo sie ciesze ze pojawilem sie tam.
pozdro dla all

Offline Schtrasny

Strategicon 2007 - (17-18 lutego) - Master WFB
« Odpowiedź #257 dnia: Luty 20, 2007, 12:07:52 pm »
Cytat: "_Młody_"


Triplet masterowy skompletowany.

A nie mówiłem?:
Cytat: "Schtrasny"
Kiedyś przewidywałem, że Młody będzie przyszłością Battla turniejowego...

Offline Pawełek

Strategicon 2007 - (17-18 lutego) - Master WFB
« Odpowiedź #258 dnia: Luty 20, 2007, 02:59:45 pm »
ha.

mój pierwszy turniej po roku, więc podszedłem do niego bez napinki.
najgorsze było wstanie na niedzielne bitwy.  :shock:

podziękowania dla przeciwników z I bitwy szczególnie, bo bardzo fajnie się grało. ;)

Offline PAnKleks

Strategicon 2007 - (17-18 lutego) - Master WFB
« Odpowiedź #259 dnia: Luty 20, 2007, 08:55:08 pm »
Turniej był godny !
Wielkie pozdro dla tych co sobie zasłuzyli , a jest ich  zbyt wielu by wymienić wszystkich i nie daj Bóg o kimś zapomnieć :D

II bitwa z Młodym była naszą jedyną porażką , w dodatku w  pełni zasłuzoną
:p Graliśmy z Kedziorkiem w ciezkim stanie . Nie za bardzo mieliśmy pojęcie , które to nasz figurki i dlaczego musimy je ściągać . Zero myślenia i planu taktycznego  ;)
Miny naszych przeciwnikow w momentach  gdy kedzior wystawia wildow na 24 calu i przeklada dryjady z jednego konca stołu na drugi w 3 turze myśląc , ze sie rozstawiamy dopiero - BEZCENNE  :badgrin:
Bardzo miła bitwa ,  wzorcowa rzekłbym  :)
zacunek dla miejsc , gdzie zdarze sie być i nie po to by mieć ...

Offline WOJTAS

Strategicon 2007 - (17-18 lutego) - Master WFB
« Odpowiedź #260 dnia: Luty 20, 2007, 10:36:50 pm »
yo!
w pierwszej kolejnosci chcialbym podziekowac mojemu towarzyszowi atamanowi ktory wybaczyl mi ze przez 80% czasu bitwy toczyly sie nieco poza moja swiadomoscia ;)  a dalej to jak juz ktos napisal wymieniac moznaby dlugo...ale musze swoje prywatne szczegole wielkie joł wycelowac w ekipe z krakowa ktora zapewnila nam nie tylko 2 mega dobre bitwy ale i wsparcie duchowe :D  dzieki!!!
ie ma ,żę joł!

Offline Ataman

Strategicon 2007 - (17-18 lutego) - Master WFB
« Odpowiedź #261 dnia: Luty 20, 2007, 11:17:02 pm »
No to jak już se słodzić...
Chciałem podziękować memu współtowarzyszowi turniejowemu - Wojtasowi, za to, że mimo nieobecności mentalnej kminił za nas dwóch ;) Przeciwników serdecznie pozdrawiam i dziekuję za bezstresowe podejscie ;).

Blacklotos

  • Gość
Strategicon 2007 - (17-18 lutego) - Master WFB
« Odpowiedź #262 dnia: Luty 21, 2007, 03:13:03 pm »
Yo :D
Turniej petarda!
Pozdro dla Skwarczana za wszystko co zrobił, za to również, że sam, prawie trzeźwy opanował imprezę i wszyscy świetnie się bawili. Wielkie YO dla ekipy z Legionu za wspólną wyprawę, dla Kleksa :), że grał ze mną w parze, oraz dla przeciwników, w szczególności dla Młodego (naprawde już nic nie kojarzyłem :)) Wojtasa + Atamana za bardzo rozkminianą bitwę i ogólny klimacik:), oraz Holana i Bartka za najcięższą bitwę jaką kiedykolwiek grałem, no ale skończoną remisem :D
Oczywiście pozdro dla wszystkich z którymi się dawno nie widziałem, a miałem okazję się spotkać, a w szczególności Malala, który ostrzegł mnie przed groźną rozpiską Holana :)
Yo!

Offline duke

Strategicon 2007 - (17-18 lutego) - Master WFB
« Odpowiedź #263 dnia: Luty 22, 2007, 10:44:02 pm »
Strategicon "na wesoło"

Przyszły niedospany zwycięzca :D

Trojek w całej okazałości...

Zbieramy energie na turniej :)

Lemoniadowy Half :)
url=http://profile.xfire.com/catzua][/url]

Offline Halfing@

Strategicon 2007 - (17-18 lutego) - Master WFB
« Odpowiedź #264 dnia: Luty 23, 2007, 12:00:19 am »
o kurde mam zmarszczki :oops:  :shock:
retka Bretka bretka

Offline Bigpasiak

Strategicon 2007 - (17-18 lutego) - Master WFB
« Odpowiedź #265 dnia: Marzec 01, 2007, 07:30:31 pm »
witam. pierwszy turniej od 4 miesiecy, pierwsze gry na 7 edycje i 2 miejsce... calkiem niezle nie? patrzac ze gdyby pociag byl troche pozniej tudziez bitwy konczyly sie o czasie to bylibysmy 0.5 punkta przed mlodym... ale lepiej sie tak stalo, zaslozyl sobie na wygrana razem z partnerem ;) do nastepnego turnieju [znaczy sie mojego przyjazdu :) ]

pozdrowienia dla wszystkich obecnych na turnieju. bylo naprawde zajebiscie :)
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?