Autor Wątek: Modele do Full Thrust i podobnych systemów  (Przeczytany 13351 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rafel82

Modele do Full Thrust i podobnych systemów
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 08, 2007, 07:20:25 pm »
Witam,
 Niedawno znalazłem to forum i odrazu fajny temat o "jedynej słusznej grze"  :D
 Również grywam w FT i przy okazji chciałbym zaprosić zainteresowanych tą grą na konwent do wrocławia, który odbędzie się 16,17,18 lutego. To link do strony konwentu www.strategicon.sfan.pl gdzie znajdziecie wszystkie potrzebne info.
 Na konwencie odbędzie się mega pokazówka systemu i każdy chętny będzie mógł zagrać, modeli sarczy dla każdego :P.
 Osobiście gram Azjatami, i teraz jestem w trakcie tworzenia floty Szwabów. Modele robie sam z bitsów po innych systemach i innych dziwnych części. Mam tylko jeden orginalny model Heavy Crusier Gorshkov.


Pozdrawiam.

Offline Manowar

Modele do Full Thrust i podobnych systemów
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 09, 2007, 05:29:41 am »
Tak to już jest z Full Thrustem, albo modele robi się samemu albo korzysta z innych systemów, choć prawdę mówiąc jeszcze nie znalazłem żadnych odpowiadających mi modeli.

Offline Rafel82

Modele do Full Thrust i podobnych systemów
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 09, 2007, 08:15:02 am »
Mi się to właśnie podoba w FT że można robić własne modele, taka dusza majsterkowicza. Choć przyznam że staram sie je stylizować na orginalne by choć trochę przypominały właściwe modele.


Pozdrawiam.

Offline Manowar

Modele do Full Thrust i podobnych systemów
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 10, 2007, 02:43:01 am »
Zrobiłbym zdjęcia mojej floty, ale stacjonują u mojego brata. Ani on nie zamierza ich przynieść ani mi się z aparatem ganiać. Ale może wkrótce zagramy to porobię zdjęcia.

Offline Rafel82

Modele do Full Thrust i podobnych systemów
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 10, 2007, 08:29:22 am »
Widze że chyba jest potrzeba do pokazania systemu "ludziom". Postaram się zamieścić kilka zdjątek mojej rosyjskiej floty.


Pozdrawiam.

Offline Doom

Modele do Full Thrust i podobnych systemów
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 12, 2007, 09:15:05 am »
Szlag dlaczego zawsze kiedy dzieje się coś ciekawego to zawsze jest to drugi koniec polski, albo ja mam już coś do roboty, albo nie mamkasyżeby się wybrac na taką eskapadę :? :( (życie jest podłe) wtym wypadku 16.02 mam egzamin poprawkowy :x
Co do alternatywnych modeli do FT to przez jakiś czas rozważałem te do Babilon 5 (przynajmniej ludzka flotę), ale pomysłupadłz tego samego powodu co zakup orginałów (czyli tranzakcja zagraniczna...)
Osiem głosów na Tak, jeden głos na Nie. Jednogłośnie wygrywa Nie

Offline Rafel82

Modele do Full Thrust i podobnych systemów
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 12, 2007, 05:12:00 pm »
Pomimo wszystko serdecznie zapraszam, szykuje się spora zabawa.


Pozdrawiam.

ps:. Nie wiem czy wiesz. ale myśliwce Anglików wyglądają jak wyjęte z filmu Babylon 5.  :)

Offline Manowar

Modele do Full Thrust i podobnych systemów
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 12, 2007, 06:23:10 pm »
Cytuj
ps:. Nie wiem czy wiesz. ale myśliwce Anglików wyglądają jak wyjęte z filmu Babylon 5.

Ale jeśli nie robią w kosmosie "ziuuu" to lipa.

Offline Doom

Modele do Full Thrust i podobnych systemów
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 13, 2007, 03:29:31 pm »
Cytat: "Manowar"
Cytuj
ps:. Nie wiem czy wiesz. ale myśliwce Anglików wyglądają jak wyjęte z filmu Babylon 5.

Ale jeśli nie robią w kosmosie "ziuuu" to lipa.

podobno w prózni nie słychać żadnych dzwieków, a jakoś nie moge sobie wybrazić konstruktora myśliwca który w żeczonym myśliwcu montuje aparature nagłośnieniową do robienia ziuuu kiedy obok przelatuje inna maszyna  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:
Osiem głosów na Tak, jeden głos na Nie. Jednogłośnie wygrywa Nie

Offline Manowar

Modele do Full Thrust i podobnych systemów
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 13, 2007, 04:48:49 pm »
Jestem wychowany na Gwiezdnych Wojnach, zatem jeśli myśliwiec w kosmosie nie robi "ziuuu" to film/gra przestaje mi się podobać.

Offline Rafel82

Modele do Full Thrust i podobnych systemów
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 21, 2007, 04:12:25 pm »
No i po konwencie. Zabawy było sporo. Nie spałem chyba z 27 godzin :D ale co się nagrałem to moje.
 FT był, oczywiście. graliśmy w nocy po 3000pkt na stronę. Gra trwała jakieś 4 godziny =). Może uda mi się zamieścić jakieś zdjęcia.


Pozdrawiam.

Offline Manowar

Modele do Full Thrust i podobnych systemów
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 21, 2007, 04:40:59 pm »
a kto wygrał? ;)

Offline Bogus_law

Modele do Full Thrust i podobnych systemów
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 21, 2007, 07:16:21 pm »
Gry na konwencie były niesamowite :). Ciekawe nawet dla półprzytomnego widza. Wychodzi że może w końcu najbliższe "niespodziewane wolne zasoby" pójdą na jakąś małą flote.
b]S.O.T.C.W. member[/b]
TMP Supporting Member
Mój wargamingowy blog
Wargaming na Forum Strategie

Offline Rafel82

Modele do Full Thrust i podobnych systemów
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 28, 2007, 02:09:43 pm »
Jeśli dobrze kojarz to właśnie Ty Bogus_lawie pokazywałeś te wszystkie pisma na tema wargamingu. Szkoda że nie wziąłeś ty modeli do "Vietnamu".

   Najpierw graliśmy w nocy, jak wcześniej pisałem, wygrali niemcy :(. Gra była bez żadnego scenariusza, poprostu bitwa. Kolejna bitwa już mocno pokazowa odbyła się w sobotę. Tym razem scenariusz zakładał przebicie szwabskiej blokady systemu. Rosjanie mieli doprowadzić 5 frachtowców do stacji kosmicznej na orbicie planety. BY gra nie skończyła się za szybko ograniczyliśmy prędkość frachtowców do 6 cali. Na połączonych dwóch stołach mieliśmy dwie piękne makiety planet, trzy księżyce, mgławice, pole asteroid(które sketerowało!). Tym razem wygrali rosjanie(których prowadziłem), tu trzeba nadmienić iż po mojej stronie był taki mały człowieczek(niestety nie pamiętam imienia-wybacz), chłopak miał takie rzuty że na 5 kostkach potrafił wyrzucić 3 szóstki a potem z tych 3 dorzucić jeszcze ze dwie!!!!


Pozdrawiam.
ps. zdjęcia w drodze. ;)

Offline PoleBitwy

Modele do Full Thrust i podobnych systemów
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 17, 2007, 04:27:32 pm »
Wszystkie podreczniki do gry Full Thrust, także te które nie zostały wydane w Polsce, sa do pobrania bezpłatnie [pliki PDF] ze strony wydawcy gry Ground Zero Games:  http://www.groundzerogames.net/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=9&id=29&Itemid=50

Ja osobiście zbieram flote Japońska :)
ttp://www.polebitwy.pl