Autor Wątek: Nowe forum?  (Przeczytany 6021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaskier

Nowe forum?
« dnia: Styczeń 18, 2007, 09:34:18 pm »
I to moderowane przez osobę która przez 4,5 roku napisała 100 postów? :D
Bomba ! Raj na ziemi :p

Tylko co ten dziwny Battlowy temat tu robi? :?

Proponuję zacząc od jakiegoś reguilaminu, bo Wam tu jeszcze spamowac, bedą, albo co :idea:

Pozdrawiam
J.

Offline Ribald

Nowe forum?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2007, 11:01:18 pm »
O proszę, kolega RAJ, który porzucił swego czasu moderowanie Star Warsów.

Wszelki duch !
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline CD Jack

  • VIP
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Nowe forum?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2007, 11:13:22 pm »
Temat batlowy chyba testowo Adiego wkleił byśmy mieli do testu wizualizacji boksika w GGP.

A co do moderatury tutaj Raja to sam o niej nie wie jeszcze :-) Ale musi mieć uprawnienia gdyż jest koordynatorem GGP.

Pozdrawiam
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Jaskier

Nowe forum?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2007, 02:43:52 pm »
Cytuj
O proszę, kolega RAJ, który porzucił swego czasu moderowanie Star Warsów.
WFB, o ile dobra pamiętam, też

Cytuj
A co do moderatury tutaj Raja to sam o niej nie wie jeszcze :) Ale mjavascript:emoticon(':D')
Very Happyusi mieć uprawnienia gdyż jest koordynatorem GGP.
tym lepiej - moze zrobimy tutaj "Refleksje i schizy" skoro na offtopie możemy tylko w nocy!?  :D

Offline Adam Waśkiewicz

Nowe forum?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2007, 08:18:09 pm »
Cytat: "CD Jack"
A co do moderatury tutaj Raja to sam o niej nie wie jeszcze :-) Ale musi mieć uprawnienia gdyż jest koordynatorem GGP.


 Czyli powstaje subforum o zerowym jak na razie zainteresowaniu użytkowników i z moderatorem, który nawet nie wie o sprawowanej przez siebie funkcji. Normalnie pełen profesjonalizm...

 Pozdrawiam,
 Adam

***

  • Gość
Nowe forum?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 19, 2007, 08:24:57 pm »
Od czego masz listę koordynatorów i redaktorów? :roll:

Offline Jaskier

Nowe forum?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2007, 10:47:16 pm »
Cytat: "Adam Waśkiewicz"
Cytat: "CD Jack"
A co do moderatury tutaj Raja to sam o niej nie wie jeszcze :-) Ale musi mieć uprawnienia gdyż jest koordynatorem GGP.


 Czyli powstaje subforum o zerowym jak na razie zainteresowaniu użytkowników i z moderatorem, który nawet nie wie o sprawowanej przez siebie funkcji. Normalnie pełen profesjonalizm...

 Pozdrawiam,
 Adam
Zawsze można mu dodać do nazwy "i RPG", a wtedy znajdzie sie masa zainteresowanych rozmową na ten temat w sposob mniej sformalizowany.

Pozdrawiam
J.

Offline Adam Waśkiewicz

Nowe forum?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 20, 2007, 12:20:18 am »
Cytat: "Norsefir"
Od czego masz listę koordynatorów i redaktorów? :roll:


 Pytanie należałoby skierować raczej do osby, która założyła to subforum. Taki nagły atak znikąd - to nie wygląda zbyt dobrze.

 Tak na marginesie - ktoś w ogóle poinformował RAJa że został nagle moderatorem?

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Maciej

Nowe forum?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 20, 2007, 02:13:42 pm »
Ja proponowałbym żeby moderatorem został Magog agog.
Widać że zna się na rzeczy, jest obecny na forum i zdecydowanie umie skierować dyskusję na właściwe tory. Pod jego światłym przewodnictwem to subforum miałoby szansę na przyszłość.

Gry planszowe bardzo lubiłem (za czasów ekspansji encore i planszówek w świecie młodych :) ). Chętnie poczytam dysputy bardziej doświadczonych graczy.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline CD Jack

  • VIP
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Nowe forum?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 20, 2007, 03:16:32 pm »
Panowie marudy nieco wam wyjaśnię :-) :

- każdy koordynator gildii powinien mieć UPRAWNIENIA moderatora na forum związanym z jego działem by np. zakładać tematy, korygować je, nanosić szybkie zmiany jeżeli wymaga tego serwis. Może nie mieć czasu na poszukiwanie kontaktu z moderatorem konkretnego forum by mu przekazać co chciałby na nim zrobić.
- z pomysłem założenia forum dla planszówek nosiliśmy się od niemal pół roku. Nie wystartowaliśmy go do tej pory bo były prowadzone poważne rozmowy dotyczące zintegrowania już istniejące, aktywnego forum z kilkuset jego użytkownikami. Sprawa nie doszła do skutku więc TO JA ZDECYDOWAŁEM by wreszcie je założyć u nas i chociażby nawet zacząć od niczego, ale już dać możliwość wymiany poglądów na temat planszówek. Podobnie to MOJĄ DECYZJĄ jest przypisanie Raja do forum.
- forum planszówek nie było opisywane na listach redakcji bo powstało bardziej jako test i wynik rozczarowania oczekiwaniem na integrację z tym zewnętrznym niż zaplanowana szczegółowo akcja, ale to możecie zrzucić na samowolke wrednego rednacza :)
- Raj jest aktualnie w sanatorium
- interesującą wydaje mi się propozycja Macieja by Magog dostał uprawnienia moderatora i zaopiekował się tym subforum. Jeżeli wyraziłby chęć a administracja nie miałaby obiekcji co do jego kandydatury to jestem za.

Pozdrawiam
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

RAJ

  • Gość
Nowe forum?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 21, 2007, 02:33:31 pm »
Cytat: "CD Jack"
1) Raj jest aktualnie w sanatorium
2) interesującą wydaje mi się propozycja Macieja by Magog dostał uprawnienia moderatora i zaopiekował się tym subforum.


Już dzisiaj wiem co się dzieje! :)
Powiem tylko - wreszcie! :)

No i : Witam wszystkich!

1) Dokladnie jak napisał CD - co wiecej przez najblizsze 2,5 tygodnia tam pozostane.  W tej chwili nadaje przez komorke z transferem 1,5-3kb/s.
Mozecie mi wspolczuc!
2) Glosuje obiema rekami za!