trawa

Autor Wątek: Mordheim we Wrocławiu  (Przeczytany 5408 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Uldor

Mordheim we Wrocławiu
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 03, 2007, 04:35:36 pm »
Dzisiaj na spotkaniu malarskim organizowanym przez niejakiego Rafała (współorganizator Mordheima we Wrocławiu ;)) gadaliśmy trochę na temat projektu...

Trzeba zrobić listę osób, które znają zasady i które mają gangi. Przydało by się, żeby figurki były pomalowane na poziomie około-tabletopowym, bo jednak pomalowane figurki przykuwają oko, zwracają uwagę... A uwagi osób niezainteresowanych dotychczas Mordką nam trzeba ;).

Uldor
I tak, w wigilię zniszczenia Mordheim, wraz z ludźmi zgromadziły się tam człowiecze grzechy, niczym trucizny i jady, co gromadzą się w jednym wrzodzie, który felczer może usunąć sprawnym cięciem noża"

Bernhardt Hal, Generał Templariuszy Sigmara

Offline ..::rafal::..

Mordheim we Wrocławiu
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 03, 2007, 08:47:23 pm »
Cytuj
niejakiego Rafała


To ja, to ja! :P :D

Tak więc malując wspólnie troszku sobie pogadaliśmy, a poźniej (niestety już po pójściu Uldora rozegraliśmy dwie bitewki z podręcznikiem w ręku :)

Pograłem sobie krasiami oraz orkasami, było bardzo przyjemnie, a gra wydaje mi się coraz fajniejsza. Szkoda, że za budynki robiły kartki a za figurki lotrowo-czterdziestkowe mieszanki proxów, ale i tak było bardzo miło.

Udało mi się zwrócić uwagę jeszcze dwóch mordheimerów, Kuby - nowy gracz jak ja oraz jeszcze jeden, którego godności nie zdołałem spamiętać w szale tłuczenia skavenów :)

Co do składania sobie konkretnej bandy to narazie chciałbym rozegrać jeszcze pare bitew na proxach, profilaktycznie, żeby wiedzieć, która banda najbardziej mi odpowiada. Na razie chyba na przód wysuwają się zielonoskórzy ;)

Myślę, że na Strategiconie może nas już być całkiem przyzwoita trzoda :P i jeżeli byliby chętni nocujący to możemy wtedy sobie pograć, jak również w najbliższej przyszłości rozpocząć jakąś kampanię :)

Pozdrawiam,
Rafał
Jestem żołnierzem, walczę, gdzie mi każą i wygrywam, gdzie walczę." - gen. George Patton

Offline Uldor

Mordheim we Wrocławiu
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 03, 2007, 09:19:35 pm »
Cytat: "..::rafal::.."
Cytuj
niejakiego Rafała


To ja, to ja! :P :D

Tak więc malując wspólnie troszku sobie pogadaliśmy, a poźniej (niestety już po pójściu Uldora rozegraliśmy dwie bitewki z podręcznikiem w ręku :)

Pograłem sobie krasiami oraz orkasami, było bardzo przyjemnie, a gra wydaje mi się coraz fajniejsza. Szkoda, że za budynki robiły kartki a za figurki lotrowo-czterdziestkowe mieszanki proxów, ale i tak było bardzo miło.

Udało mi się zwrócić uwagę jeszcze dwóch mordheimerów, Kuby - nowy gracz jak ja oraz jeszcze jeden, którego godności nie zdołałem spamiętać w szale tłuczenia skavenów :)

Co do składania sobie konkretnej bandy to narazie chciałbym rozegrać jeszcze pare bitew na proxach, profilaktycznie, żeby wiedzieć, która banda najbardziej mi odpowiada. Na razie chyba na przód wysuwają się zielonoskórzy ;)

Myślę, że na Strategiconie może nas już być całkiem przyzwoita trzoda :P i jeżeli byliby chętni nocujący to możemy wtedy sobie pograć, jak również w najbliższej przyszłości rozpocząć jakąś kampanię :)

Pozdrawiam,
Rafał


Na to potrzeba jednak pewnych już graczy z bandami :).

PS. Kiedy będziesz w Pracowni wolny (czyt. mający czas i chęci na bitwę, może i ja się skuszę ;)).

Uldor
I tak, w wigilię zniszczenia Mordheim, wraz z ludźmi zgromadziły się tam człowiecze grzechy, niczym trucizny i jady, co gromadzą się w jednym wrzodzie, który felczer może usunąć sprawnym cięciem noża"

Bernhardt Hal, Generał Templariuszy Sigmara

Offline ..::rafal::..

Mordheim we Wrocławiu
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 03, 2007, 10:09:14 pm »
A jutro pewnie będę. Na pewno mogę być. Spróbuję cię capnąć zaraz na gg w tej sprawie ale jakby się nie udało to możesz napisać tu, przeczytam jutor rano :)

Pozdrawiam,
Rafał
Jestem żołnierzem, walczę, gdzie mi każą i wygrywam, gdzie walczę." - gen. George Patton

Offline Uldor

Mordheim we Wrocławiu
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 03, 2007, 10:41:51 pm »
Cytat: "..::rafal::.."
A jutro pewnie będę. Na pewno mogę być. Spróbuję cię capnąć zaraz na gg w tej sprawie ale jakby się nie udało to możesz napisać tu, przeczytam jutor rano :)

Pozdrawiam,
Rafał


Proponował bym wtorek (nie jestem pewien czy będę miał czas na poniedziałek, skolei na jutro obawiam się, że nie zrobię rozpiski i nie będę miał sklejonego tego, co bym chciał :), o malowaniu nie mówiąc).

PS. Weź aparat, to się zrobi jakiś raporcik ze zdjęciami na Twierdzę ;).

Uldor
I tak, w wigilię zniszczenia Mordheim, wraz z ludźmi zgromadziły się tam człowiecze grzechy, niczym trucizny i jady, co gromadzą się w jednym wrzodzie, który felczer może usunąć sprawnym cięciem noża"

Bernhardt Hal, Generał Templariuszy Sigmara