Autor Wątek: Przerwane czytanie  (Przeczytany 28274 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fraa

Przerwane czytanie
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 18, 2004, 04:20:10 pm »
III części "Dziadów" nie zniosłam. O ile "Kordiana" przeczytałam z przyjemnością, o tyle przez "Dziady" nie przebrnęłam.
Też nie wyrobiłam z czytaniem "Nad Niemnem"  - chyba najnudniejsza książka, jaką czytałam!!!!!

Aczkolwiek rekordem była książka, którą doczytałam do DRUGIEJ strony, tak była beznadziejna. Jeszcze dziś się dowiem, jaki tytuł był tej powieści... :) Bo na razie pamiętam tylko tyle, że było coś o smokach.
color=green]"Never run faster than your Guardian Angel can fly!"[/color]

Offline Beast

Przerwane czytanie
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 18, 2004, 04:27:48 pm »
Ogólnie większość lektur szkolnych.Czytać bardzo lubię, ale nienawidze kiedy ktoś mnie do tego zmusza.

Offline Comar

Przerwane czytanie
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 18, 2004, 04:31:35 pm »
2 książki doprowadziły mnie do szewskiej pasji:
-Chłopi. Na szczęście czytaliśmy w szkole tylko jedną część a i tak męczyłem się nad nią kilka tygodni, bo nie byłem w stanie czytać tego czegoś po więcej niż kilka stron dziennie. Potem stwierdziłem, że przyznając mu nobla prawdopodobnie myślano: "Boże dajmy mu tego nobla, tylko żeby on więcej takich rzeczy nie pisał" :)
-"Domek Świeczki" Domolewskiego. Dotarłem gdzieś do 100 strony i rzuciłem ją w kąt, i to dosłownie. Kompletny brak akcji, fabuły i sensu.
-Not bad. Congratulations. Tell me, was it necessary that you kill all of them? I only told you to scare them.
-People scare better when they're dying.

Offline Heimnar

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Total likes: 0
  • Fire For The FORGE!!!
Przerwane czytanie
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 18, 2004, 04:46:33 pm »
"Chłopi" mnie również zmogli.
Może przeczytam, jak bardziej dorosnę  :)

Z fantastyki - dzieło Stephena Kinga pt "Oczy Smoka". Straszne :|
www.myspace.com/hellforgehammer <-Nasza muzyczna kuźnia
podpisano - Kot BEHEMOT

Offline Rozbójnik

Przerwane czytanie
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 18, 2004, 05:34:19 pm »
Ja "Silmarilion". Może niedługo spróbuje znowu zacząć czytać, bo kiedy pierwszy raz ją czytałem nie doszedłem nawet do połowy.
 Morowe powietrz - mruknął. - Jak to pięknie brzmi...A my umieramy od własnego gówna.

Offline Heimnar

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Total likes: 0
  • Fire For The FORGE!!!
Przerwane czytanie
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 18, 2004, 06:08:58 pm »
Stary! Czytaj, czytaj - to jest fantastyczna książka. Dużo lepsza niż sam "Władca..."
www.myspace.com/hellforgehammer <-Nasza muzyczna kuźnia
podpisano - Kot BEHEMOT

Offline Szeryf

Przerwane czytanie
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 18, 2004, 08:17:28 pm »
Trzy slowa "komu bije dzwon"
Przerwalem 3 lata temu do dzis nie skonczylem :rotfl: i cos mi mówi ze zaczne od nowa...

Offline Abignale

Przerwane czytanie
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 26, 2004, 06:07:40 pm »
"Komu bije dzwon" mi się podobało. Dużo bardziej od Latarnika, którego niewiele by brakowało, a bym nie skończyła. Co zaś tyczy się przerwanych... ostatnia część Harry'ego Pottera. Po 100 stronach znalazłam ciekawsze rzeczy do roboty. Sama nie wiem czemu, gdyż poprzednmie części czytałam jednym tchem. Znudzenie tematem?
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"

Offline Nordri

Przerwane czytanie
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 27, 2004, 10:30:35 am »
Ja oprócz połowy lektur szkolnych, nie doczytałem do końca książki "Ostatni rozdział, czyli paragraf 22 na bis". Dla mnie to po prostu pisanie na siłę i nudy niezmierne. I nie pomoga tu żadne muszki w oczach (Pragraf 22 to co innego  :lol: )
Follow it's call
Follow the freezing moon

Offline Deathwing

Przerwane czytanie
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 30, 2004, 08:54:31 am »
"Robinson Cruzoe" - jak do tej pory chyba jedyna książka, która znudziła mnie do tego stopnia, żeby przerwać cztanie...

Offline Shadowmage

Przerwane czytanie
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 30, 2004, 09:30:19 am »
Ja jakoś od dwóch tygodni nie moge się zmusić by skońzyć Wilki z Calla - 5 tom Mrocznej wiezy Kinga. Nie jest jakis tragiczny, ale kompletnie mi nie odpowiada...
url=http://www.katedra.nast.pl]Katedra[/url] - Twoje źródło informacji o literaturze fantastycznej :)

Offline Beryl

Przerwane czytanie
« Odpowiedź #101 dnia: Wrzesień 01, 2004, 08:46:43 am »
" Podróż Lisiego Jeźdźca" i " Skrzypce" Rice. Z lektur to "Sklepy cynamonowe". Ogólnie lektury lubię i nic dziwnego, w końcu w swoich czasach były hitami czytelniczymi. No i miałam to szczęście, że leżały na półce w domu, więc czytałam je, zanim przerabialiśmy w szkole.
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline Gnostic

Przerwane czytanie
« Odpowiedź #102 dnia: Wrzesień 01, 2004, 10:20:19 am »
Cytat: "Shadowmage"
Ja jakoś od dwóch tygodni nie moge się zmusić by skońzyć Wilki z Calla - 5 tom Mrocznej wiezy Kinga. Nie jest jakis tragiczny, ale kompletnie mi nie odpowiada...

No niestety, słabsze to trochę... Ale miejmy nadzieję że kolejnych tomach King się podźwignął.

Cytat: "Heimnar"
"Chłopi" mnie również zmogli.
Może przeczytam, jak bardziej dorosnę  :)

W szkole mieliśmy przeczytać jeden tom. Jak już się zabrałem (a ciężko było) to przeleciałem dwa zanim ochłonąłem. Może jeszcze kiedyś wrócę...
 dnia siódmego, czyż nie powiemy: Obyśmy byli płodni i rozmnażali się i zapełniali martwe, nieskończone obszary próżni statkami, życiem i znaczeniem? (...)
I czyż nie będzie to dzień wieczny?

Offline Heimnar

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Total likes: 0
  • Fire For The FORGE!!!
Przerwane czytanie
« Odpowiedź #103 dnia: Wrzesień 01, 2004, 01:47:16 pm »
Może ich trzeba tak "z rozpędu" przeczytać?  :lol:
Podejrzewam, że jeszcze wtedy byłem za głupi, żeby mi się książka spodobała, ale za jakiś czas chyba się skuszę.
www.myspace.com/hellforgehammer <-Nasza muzyczna kuźnia
podpisano - Kot BEHEMOT

Offline Mafias14

Przerwane czytanie
« Odpowiedź #104 dnia: Wrzesień 01, 2004, 01:49:39 pm »
Takimi książkami były: "Balladyna" Julka Słowackiego oraz "Romeo i Julia" Szekspira. Książki te były tak nudne że po przeczytaniu niecałych 10 stron już byłem tak znudzony  :bored:  , że musiałem przestać je czytać. A że to były moje lektury to przeczytałem sobie dokładne opracowania i było ok.  :D
aciej

 

anything