Autor Wątek: Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR  (Przeczytany 367897 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« dnia: Maj 15, 2003, 09:50:37 pm »
Dziwi mnie fakt, iż gracze rozgrywający kultowa armią Sarumana, narzekają, że przegrywają. Owszem, nie jest łatwo nią wygrać, ale beż przesady, to nie gobliny... Po prostu należy przemysleć jak nimi zagrać i jakich jednostek użyć.
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Młodszy Nieduży Brat

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2003, 10:00:01 pm »
Prze wydaniem TTT gobliny były najmocniejsze... :D

A teraz najpotężniejsi są jeźdźcy Rohanu! 8)
lu potrzeba Dumnych Falangistów Orla Bielika aby wkręcić żarówkę?
Trzech.
Jeden trzyma a dwaj pozostali piją aż świat znacznie się kręcić...

Offline ToudiMG

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 16, 2003, 08:56:20 am »
BALROG ich ZMIECIE!!!!
zy jest ktoś grający w Lorda z WROCŁAWIA??? kontakt ToudiMG@wp.pl
www.thelastalliance.com (is back!)

Offline CHam-solo

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 17, 2003, 05:52:00 pm »
Balrog to lama. Elfy z dwuręczną bronią go tną, oczywiście ze wsparciem Elronda.
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 17, 2003, 10:06:26 pm »
Barlog jest dobry, zwłaszcza Gandalf jest na niego uczulony... Jakoś w te elfy, wycinające Płomień z Udunu, za bardzo nie wierzę.   Na rohańczyków dobrzy są Urukowie gdy mają w sumie 3 ataki na 1 konnego. Nie zapominać należy o kusznikach, którzy są postrachem leśniaków... no i oczywiście wargowi - polecam!!!
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Młodszy Nieduży Brat

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 17, 2003, 10:35:27 pm »
Balrog jest niemalże niezabijalny ale to nie jest kolo którego tak sobie mozżna wyciągnąć do walki, nie?
lu potrzeba Dumnych Falangistów Orla Bielika aby wkręcić żarówkę?
Trzech.
Jeden trzyma a dwaj pozostali piją aż świat znacznie się kręcić...

Jankiel

  • Gość
Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 18, 2003, 08:34:01 am »
A tam niezabijalny. Jeśli nie wyrzuci ani jednej 6 na atak, to dostanie ok 4 ran od gromadki elfów z bohaterem.

Offline ToudiMG

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 18, 2003, 10:00:46 am »
tia.. ale dopiero gdy ta gromadka przerzuci obronę 10 !!! co elfom z dwurakami uda sie dopiero przy dwóch rzutach 5+... ale wystarczy że balrog dobrze będzie operował ilością przeciników i nie dopuści do siebie za dużo typa na raz (gobliny ich odciągną choćby na 1 rundę :P ) i wygra... to praktycznie ich zmiata (rzuca 3+ i elf z obroną 5 leży!)
zy jest ktoś grający w Lorda z WROCŁAWIA??? kontakt ToudiMG@wp.pl
www.thelastalliance.com (is back!)

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 18, 2003, 05:17:53 pm »
3y ktoś gra walecznymi urukami? Jeśli tak, to zapraszam do wymiany poglądów na temat strategii zagrywania Śmieciami Sarumana... sam lubię stosować wariant z nazgulami, gdyż sprzyja to osłabieniu wrogich bohaterów, stosuję również ich 3ary przeciw zwykłym fixom. Może ktos zna lepszą metodę???
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline CHam-solo

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 18, 2003, 07:19:28 pm »
Zabicie balroga tylko wydaje się trudne, za 250 punktów dobrzy bez problemu wystawią coś co go skosi. (Elrond z elfami styknie jak już pisałem) No i Balrogowi brakuje might i fate pointów, co ułatwia ukatrupienie.

Cytuj
3y ktoś gra walecznymi urukami?

Ja gram i uważam że są za drogie, za 2 uruków mój brat ma 3 rohirrimów. Sądze że bardziej opłaca się wystawiać orki, ale niestety są tylko metalowe :( .
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 18, 2003, 10:31:39 pm »
wiem, że może cie to ździwi SOLO, ale mnie udało się rozgromić, powtarzam: ROZGROMIĆ!!! Wolne Ludy w grze na 1 800 pkt. Wolni mieli gandalfa, aragorna, legolasa, gimliego, theodena, gamlinga, haldira - wszystkich bohaterów spod helmowego jaru. Ja zagrywałem mieszanką uruków, goblinów, 2trole 2 nazgula, 2kap uruk-haj i Sarumana... Wolna Ludy dostały wklepę straszliwą, różnica w pkt. była ponad 600 pkt na mą kożyść. wygrałem, pomimo, iż wróg dysponował rohirimami na koniach. i co ty na to???
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline CHam-solo

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 19, 2003, 07:28:27 pm »
Zastanawiam się ile lat ma twój przeciwnik :P . I w kawaleri rohanu nie widzę nic dobrego jeśli nie mają wsparcia konnych bohaterów.
A tak poza tym gratuluję zwycięstwa nad dobrymi (na taką ilość punktów jeszcze mi się to nie udało).
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Jankiel

  • Gość
Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 19, 2003, 08:34:42 pm »
Przewagę 600 punktów w grze na 1800 ciężko nazwać rozgomieniem :P

Offline Lugburc

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 20, 2003, 08:09:32 pm »
Han!! Ty Niedowiarku i Szyderco! Pomimo to, cenię Cię za prawdziwego ducha, jakiego przejawiasz (czasami...). Otóż grałem z doświadczonym wyjadaczem, mistrzem zarówno WFB, jak i LOTR. Z ukłonem dziękuję za gratulację i żywię głęboką nadzieję, że kiedyś skrzyżujemy miecze i ... Bóg okaże się dla mnie łaskawszy!
Jankiel! Nie podważaj mych zdolności generalskich. Zapytam wprost – a udało Ci się lepiej???
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline LordThom

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 25, 2003, 10:37:03 am »
uruk hai sa bardzo silne i wlasciewie to nie wiem jak mozna nimi przegrac jezeli za przeciwnika mamy np. jakis buraczkowych warriors of rohan... no nie mowie o raiderach, ale z nimi tez nie jest tak zle...
ile kosztuje figurka balroga??? jest po prostu BOSKA!!!
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]