Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > LOTR

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR

<< < (3/512) > >>

Lugburc:
wiem, że może cie to ździwi SOLO, ale mnie udało się rozgromić, powtarzam: ROZGROMIĆ!!! Wolne Ludy w grze na 1 800 pkt. Wolni mieli gandalfa, aragorna, legolasa, gimliego, theodena, gamlinga, haldira - wszystkich bohaterów spod helmowego jaru. Ja zagrywałem mieszanką uruków, goblinów, 2trole 2 nazgula, 2kap uruk-haj i Sarumana... Wolna Ludy dostały wklepę straszliwą, różnica w pkt. była ponad 600 pkt na mą kożyść. wygrałem, pomimo, iż wróg dysponował rohirimami na koniach. i co ty na to???

CHam-solo:
Zastanawiam się ile lat ma twój przeciwnik :P . I w kawaleri rohanu nie widzę nic dobrego jeśli nie mają wsparcia konnych bohaterów.
A tak poza tym gratuluję zwycięstwa nad dobrymi (na taką ilość punktów jeszcze mi się to nie udało).

Jankiel:
Przewagę 600 punktów w grze na 1800 ciężko nazwać rozgomieniem :P

Lugburc:
Han!! Ty Niedowiarku i Szyderco! Pomimo to, cenię Cię za prawdziwego ducha, jakiego przejawiasz (czasami...). Otóż grałem z doświadczonym wyjadaczem, mistrzem zarówno WFB, jak i LOTR. Z ukłonem dziękuję za gratulację i żywię głęboką nadzieję, że kiedyś skrzyżujemy miecze i ... Bóg okaże się dla mnie łaskawszy!
Jankiel! Nie podważaj mych zdolności generalskich. Zapytam wprost &#8211; a udało Ci się lepiej???

LordThom:
uruk hai sa bardzo silne i wlasciewie to nie wiem jak mozna nimi przegrac jezeli za przeciwnika mamy np. jakis buraczkowych warriors of rohan... no nie mowie o raiderach, ale z nimi tez nie jest tak zle...
ile kosztuje figurka balroga??? jest po prostu BOSKA!!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej