Autor Wątek: WSK 2007  (Przeczytany 47611 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bąbielek

WSK 2007
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 25, 2007, 12:10:52 am »
Cytat: "empro"
Cytat: "freshmaker"
a wiadomo kiedy gaiman przyjezdza do polski? bedzie na wuesce?

chyba nie, chyba będzie później trochę
tak też zaszłyszałem w jednym z wydawinctw :)


A wlasnie, ze wg Kamila Smialkowskiego - http://www.slowem.pl/kamil/?p=39 Gaiman ma byc na WSK, i co wiecej Kamil ma prowadzic z nim spotkanie.
Oczywiscie poki co wole wierzyc stronie http://www.neilgaiman.com/journal/ gdzie Gaiman pisze, ze bedzie w Polsce 18 i 19.
Oczywiscie licze tez na spotkanie wskowe, ale nie uwierze dopoki bardziej oficjalne zrodlo nie potwierdzi rewelacji ze slowem.pl

edit:
Na forum mag.com.pl jeden z redaktorow wydawnictwa, Andrzej Miszkurka napisal, uwaga, cytuje:
OK. JUŻ WIADOMO. NEIL GAIMAN BĘDZIE W POLSCE OD 17 DO 20 MARCA. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW WKRÓTCE!!!

Wiec raczej na WSK sie pojawi. Horrey!

Klick me up, klick me down.

Offline Gierek666

WSK 2007
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 25, 2007, 09:07:44 am »
Cytat: "Maciej"
Ponoć właśnie ten.
Już sobie dzień wolny zaklepałem w pracy.



Maciek, zaklep sobie od razu wolny tydzień. Pochlamy konkretnie, choćbyś wymyślał nie wiem jakie przeszkody. I Tomek niech sobie koniecznie wydłubie esperal do 17stego.

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
WSK 2007
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 26, 2007, 09:21:12 pm »
Mamy w koncu pierwsze wiesci odnosnie WSK'07 - a dokladnie tutaj. Bedzie Neil G. i Mawil :)

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
WSK 2007
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 27, 2007, 01:04:44 pm »
"7. WSK odbędą się 17 marca 2007 roku w Kinie Ochota i Ośrodku Kultury Ochota."

Już na wejściu zapowiada się "miło"  :roll:

Znów anglojęzyczne komiksy będą sprzedawane w "sali potu"?

Offline kingquest

WSK 2007
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 27, 2007, 01:08:48 pm »
Wreszcie jakaś gwiazda w Polsce !
Do tej pory byłem na 2xMFK i WSK  i praktycznie żadnej gwiazdy z zagranicy nie widziałem.
Zwłaszcza takiego formatu jak Gaiman... fajnie !

Offline redkac

WSK 2007
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 27, 2007, 04:49:32 pm »
ponieważ nigdy nie byłem na WSK to mam pytanie do stałych bywalców o ile mniej więcej procent można nabyć premierowe tytuły? czy jeszcze taniej niż w internetowych księgarniach czy też ceny są do ich propozycji zbliżone? przykład:

Biały Lama jest za 122 zeta czyli jest to jakieś 18% taniej w stosunku do ceny okładkowej. (a przynajmniej tak wynika z moich niezbyt dokłądnuch obliczeń :)

z góry dzięki za odpowiedź.
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline Anonimowy Grzybiarz

WSK 2007
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 27, 2007, 05:18:35 pm »

Offline KoZZ

WSK 2007
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 27, 2007, 05:23:43 pm »
Cytat: "redkac"
ponieważ nigdy nie byłem na WSK to mam pytanie do stałych bywalców o ile mniej więcej procent można nabyć premierowe tytuły? czy jeszcze taniej niż w internetowych księgarniach czy też ceny są do ich propozycji zbliżone? przykład:

Biały Lama jest za 122 zeta czyli jest to jakieś 18% taniej w stosunku do ceny okładkowej. (a przynajmniej tak wynika z moich niezbyt dokłądnuch obliczeń :)

z góry dzięki za odpowiedź.
Największe promocje robi egmont. Pamiętam, że dawno dawno temu na WSK kupiłem Feralnego Majora za 85 zł,  więc ~15%. Reszta wydawnictw obniża, ale niewiele (mandragora zdaje się sprzedaje po cenach okładkowych)
FOR YOUR CONSIDERATION

Offline Blacksad

WSK 2007
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 28, 2007, 08:05:01 am »
Cytat: "KoZZ"
mandragora zdaje się sprzedaje po cenach okładkowych


Nie, za wszelkie Essy kupowane czy to na MFK czy na WSK płaciłem taniej, niż wynosiła cena okładkowa.
Chrzań się, Smirnov

Offline mackey

WSK 2007
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 28, 2007, 08:17:10 am »
Tak, o 9 zł. Egmont sprzedając przez pośrednika robi rabat 15%, a Mandra sprzedając bezpośrednio, a więc przy marży sięgającej około 50% zdobyła się na mniejszy rabat.
Lepiej kupić po WSK w normalnej księgarni komiksowej. Lepiej się na tym wyjdzie. Ja kupiłem Tajfuna tylko dlatego, zeby dostać autograf.
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
WSK 2007
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 28, 2007, 07:12:50 pm »
ale wstyd.
Gainman w stolicy Polski, a tu taka bieda...Ochota... chyba podjadę furmanką pod kino  :lol:  i wezme ze dwie kury pod pachę  :lol:

btw. Czy Gainman przypadkiem nie wpada z główną wizytą do Empiku promować książkę jakąś i 'zachacza' o imprezę komiksową?  :roll:
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

Offline Jaszcząb

WSK 2007
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 28, 2007, 07:36:02 pm »
Oj już nie przesadzaj, a co Gaiman to król Maroko? Specjalnie na jego przyjazd trzeba organizować konwent w Sobieskim? Zobaczysz, że jeszcze chętnie walnie piwko w "Ochotce". Będzie miał inspirację do tworzenia kolejnych scenariuszy. W zeszłym roku Andersson jakoś wytrzymał to i Gaiman da radę.

.zent

  • Gość
WSK 2007
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 28, 2007, 09:05:58 pm »
Cytat: "mackey"
Tak, o 9 zł. Egmont sprzedając przez pośrednika robi rabat 15%, a Mandra sprzedając bezpośrednio, a więc przy marży sięgającej około 50% zdobyła się na mniejszy rabat.
Lepiej kupić po WSK w normalnej księgarni komiksowej. Lepiej się na tym wyjdzie. Ja kupiłem Tajfuna tylko dlatego, zeby dostać autograf.


Lumpen-pumpen, rybka-pipka, bo tu Panie inne granie. Otóż Mandra darczyńcą nie jest i musi się martwić, żeby koszty stolika im się zwrócił, dlatego nie szastają promocyjami i innymi gratysami, które - i owszem - ludzie lubią i oni to wiedzą, ale ludźmi są i utrzymać się muszą, a przynajmniej powinni. A Centrum Komiksu w swojej wspaniałomyślności może - i oczywiście to robi ku uciesze tłumów - podarować tym tłumom ułameczek większy lub mniejszy z egmontowej marży. I tyle. Kropencja-niezadowolencja.

Offline zychu

WSK 2007
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 01, 2007, 09:58:04 pm »
Gaiman na WSK?Chyba szuka inspiracji do Nigdziebądź 2...

Będzie jak ten dziadek z LOST szukał odpowiedzi w "sweptroomie" (znaczy salce potu.. :roll: )..?

Offline Iggy

WSK 2007
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 03, 2007, 11:20:31 am »
to jest zenujace  ( ale tez stalo sie juz tradycja), ze 2 tyg przed prawie nic niewiadomo