Autor Wątek: Band of Heroes  (Przeczytany 5267 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline czycha

Band of Heroes
« dnia: Styczeń 28, 2007, 08:03:18 pm »
Witam wszystkich,

Zainteresowała mnie ta gra (pominę jednak wygląd żetonów) i mam do znających ją 2 pytania:
1. Czy w naszym kraju jest już dostępne tłumaczenie na cywilizowany (znaczy nasz) język ?
Przyznaję bez bicia, że jestem raczej leniwy i nie chce mi się jakoś tłumaczyć.
2. Czy rzeczywiście jest lepsza od SL-a ? Jakoś nie chcę w to tak łatwo uwierzyć.

Oczywiście wiem że jest "demo" w sieci. Widziałem i na razie mam mieszane uczucia.

Offline Hudson

Band of Heroes
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2007, 08:44:06 pm »
Tlumaczenia raczej nie ma. Nie wiem, czy ta gra jest lepsza niz Squad Leader, ale zanim ja kupisz przygladnij sie Combat Commanderowi. Wg rankingu BGG jest to najlepsza gra wojenna

http://www.boardgamegeek.com/game/21050

Offline czycha

Band of Heroes
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2007, 11:02:00 pm »
Witam,

Ciekawa nie powiem. Największe wrażenie robią te żetony. Niestety odpycha mnie ta plansza. Już mimo wszystko wolę poczekać aż zaczną rozsyłać ASL3. Już sam usiądę i potłumaczę jak znajdę chwile wolnego czasu. Ten Band of Heroes miałby być czymś "innym" od SL-a. Choć te żetony w BoH są naprawdę badziewne  :?

Offline Hudson

Band of Heroes
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2007, 10:36:22 am »
Ja wybralem Combat Commandera ze wzgledu na karty - w niektorych grach taki system oferuje naprawde swietne mozliwosci. Mam nadzieje, ze gra bedzie do kupienia juz w tym tygodniu.

Offline czycha

Band of Heroes
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 30, 2007, 07:27:25 pm »
Można się dowiedzieć gdzie do nabycia ?

Offline Sosna

Band of Heroes
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 11, 2007, 10:47:54 am »
Cytat: "czycha"
Można się dowiedzieć gdzie do nabycia ?


Od środy w www.wargamer.pl lub w sklepie na Wilczej 62 w Warszawie ;)
ww.wargamer.pl

Sprzedaż i dystrybucja gier bitewnych i planszowych

 

anything