trawa

Autor Wątek: Hardkon (7-15 lipca) - 8 dni hardcoru  (Przeczytany 3446 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aghad

Hardkon (7-15 lipca) - 8 dni hardcoru
« dnia: Marzec 21, 2007, 05:19:30 pm »
Powietrze było tego dnia inne niż zwykle. Dżungla wydawała się niespokojna. Niby wszystko na swoim miejscu, ale jednak inaczej. Zwierzęta jakby tak bardziej na północ się kierowały, drzewa się odginały mimo braku wiatru (...). Młody książe Zambezi wyszedł z namiotu. Spojrzał na swoje przyszłe królestwo. Potem odwrócił raptownie głowę w stronę północy...

Avinash z rodu Shiv, archont Purushy, otworzył oczy i gwałtownie wciągnął powietrze. Usiadł na posłaniu. W pałacu panowała cisza. Przed oczami wciąż miał powidok wizji, którą obdarzył go Purusha. Zobaczył las, zasadzony na miejscu ludnego miasta niegdyś miasta. Kupcy. Skorpiony. Dłonie. Maski i cienie. Za chwilę inny las, skały i jaskinie. Ludzi. Elfy. Wierne czarne smoki, przebrane dla niepoznaki. "Są jak hydra"pomyślał. "Zamkniesz im jedno przejście, otworzą dwa nowe..."

...Ryba nie wyrywała się mocno. Niedźwiedziowi wydawało się, że sama podpłynęła do niego. Straciła chęć do życia. Niedźwiedź Roland zatopił swoje zębiska w mięsie. Nie smakowała tak jak zawsze. Zresztą on ostatnio sam chodził mocno zamyślony. „Jak w lato dostać się do Europy?. Przez kraj tych dzikusów przejść, a może złapać jakąś łódź Polaków”
Spojrzał na południe z lekkim zażenowaniem. Miał jeszcze sporo czasu by dostać się na...


HARDKON 2007 – OGRANICZENIA SĄ ILUZJĄ
Puckon+Flamberg


Startujemy!

        Z wielką dumą ogłaszamy, że na północy powstaje nowy konwent w nietypowej formie. Ściśle ukierunkowany i nastawiony na prawdziwych „hardkorowców”. Znajdziecie tu atrakcje niesztampowe i nowatorskie. Weźmiecie udział w grach terenowych, LARPach i „oryginalnych eventach”. Na pewno zaskoczymy was nie jeden raz.

   Hardkon jest konwentem plenerowym, pod namiotami. Nie zapomnijcie wziąć ze sobą namiotów i śpiworów. No i oczywiście ciuchach, w których będziecie mogli biegać, skakać, skradać się przez chaszcze czy czasem leżeć w błocie by przeczekać, aż zwiadowcy z drugiej grupy ominą was. Poza tym musicie się przygotować na niezwykłą grę fantasy. Trwającą dwa dni i będącą smakowitym daniem głównym całej imprezy. Obowiązkowo będą potrzebne do niej specjalne stroje..

   Impreza odbywa się w Sławutowie koło Pucka (woj. Pomorskie) na terenie kwatery agroturystycznej „Leśny duszek”. Miejsce położone w lesie na uboczu. Zapewnione warunki sanitarne - ubikacje, łazienki i prysznic. Możliwość zjedzenia ciepłego posiłku na miejscu. Do sklepu 800 metrów. Dokładny dojazd znajdziecie w osobnym dziale. Impreza tylko i wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat.

Konwent powstaje przy współpracy dwóch znanych i cenionych imprez – Puckonu i Flambergu. Oba cieszą się bardzo dobrymi opiniami i niepowtarzalną atmosferą. Terenówki i gry Puckonu + niesamowite i potężne LARPy wraz z grą główną osadzoną w Raashtram - autorskim świecie konwentu Flamberg. To połączenie gwarantuje niezapomniany mix pozytywnych wrażeń. Zapraszamy!

Informacje podstawowe:

Termin konwentu: 7-14 Lipca  
Start: Sobota godz. 15:00
Miejsce: Sławutowo koło Pucka (woj. Pomorskie)
Cena: System przedpłat.
          Do 31 maja 2007 – 30 zł
          Do 30 czerwca 2007 – 50 zł
          Lipiec 2007 – 60 zł
Szczegóły wpłat na stronie konwentu

Organizatorzy:


- Piotr "Kula" Milewski - Główny organizator
- Piotr „Widłak” Widerski – Główny Organizator
- Mikołaj „Vino” Winiarski – Organizator, prelegent, specjalista od gier terenowych, LARPów
- Jacek „Aghad” Gach – Organizator, mistrz TIR’a, propaganda, Szef Hardkorps
- Krzysztof "Bard" Kurek - organizator, odpowiedzialny scenariusz i tworzenie Gry Głównej
- Aneta "Metea" Groszyk  - organizator, tworzenie Gry  Głównej, produkcja gadzetów
- Magda Rządkowka - nieoceniona pomoc
- Wiktor Podsiadły - nieoceniona pomoc

Więcej informacji na www.hardkon.pl

Jak macie jakieś pytania to pytajcie.

Offline Aghad

Hardkon (7-15 lipca) - 8 dni hardcoru
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2007, 09:53:12 pm »
Tu macie wstępny program konwentu: http://www.hardkon.pl/index.php/o-konwencie/faq-hardkon/

JAk chcecie wiecej wiedzieć o jakimś punkcie programu to dajcie znac...

Offline Aghad

Hardkon (7-15 lipca) - 8 dni hardcoru
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 23, 2007, 11:23:16 pm »