trawa

Autor Wątek: Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!  (Przeczytany 88022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MAGOG AGOG

Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« dnia: Luty 02, 2007, 10:56:22 am »
Temat dla tych samotnych mlodych ludzi, ktorzy poszukuja towarzyszy do grania wszelakiego. Piszcie tu w co, kiedy, gdzie i zostawiajcie namiary na siebie. Ogloszenia scisle matrymonialne beda konfiskowane przez moderature i uzyte wedle jej woli.
sorewicz dla uzytkownika Arcy, ktorego post niestety mi wcielo wiec jakbys chcial napisc jeszcze raz i troche bardziej sensownie to zapraszam
 will summon every kind of terror against Gog, says the Lord GOD; every man's sword will be against his brother.
Exekiel 38:15-23

Offline Arcy

Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2007, 12:43:17 pm »
no wiec szukam ludzi we wroclawiu do grania w planszowki wspominajac o tym ze jestem poczatkujacym xP WROCLAW. No nie napisany pierwszy post i juz zjechany ze nie z sesnem xD

Offline Stormcrow

Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2007, 01:18:19 pm »
Cytat: "Arcy"
no wiec szukam ludzi we wroclawiu do grania w planszowki wspominajac o tym ze jestem poczatkujacym xP WROCLAW. No nie napisany pierwszy post i juz zjechany ze nie z sesnem xD


Gracze zazwyczaj grają w swoich grupach, mają swój styl i (to też istotne moim zdaniem) wiek.
Zamieść trochę więcej szczegółów może dzięki nim trafisz na grupę w której będziesz mógł ostro połoić.
Ja np gram w planszówki, Śmigło (R.I.P) ma pewnie jakiś tytuł, chłopaki z Ogryna mają swoje towarzystwo. Graczy jesyt sporo sęk w tym że znamy tylko twój nick. A ty chcesz żebysmy chcieli cię poznać :)
Zamieść więcej info np:
(kim jesteś?) np wiek, zainteresowania, jakie planszówki preferujesz ,
(kiedy grasz?) kiedy masz czas grać (w jakie dni, w jakich godzinach, jak długo możesz grać).
(gdzie grasz?) w jakim mieście, czy wolisz grać w klubach, knajpach, u siebie, czy w u kogoś(o ile ktoś cię wpuści na chatę odrazu )
Stań się znany

Offline Arcy

Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 02, 2007, 02:37:54 pm »
No wiec mam na imie Piotrek.Studiuje wiec czasu mam sporo do grania.22 wiosenki robia swoje. A tak normalnie preferuje gry czasow magi i miecza czyli daleka starozytnosc tak jak napisalem jestem poczatkujacym gralem pare razy w magiczny miecz i mi sie spodobalo wiec zaczelem sie interesowac <--typowy newbie a z miejscem do grania to nie bylo by problemu mam wlasne mieszkanko i mieszkam sam .cos jeszcze?

Offline Manowar

Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 02, 2007, 03:54:05 pm »
Cytuj
(kim jesteś?)

Cześć, jestem Manowar, piję od xx lat.
W gry planszowe zacząłem grać xx lat temu, kiedy to zacząłem pić. Moje hobby to właśnie gry planszowe, gry bitewne, karciane, malowanie. A gry planszowe wszelakiego rodzaju, koloru i jakości.
Cytuj
(kiedy grasz?)

Grywam gdy tylko nie jestem zajęty ratowaniem świata lub seksem.
Cytuj
(gdzie grasz?)

Na stole, a tak poważnie w Gdyni. Ten najbardziej wydzierający się osobnik i rzucający książkami w innych graczy to moja skromna postać.

Offline Arcy

Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2007, 05:38:32 pm »
no widze ze tutaj zabardzo nie znajde pomocy xP

Offline MAGOG AGOG

Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 04, 2007, 10:38:14 pm »
Cytuj
no widze ze tutaj zabardzo nie znajde pomocy xP

spokojnie Arcy, nie zniechecaj sie tak szybko. Jak jestes z wrocka, to wpadnij do Barda, tam chlopaki zawsze w cos graja. W pracowni na 1 maja tez jest zawsze ekipa do pogrania. Srodowisko graczy nie jest az takie hermetyczne.
 will summon every kind of terror against Gog, says the Lord GOD; every man's sword will be against his brother.
Exekiel 38:15-23

Offline Arcy

Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 04, 2007, 11:33:28 pm »
barda tam zazwyczaj graja w karcianki albo figurki xP a pracownia nie wiem gdzie jest moze jakis adress?

Offline Krakonman

Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 15, 2007, 09:29:03 am »
Co tydzien w sobote od 12 mozna pograc w planszowki przy ulicy Krowoderskiej 8 w Krakowie. Troche ich mamy na stanie.

Offline szalony_brytan

Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 23, 2007, 08:04:09 pm »
a jak jest z Warszawą?

jestem maturzystka, więc w tym roku z czasem będzie gorzej, natomiast myślę, że co weekend znajdę nieco czasu (tak do 4h). typ gier... praktycznie wszystko co ma jakiś klimat (tylko broń Boże nie historyczne!), M&M, wszelkie strategie i przygodówki. wolałabym grać gdzieś na Pradze, w centrum i w okolicach metra, wszystko jedno gdzie =)
nauka chemii)
- metal + niemetal?
- eee... nu-metal? heavy metal?
----


najgłupsza strona jaką w życiu widziałam...

RAJ

  • Gość
Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 23, 2007, 09:30:41 pm »
W każdy piatek od godziny 16.30 w domu kultury OKO przy Grojeckiej 75 zbiera sie spora ekipa graczy i to zarpwno eurograczy jak i wargamerow.

Offline Shinue

WŁOCŁAWEK - Klub Fantasy "FENIX"
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 10, 2007, 03:30:22 pm »
od poniedziałku (15 października) startuje we Włocławku Klub Fantasy "FENIX".
spotkania będą odbywać się w "Starej Remizie" na ulicy Żabia 8 (boczna 3-go Maja) w 'Sali gier' na pierwszym piętrze w godzinach 16.00-19.00.
oprócz planszówek będziemy grać w karcianki, bitewniaki i eRPeGi.
serdecznie ZAPRASZAM!

RAJ

  • Gość
Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 12, 2007, 09:32:18 am »
ciesze się że powstaje następny klub!
nasze hobby staje się coraz bardziej powszechne!

Offline pempol

Spotkanie RPG/ANIME/KARCIANKI/PLANSZOWKI/BITEWNIAKI
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 25, 2007, 05:57:48 pm »
Witam,
Organizujemy spotkanie dla zainteresowanych RPG, ANIME, KARCIANKAMI oraz PLANSZÓWKAMI,
jak również BITEWNIAKAMI.

Wszystkich chętnych zapraszamy do Klubu Studenckiego Bajer (parter akademika T-15, ul. Wittiga 6, Wrocław)
we WTOREK 30.10.2007 o godzinie 20.00. Sala klubu znajduje się na terenie osiedla akademickiego Politechniki Wrocławskiej.
Mile widziani studenci oraz studentki z innych okolic Wrocławia.
Dla wszystkich zainteresowanych jak również posiadających ciekawe pomysły znajdzie sie miejsce.

Zapraszamy !!!
ww.bajer.erpg.pl

Offline azrael88

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 443
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • vel Morgan Bernhardt
Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 25, 2007, 06:58:23 pm »
Witam,

mam na imię Michał, wiek 27, oprócz bitewniaków, które ostatnio mi sie nieco przejadły lubie pogrywać w planszówki strategiczne/przygodowe i RPGi

Jeśli znalazłby się ktoś chętny z Kielc (najlepiej w wieku ponadmaturalnym :D ) do gier w Tide of Iron/Squad Leadera/Dungeoneera/systemy B35 albo w WFRP to bardzo prosze o kontakt.

Czasem dysponuję późnymi popołudniami/wieczorami w dni różne, można spokojnie grać u mnie (miejsca jest dużo)

 

anything