Gildia Gier Planszowych (www.planszowki.gildia.pl) > Forum Gier Planszowych

Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!

<< < (3/9) > >>

RAJ:
W każdy piatek od godziny 16.30 w domu kultury OKO przy Grojeckiej 75 zbiera sie spora ekipa graczy i to zarpwno eurograczy jak i wargamerow.

Shinue:
od poniedziałku (15 października) startuje we Włocławku Klub Fantasy "FENIX".
spotkania będą odbywać się w "Starej Remizie" na ulicy Żabia 8 (boczna 3-go Maja) w 'Sali gier' na pierwszym piętrze w godzinach 16.00-19.00.
oprócz planszówek będziemy grać w karcianki, bitewniaki i eRPeGi.
serdecznie ZAPRASZAM!

RAJ:
ciesze się że powstaje następny klub!
nasze hobby staje się coraz bardziej powszechne!

pempol:
Witam,
Organizujemy spotkanie dla zainteresowanych RPG, ANIME, KARCIANKAMI oraz PLANSZÓWKAMI,
jak również BITEWNIAKAMI.
Wszystkich chętnych zapraszamy do Klubu Studenckiego Bajer (parter akademika T-15, ul. Wittiga 6, Wrocław)
we WTOREK 30.10.2007 o godzinie 20.00. Sala klubu znajduje się na terenie osiedla akademickiego Politechniki Wrocławskiej.
Mile widziani studenci oraz studentki z innych okolic Wrocławia.
Dla wszystkich zainteresowanych jak również posiadających ciekawe pomysły znajdzie sie miejsce.

Zapraszamy !!!

azrael88:
Witam,

mam na imię Michał, wiek 27, oprócz bitewniaków, które ostatnio mi sie nieco przejadły lubie pogrywać w planszówki strategiczne/przygodowe i RPGi

Jeśli znalazłby się ktoś chętny z Kielc (najlepiej w wieku ponadmaturalnym :D ) do gier w Tide of Iron/Squad Leadera/Dungeoneera/systemy B35 albo w WFRP to bardzo prosze o kontakt.

Czasem dysponuję późnymi popołudniami/wieczorami w dni różne, można spokojnie grać u mnie (miejsca jest dużo)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej