Gildia Gier Planszowych (www.planszowki.gildia.pl) > Forum Gier Planszowych

Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!

<< < (4/9) > >>

azrael88:
Uwaga miłośnicy gier planszowych z Kielc!

Zapraszamy gorąco do Muzeum Zabawek i Zabawy w każy weekend od godz. 10.00, można na miejscu pograć w planszóweczki, zarówno starocie-klasyki w stylu Gwiezdnego Kupca jak i w nowsze tytuły.

W środy od godz 16.00 w sklepie Wargamer (Planty 6/1) można także pograć w planszówki które udostępnia sklep, oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie zeby przynieśc ze sobą swój ulubiony tytuł i "zarazić" nim innych.

kingsajz:
Najpierw parę słów o sobie. Mam 30 lat, w latach (dawnej) młodości przeszedłem przez prawie wszystkie dostępne w Polsce, obecnie kultowe pozycje - Labirynt Śmierci, Magia i Miecz, Ardeny, Tanneberg, Gwiezdny Kupiec, Bitwa na Polach Pelennoru i wiele innych.

Obecnie niestety jedynym partnerem do grania jest moja 8-letnia córka i czasami przymuszona niemal siłą moja lepsza połowa. Z tego powodu, kolekcję również mam dostosowaną do zainteresowań i wieku córki - Niagara, Osadnicy, ale też Runebound i Dungeoneer. Oczywiście w razie znalezienia chętnych do grania, z przyjemnością uzupełnię kolekcję o poważniejsze tytuły.

Szukam graczy w moim wieku, ale i też młodszych. Grać mogę w weekendy.

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt, tutaj lub na gg.

Ps. Mam też wcale bogatą przeszłość magicowa. Chętnie zabiorę zainteresowanych na jakiegoś preleasa.

Quamara:
Zapraszamy serdecznie na Dzień z Planszówkami w Elblągu w sklepie GameOx. Gramy w każdą środę od godziny 16 (oczywiście zawsze można przyjść wcześniej) do 20.00 - a później chętni do dalszych rozgrywek przechodzą do pubu Bachus (ul. Sukiennicza 7) na ciąg dalszy. W sklepie dysponujemy pewną ilością swoich i klubowych gier planszowych. Zachęcamy do przynoszenia własnych i dzielenia się z innymi graczami.

Wstęp bezpłatny.

GameOx
ul. Stary Rynek 38
82-300 Elbląg

telefon: 55 6424082
gg: 11931448

W sklepie nie spożywamy alkoholu ani innych używek. W pubie osoby pełnoletnie mogą się uraczyć piwkiem  :roll:

Zinczuk:
Ostatnio szperałem "na stryszku" i znalazłem kilka pudełek gier firmy Dragon,
kreta, ardeny, tannenberg, wiedeń, grunwald, Waterloo, itp,
gdy szybko policzyłem to sie okazało że nie grałem już 6 lat, i z chęcią bym wrócił do tej wg mnie super rozrywki, jeżeli jest ktoś w okolicach lublina i chciałby sobie ze mną pograć w wolnych chwilach, to proszę o kontakt,

poza tym możemy rozpocząć temat, od strategii planszowych do WFB moja droga właśnie tak przebiegała z początku planszówki potem równolegle planszówki i wfb a teraz już tylko (niestety) wfb i pochodne...

szemrany:
witam!
szukam towarzystwa do gier - najlepiej po 30-tce :)
gry w stylu: Arkham Horror, Gra o Tron itd.
miasto: Słupsk

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej