trawa

Autor Wątek: Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!  (Przeczytany 88020 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Targowo.Istore

Odp: Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 21, 2011, 08:44:54 pm »
Czyli widzimy że spotkań miłośników gier planszowych jest naprawdę dużo,w zależnosci od konkretnego miasta. Ja mogę z doświadczenia powiedzieć,że fajnie gra się w 3-4 osoby. 2 to zdecydowanie za mało. Chociaż dużo zależy od rodzaju gry.

Offline Odokar

Internetowy System Szukania Współgraczy gier planszowych
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 06, 2012, 11:08:50 am »
 
Jeśli jesteś zainteresowany takim systemem szukania  współgraczy gier planszowych to wejdź na stronę
http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=19429
wypowiedz się na temat projektu takowego systemu :smile:

Offline anvana

Odp: Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 04, 2013, 06:52:18 pm »
Witam ;)   Ostatnio spodobały mi się gry planszowe, niestety moi znajomi nie lubia   tego typu rozrywki, dlatego szukam osob do grania. Fajnie byloby   stowrzyc jakas bydgoska ekipe i spotykac sie czasem, np. w cafe kino,   gdzie w czwartki są dni z planszowkami. :)  :!:
Czekam na wasze odpowiedzi, kto chetny ;)

Offline Casiliasplp

Odp: Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 09, 2013, 11:50:42 pm »
Witam wszystkich jestem nowy :)


Mam na imię Patryk mam 20 lat interesuje się grami planszowymi od 2 lat,w mojej kolekcji mam twilight impreium 3rd edition,Eclipse,Ronbonsona crusoe,Cyklady.  Chciałbym zagrać w gre o tron 2 edycje.


Teraz coś innego o mnie jestem z Żyrardowa(to pod warszawą(godzina pociągiem do warszawy)) szukam graczy blisko mojej miejscowości bo w moim mieście zainteresowanie grami planszowymi jest chyba zerowe tylko wszyscy grają na  komputerze albo idą na "melanż"... nikt nie gra w gry planszowe gram z dziewczyną i jednym kolegą,lecz to mało osób chciałbym poznać kogoś nowego :) zapraszam do Żyrardowa lub czekam na zaproszenie kogoś z bliskich okolic.Lubię gry planszowe,informatykę i sport(piłke nożną) i gry komputerowe.
Mój skype:snajper120393


Pozdrawiam Patryk.

Offline Rakshi

Odp: Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 21, 2014, 07:57:15 am »
Witam ;)   Ostatnio spodobały mi się gry planszowe, niestety moi znajomi nie lubia   tego typu rozrywki, dlatego szukam osob do grania. Fajnie byloby   stowrzyc jakas bydgoska ekipe i spotykac sie czasem, np. w cafe kino,   gdzie w czwartki są dni z planszowkami. :)  :!:
Czekam na wasze odpowiedzi, kto chetny ;)

witam :biggrin: też lubię planszówki i też jestem z Bydgoszczy :smile: a żeby było zabawniej to pracuję w Kruku w centrum gier planszowych na kapuściskach :smile: gdzie można dowoli grać z kumplami i z nowymi znajomymi :smile: w razie czego Kruk jest czynny codziennie od 12:00 do 20:00 więc możesz wpaść, nie tylko w czwartki :biggrin:


Offline Grajcarnia

Odp: Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 30, 2014, 09:15:25 pm »
W Jastrzębiu-Zdroju powstał nowy sklep z grami planszowymi i karcianymi.


GRAJCARNIA
al. Piłsudskiego 40
44-335 Jastrzębie-Zdrój


www.grajcarnia.pl  - tam wrzucamy info o imprezach


W każdą środę o 16.00 spotykamy się na graniu w planszówki. Wstęp darmowy - zapraszamy :smile:

Offline Wloczykij86

Odp: Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 05, 2015, 05:03:31 pm »
https://www.facebook.com/kawiarniopubragnarokBielsko-Biała, 3 Maja 3Lokal stworzony do gier planszowych, gdzie posiadamy całą szafę gier planszowych! Zapraszamy wszystkich na piwko i planszówkę!


Offline pingwin1993

Odp: Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 22, 2015, 08:53:49 pm »
Witam wszystkich jestem osobą w tematyce gier planszowych czy karcianych. Poszukuje osób z Bielska-Białej, z którymi mógłbym pograć. Od siebie do zaoferowania mam karcianke Magic The Gathering, Monopoly Deal oraz  planszowa Monopoly wersje kieszonkowa. Jeżeli się znajdą osoby zainteresowane pisać na gg 457535.

Offline Adam_Hart

Odp: Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 03, 2018, 02:03:40 am »
Szukam nowych znajomych (wiek i płeć bez znaczenia) z Płocka lub ewentualnie bliskich okolic do (w miarę możliwości regularnego) grania w rozmaite gry planszowe (najchętniej u mnie w mieszkaniu - Płock, Podolszyce-Północ - bo taszczenie współczesnych planszówek, gdy nie posiada się samochodu, jest jednak dosyć uciążliwe). Mam ich całkiem pokaźną kolekcję,  więc byłoby w czym wybierać, z drugiej strony znajomych w Płocku nie posiadam praktycznie żadnych i nadeszła już pora, by to zmienić, łącząc przyjemne z pożytecznym :smile: Zapraszam do kontaktu (rybak.santiago@gmail.com).

Offline pingwin1993

Odp: Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 30, 2019, 10:24:09 pm »
Siemka, jestem Arek 25 lat z Bielska-Białej. Interesuje się anime, sny, muzyka rock&metal, gry, planszowki, karcianki. Poszukuję kogoś do wspólnego grania weekendy. Od siebie mogę zaoferować, Magic the Gathering, zombicide czarna plaga, terraformacja z dodatkami, warhammer dice Masters, podstawowego Pandemica z dodatkami, KeyForge. Ogólnie lubię planszówki, karcianki kooperacyjne, fantasy, rpg, science fiction, Japonia, strategiczne, ekonomiczne, przygodowe itp. Itd. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam pisać na email Pingwin1993@gmail.com lub na GG 457535.

Offline Jagnaja

Odp: Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 02, 2022, 07:47:20 am »
Cześć, szukam sympatycznego towarzystwa do grania w gry planszowe - osób w przedziale wiekowym 40 – 60 lat. Miejsce spotkań: gdzieś w gminie Rudziniec (okolice Gliwic). Cel nadrzędny: nauka/doskonalenie umiejętności grania, analiza reguł gry, mechanik, strategii. Ktoś chętny? Napisz: jagnaja.nek@gmail.com

Offline natala58

Odp: Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 02, 2022, 09:57:26 am »
Ze swojej strony bardzo mocno polecam aplikację JOITIN, można tam tworzyć wydarzenia i umawiać się na wspólne granie :) Mi już kilka razy udało się ogarnąć chętnych w okolicach Warszawy :)