Gildia Gier Planszowych (www.planszowki.gildia.pl) > Forum Gier Planszowych

Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!

<< < (8/9) > >>

Grajcarnia:
W Jastrzębiu-Zdroju powstał nowy sklep z grami planszowymi i karcianymi.


GRAJCARNIA
al. Piłsudskiego 40
44-335 Jastrzębie-Zdrój


www.grajcarnia.pl  - tam wrzucamy info o imprezach


W każdą środę o 16.00 spotykamy się na graniu w planszówki. Wstęp darmowy - zapraszamy :smile:

Wloczykij86:
https://www.facebook.com/kawiarniopubragnarokBielsko-Biała, 3 Maja 3Lokal stworzony do gier planszowych, gdzie posiadamy całą szafę gier planszowych! Zapraszamy wszystkich na piwko i planszówkę!

pingwin1993:
Witam wszystkich jestem osobą w tematyce gier planszowych czy karcianych. Poszukuje osób z Bielska-Białej, z którymi mógłbym pograć. Od siebie do zaoferowania mam karcianke Magic The Gathering, Monopoly Deal oraz  planszowa Monopoly wersje kieszonkowa. Jeżeli się znajdą osoby zainteresowane pisać na gg 457535.

Adam_Hart:
Szukam nowych znajomych (wiek i płeć bez znaczenia) z Płocka lub ewentualnie bliskich okolic do (w miarę możliwości regularnego) grania w rozmaite gry planszowe (najchętniej u mnie w mieszkaniu - Płock, Podolszyce-Północ - bo taszczenie współczesnych planszówek, gdy nie posiada się samochodu, jest jednak dosyć uciążliwe). Mam ich całkiem pokaźną kolekcję,  więc byłoby w czym wybierać, z drugiej strony znajomych w Płocku nie posiadam praktycznie żadnych i nadeszła już pora, by to zmienić, łącząc przyjemne z pożytecznym :smile: Zapraszam do kontaktu (rybak.santiago@gmail.com).

pingwin1993:
Siemka, jestem Arek 25 lat z Bielska-Białej. Interesuje się anime, sny, muzyka rock&metal, gry, planszowki, karcianki. Poszukuję kogoś do wspólnego grania weekendy. Od siebie mogę zaoferować, Magic the Gathering, zombicide czarna plaga, terraformacja z dodatkami, warhammer dice Masters, podstawowego Pandemica z dodatkami, KeyForge. Ogólnie lubię planszówki, karcianki kooperacyjne, fantasy, rpg, science fiction, Japonia, strategiczne, ekonomiczne, przygodowe itp. Itd. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam pisać na email Pingwin1993@gmail.com lub na GG 457535.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej