Autor Wątek: Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!  (Przeczytany 88022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline azrael88

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 443
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • vel Morgan Bernhardt
PLANSZÓWKI W KIELCACH
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 27, 2007, 07:40:45 pm »
Uwaga miłośnicy gier planszowych z Kielc!

Zapraszamy gorąco do Muzeum Zabawek i Zabawy w każy weekend od godz. 10.00, można na miejscu pograć w planszóweczki, zarówno starocie-klasyki w stylu Gwiezdnego Kupca jak i w nowsze tytuły.

W środy od godz 16.00 w sklepie Wargamer (Planty 6/1) można także pograć w planszówki które udostępnia sklep, oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie zeby przynieśc ze sobą swój ulubiony tytuł i "zarazić" nim innych.

Offline kingsajz

Gracze z Gorzowa Wlkp. i okolic
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 06, 2008, 06:29:01 pm »
Najpierw parę słów o sobie. Mam 30 lat, w latach (dawnej) młodości przeszedłem przez prawie wszystkie dostępne w Polsce, obecnie kultowe pozycje - Labirynt Śmierci, Magia i Miecz, Ardeny, Tanneberg, Gwiezdny Kupiec, Bitwa na Polach Pelennoru i wiele innych.

Obecnie niestety jedynym partnerem do grania jest moja 8-letnia córka i czasami przymuszona niemal siłą moja lepsza połowa. Z tego powodu, kolekcję również mam dostosowaną do zainteresowań i wieku córki - Niagara, Osadnicy, ale też Runebound i Dungeoneer. Oczywiście w razie znalezienia chętnych do grania, z przyjemnością uzupełnię kolekcję o poważniejsze tytuły.

Szukam graczy w moim wieku, ale i też młodszych. Grać mogę w weekendy.

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt, tutaj lub na gg.

Ps. Mam też wcale bogatą przeszłość magicowa. Chętnie zabiorę zainteresowanych na jakiegoś preleasa.

Offline Quamara

Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 01, 2008, 01:51:46 pm »
Zapraszamy serdecznie na Dzień z Planszówkami w Elblągu w sklepie GameOx. Gramy w każdą środę od godziny 16 (oczywiście zawsze można przyjść wcześniej) do 20.00 - a później chętni do dalszych rozgrywek przechodzą do pubu Bachus (ul. Sukiennicza 7) na ciąg dalszy. W sklepie dysponujemy pewną ilością swoich i klubowych gier planszowych. Zachęcamy do przynoszenia własnych i dzielenia się z innymi graczami.

Wstęp bezpłatny.

GameOx
ul. Stary Rynek 38
82-300 Elbląg

telefon: 55 6424082
gg: 11931448

W sklepie nie spożywamy alkoholu ani innych używek. W pubie osoby pełnoletnie mogą się uraczyć piwkiem  :roll:

Offline Zinczuk

planszówki w Lublinie
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 20, 2008, 10:39:33 pm »
Ostatnio szperałem "na stryszku" i znalazłem kilka pudełek gier firmy Dragon,
kreta, ardeny, tannenberg, wiedeń, grunwald, Waterloo, itp,
gdy szybko policzyłem to sie okazało że nie grałem już 6 lat, i z chęcią bym wrócił do tej wg mnie super rozrywki, jeżeli jest ktoś w okolicach lublina i chciałby sobie ze mną pograć w wolnych chwilach, to proszę o kontakt,

poza tym możemy rozpocząć temat, od strategii planszowych do WFB moja droga właśnie tak przebiegała z początku planszówki potem równolegle planszówki i wfb a teraz już tylko (niestety) wfb i pochodne...
ALFLINGI (WFB) - każdy model, każdą ilość kupię

Offline szemrany

Odp: Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 17, 2009, 10:31:49 am »
witam!
szukam towarzystwa do gier - najlepiej po 30-tce :)
gry w stylu: Arkham Horror, Gra o Tron itd.
miasto: Słupsk

Offline neferhotep

Odp: Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 21, 2009, 01:32:50 pm »
Niestety nie Słupsk a Warszawa, ale wzucam jakby ktoś jeszcze kedyś w termacie miejsca szukał szukał.

Klub "Twierdza", Warszawa
Rynek Starego Miasta 2
Sobota (9:00-15:00) Niedziela (16:00-22:00)

Spotykamy się tam regularnie od ponad 18 lat .
Cicho, spokojnie można pograć sobie w kameralnej atmosferze.
Duża kolekcja gier (znacznie większa niż ilość klubowiczów  ) którą możecie obejżeć na naszej stornie jak i zasięgnąć dodatkowych informacji pod adresem http://klubtwierdza.prv.pl

pozdrawiam,
Arek

Offline tera

Odp: Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 03, 2009, 11:43:42 am »
a jakoś widzę,że tutaj nikt nie pomyślał o tym, że zwolenników gier można poszukać na portalach społecznościowych typu nasza-klasa. Sama należę do forum dotyczących gier na nk. Przykładowy tutaj:http://nasza-klasa.pl/mattel Zawsze można czegoś więcej się dowiedzieć na temat naszych współgraczy :)

Offline Manowar

Odp: Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 12, 2009, 03:34:12 am »
Wówczas jeszcze nie było naszej klasy, zresztą po to są takie miejsca jak te żeby nie wchodzić na inne linki

Offline grajijuz

Odp: Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 18, 2009, 02:48:58 pm »
ja tez szukam towarzystwa na serwise http://gramol.pl

Offline Veross

[Trojmiasto] Gracz szuka eqipy do Starcraft Board Game
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 02, 2010, 12:22:45 pm »
Witam;

Jestem strasznie ciekawy jak w rzeczywistosci wyglada Starcraft Board Game, slyszalem od cholery pozytywnych opinii. Zrobilem rozeznanie w mojej okolicy, ale nie ma zainteresowania "tym swiatem", ludziki wola klimaty fantasy lub HPL - dlatego tez nie ma sensu bym sam dla siebie kupowal SCBG..

Tak wiec poszukuje kontaktu do druzyny, ktora posiada gre i poszukuje gracza, najlepiej z Trojmiasta (lub okolic)
Z checia podlace sie na kilka gier. Kontakt do mnie najlepiej najlepiej na PM lub tu na forum.

Pozdrawiam.
SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!

PS: prosze nie pisac tu odpowiedzi jak dobra/zla jest ta gra - sam chce to sprawdzic.
Sa ludzie, którzy nigdy nic nie widza. Zycie po prostu przytrafia im sie. Wykazuja niewiele wiecej, niz swego rodzaju tepy upor, i ze zloscia  i odraza sprzeciwiaja sie wszystkiemu, co mogloby ich wyrwac z tej falszywej idylli."

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: [Trojmiasto] Gracz szuka eqipy do Starcraft Board Game
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 05, 2010, 11:24:03 am »
Veross --> Najlepiej od razu przyjdź do Schronu. Z odpowiednią argumentacją i nieustępliwością, na pewno przekonasz kogoś do gry.

Od razu, czyli w środę lub piątek od 17.00 :)

Offline Veross

Odp: [Trojmiasto] Gracz szuka eqipy do Starcraft Board Game
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 06, 2010, 11:58:49 am »
bede z kumplem w srode 13.01 ok 18:30
wpadniesz zagrac?
Sa ludzie, którzy nigdy nic nie widza. Zycie po prostu przytrafia im sie. Wykazuja niewiele wiecej, niz swego rodzaju tepy upor, i ze zloscia  i odraza sprzeciwiaja sie wszystkiemu, co mogloby ich wyrwac z tej falszywej idylli."

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: [Trojmiasto] Gracz szuka eqipy do Starcraft Board Game
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 06, 2010, 02:24:18 pm »
Akurat w tę konkretną środę wieczór mam wyjęty z życiorysu. Ale będzie sporo innych ludzi. :)

Offline Mitra

Odp: Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 19, 2010, 08:15:31 pm »
Witam serdecznie. Tak jak większość osób w tym temacie szukam ludzi z Gorzowa Wlkp. z którymi można by było pograć w planszówki typu MiM.
Jestem niewiele młodszy od węgla(31 lat) Wychowałem się w czasach kiedy w modzie były systemy bitewne gry fabularne i planszowe. Mam 2 znajomych którzy również lubią pograć  przy zgrzewce piwka w gry tego typu. jeśli znalazłyby się jeszcze ze 3-4 chętne osoby można by było pomyśleć o założeniu jakiegoś klubu  w naszym mieście:) Z chłopakami pracujemy w tej chwili nad własną grą planszową rpg którą zamierzamy wypuścić na rynek. Przydałoby się kilku testerów którzy mają doświadczenie w grach tego typu by wyrazili opinię na temat mechaniki, oprawy graficznej i dynamiki rozgrywki.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt na gg 377759.
Tchórze giną w hańbie !

Offline darkhulk

Odp: Szukam Towarzystwa Do Gier i Zabaw !!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 09, 2011, 10:01:01 am »
Ahoj cześć i czołem.

Zamieszczam miejsca do grania i spotkań w Białymstoku, nie są to kluby/zrzeszenia/organizacje, jakieś oficjalnie przeznaczone np. tylko na bitewniaki.

1.Granie W KLUBIE "KAKTUS"
 
Po pierwsze możemy sobie wybrać termin. Póki co mam otwarte wieczory w poniedziałek , środę i piątek od godziny 16.30 do około 20.30 najpóźniej.

- Nie tylko nastawiamy się na granie w planszowe tytuły, oczywiście można rozegrać partyjke gier bitewnych/figurkowych, karcianych czy wszelakie rpg

- Więc zamiast kombinować po kolegach/szkołach/ piwnicach i innych dziwnych miejscach, zapraszamy na naprawdę luxusowe warunki

2.Piątkowe spotkania w I LO

Spotkania odbywają się w sali 60 lub 61 na drugim piętrze w godzinach ok. 15 -19.30
Ogólnie przewaga planszowych tytułów, lecz jest również grono 'rpg' maniaków. Co do figurkowych gier trzeba samemu drużyne załatwiać 

3.Stołówka Gwintu

We Wtorki od godziny 16:30 zapraszamy do stołówki koło klubu "Gwint". Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pograć w planszówki, rpg'i czy po prostu pogadać z innymi miłośnikami fantastyki oraz "gier bez prądu"

4. Sklep Komnata Gier

Posiadamy jedyny w mieście sklep z figurkami, w którym oczywiście są stoły na granie :)