trawa

Autor Wątek: Rarytasy w waszych armiach  (Przeczytany 10820 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zaratusra

Rarytasy w waszych armiach
« dnia: Luty 04, 2007, 10:49:32 am »
Wiele osób na tym forum zbiera swoje armie od kilku, a może kilkunastu lat, co zapewne zaowocowało posiadaniem rzadkich figurek, niesamowitych konwersji, armią wykreowaną na podstawie oryginalnego pomysłu (na przykład Vampire Counts zrobione z O&G;) ).

Otóż chciałbym, byście opowiedzieli o wojownikach, z których jesteście najbardziej dumni, których być może nie ma nikt inny. O figurkach, na które polowaliście miesiącami, albo które skonwertowaliście z tysięcy części. Pochwalcie się, zapomnijcie na chwilę o dyskusjach na temat rozpisek i zasad ;) .

Cenicie sobie oryginalne pomysły, kombinujecie godzinami w jaki sposób przekształcić dany regiment, aby był niepowtarzalny? Polujecie na trudno dostępne w Polsce figurki z dawnych edycji, albo od innych producentów? Czy może szkoda wam na to czasu i wystarczy wam podstawa, zawarta w aktualnej ofercie GW?

Jeśli był już taki topic, to proszę mi wybaczyć i bezlitośnie go skasować, nie śledzę forum wystarczająco długo.

Offline Remo

Rarytasy w waszych armiach
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2007, 11:27:18 am »
:)  Cała moja armia (oprócz regimentów, które pojawiły się niedawno) jest rarytasem, bo składa się z V - edycyjnych figurek. Nie wiem czemu ale nie przypadły mi do gustu chełmy MAA z chorągiewkami na czubku, Questing Knights z szafami na plecach czy z mandoliną w ręku, ani wypukłe kropierze z miejscem na herb...
A poza tym całą armię maluję w jednym schemacie kolorystycznym, więc jak zdecyduję się że rycerze też będa mieli te same motywy kolorystyczne to może kupię te nowe modele. Jednak i tak moimi ulubieńcami zostaną Ci z których  każdy jest pomalowany oryginalnie.
Pozdrawiam.
RZEKAŻ 1% PODATKU NA LEŚNE ELFY.
Program Walki z Biedą.

Offline Sydney_Kmin

Rarytasy w waszych armiach
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 04, 2007, 12:09:30 pm »
Ja miałem przez jakiś czas Hot Pot'a :) Ale po jakimś czasie wolałem sprzedać tę bezużyteczną maszynę;p

Rarytasem w mojej armii jest mój pierwszy skonwertowany milicjant :D Było wieśniacko pomalowany i miał skonwertowaną rękę w ten sposób, że pokazuje "gest kozakiewicza" :D ;p Mam do niego taki sentyment że przez ~3 lata jest nieprzemalowany ;)
img]http://i34.photobucket.com/albums/d139/Sydney_Kmin/superball6tt.gif[/img]


Offline Nilgar

Rarytasy w waszych armiach
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 11, 2007, 11:56:56 am »
1. Smoki z Darksworda  :evil:  full metal i wychodzą taniej (oprócz tego największego ale to superpotwór) i wyglądają o niebo lepiej niż te workshopowe  :p
2. Warband dark elfów z Reapera (Mordheim)

Offline Saladyn

Rarytasy w waszych armiach
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 11, 2007, 12:07:32 pm »
Oryginalne Chaos Dwarfy.
To wystarczy :)

Do tego jeszcze cały oddział 4-edycyjnych horrrrrrrorów.
A ja mam na avatarku Mangekyou Sharingana którego osiągnął Itachi"

Jestem cyckami Genesisa P-Orridga

Offline duke

Rarytasy w waszych armiach
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 11, 2007, 12:29:40 pm »
Smok z Forge Worldu 8)
url=http://profile.xfire.com/catzua][/url]

Offline CZys

Rarytasy w waszych armiach
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 11, 2007, 06:01:25 pm »
ja mam swoich pierwszych beastmanów (z 5ed.), którzy zostali również moimi pierwszymi konwersjami (podoklejane niemalże losowe części jakie dostałem od kumpla który mnie w wfb wprowadził). Teraz to są moje jedyne figurki do chaosu. Dodatkowo mam maga HE zrobionego z wyprasek i kilku elfich bitzów, potocznie nazywanego w Opolu legoludkiem  oraz HE rydwany zrobione z rydwanów TK i silver helmsów oraz spearmanów.
ylko martwe ryby płyną pod prąd.

Offline Nilgar

Rarytasy w waszych armiach
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 11, 2007, 07:47:41 pm »
Cytat: "duke"
Smok z Forge Worldu 8)


a tu mi kolega zaimponował  :shock:
pomalowany? może jakieś zdjęcia?

Offline duke

Rarytasy w waszych armiach
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 11, 2007, 07:58:05 pm »
Nałożone podstawowe kolory-czerwony zielony,zdjęć narazie brak
url=http://profile.xfire.com/catzua][/url]

Offline Jerzyn

Rarytasy w waszych armiach
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 11, 2007, 09:05:29 pm »
a ja mam najladniejsza slaaneshowa magiczke na swiecie :P i ci co widzieli chyba moga to potwierdzic :D jak zrobie zdjecie, to moze wrzuce.
poza tym mam slaaneshowo skonwertowane witchki, demonetki konne oraz cold one'y i mysle ze sa naprade wszystkie niepowtarzalne.
owa super gierka: VisArcana
Grajcie, wspomagacie kumpli :D

Offline Schtrasny

Rarytasy w waszych armiach
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 12, 2007, 08:27:45 am »
Cytat: "duke"
Smok z Forge Worldu 8)
W Bretonii? :shock:  :lol:
Podobno miał sie wybrać za granicę..

Offline duke

Rarytasy w waszych armiach
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 12, 2007, 10:56:27 am »
Przyleciał niedawno ze szkocji-krainy smoków  :)
A skąd wiesz że np jeden z moich DUKóW nie mógł sobie jednego oswoić i osiodłać :badgrin:
url=http://profile.xfire.com/catzua][/url]

szafa@poznań

  • Gość
Rarytasy w waszych armiach
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 13, 2007, 06:05:12 pm »
Cytat: "Jerzyn"
a ja mam najladniejsza slaaneshowa magiczke na swiecie :P i ci co widzieli chyba moga to potwierdzic :D jak zrobie zdjecie, to moze wrzuce.


Jerzynku, zupełnie przypadkiem sfotografowałem ją na DMP ;) Patrzcie i podziwiajcie.





Ale teraz wisisz piwo na Painkillerze :P

Offline SKAV

Rarytasy w waszych armiach
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 13, 2007, 06:22:59 pm »
cos nie dzialaja ^^
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]

Offline Motorek

Rarytasy w waszych armiach
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 13, 2007, 06:36:35 pm »
Cytat: "SKAV"
cos nie dzialaja ^^
Musisz piwo postawić to wtedy zadziała ;)