Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy amerykańskie

Fistaszki - nadciąga Snoopy!

(1/76) > >>

tranway:
Zapewne wiele osób ucieszy się z tej informacji :arrow: Nadciąga Snoopy!

Na początku ja również bardzo ucieszyłem się z tej wiadomości, jednak po chwili zastanowienia szkoda, że "....zamiast komiksowych historyjek, mamy tu w większości wybór takich komiksowych "klatek", które dotyczą zaufania, troski o siebie, wysiłku, miłości i innych życiowych spraw". Zdecydowanie wolałbym tomy, które po kolei zbierały by historię ze Snoopym - zresztą była już gdzieś na forum rozmowa o tym. Takie np. wydania poszczególnych "roczników" to byłoby coś zacnego.

Ale jak się nie ma co się lubi.... A jak Wy się zapatrujecie? Kupicie?
Ciekawe czy w planach są dalsze tomy....

empro:
ja posiadam sporo Snoopy'ego właśnie w takich rocznikowych tomach zbiorczych, gdyż Fistaszki to mój ulubiony paskowy komiks, i dlatego też ta informacja niebwyale mnie ucieszyła :)
oczywiście, że pędem nabędę, i wydaje mi się, że jest to dobry strzał, który pozwala patrzeć z optymizmem w przyszłość, przynajmniej jeśli chodzi o kolejne tomy Snoopy'ego i spółki :)

tranway:
Właśnie trochę pogooglowałem ( żeby nie zostać zlinczowanym za zadawanie "oczywistych" pytań ;) ) i takich "rocznikowych" tomów zbiorczych planowanych jest 25 - nad wyraz zacnie :D Co prawda ostatni tom ( lata 1999 - 2000 ) przewidywany jest dopiero na 2016....

Empro a jak jakość tych wydań zbiorczych? Na amazonie jeden tom kosztuje około 30$. Warte tych pieniędzy ( nie licząc oczywiście wartości sentymentalnej, bo za tą  wielu - również ja - jest w stanie zapłacić astronomiczne sumy )?

Orientuję się Ktoś czy gdzieś w Polsce dostępne są właśnie te oryginalne wydania?

empro:

--- Cytat: "tranway" ---
Empro a jak jakość tych wydań zbiorczych? Na amazonie jeden tom kosztuje około 30$. Warte tych pieniędzy ( nie licząc oczywiście wartości sentymentalnej, bo za tą  wielu - również ja - jest w stanie zapłacić astronomiczne sumy )?

--- Koniec cytatu ---


a to ja chyba o czym innym myślałe, bo moje to wyglądaja kropka w kropkę ja Egmontowe Calviny i Hobbesy, czy Jeremy :)
i jakiś czas temu w Empikach były spokojnie dostępne,
jestem w trakcie przeprowadzki więc wszystko stoi na głowie ale zanlazłem jedną sztukę i "Peanuts 2000" chyba ostatni w ogóle tego typu tom kosztował mnie 35pln, co nie wydaje mi się ceną wygórowaną, ale to czas temu był spory,
też chyba tego typu wydawnictwa można kupić w ksiagrniach anglojęzycznych, ale nie językowych (;)), w Galerii Mokotów jest chyba taka, na przykład,
ale to tak bardziej z fusów wróżę niżwiem napewno :)

C.H.U.D.Y.:
Zdecydowanie ucieszyłyby mnie bardziej wydania rocznikowe Fistaszków.

Zastanowie się na kupnem Snoopy'iego, bo te "fistaszkowe roczniki" wyglądają zachęcająco.

http://fantagraphics.com/peanuts/peanuts.html#cpea05

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej