trawa

Autor Wątek: Fistaszki - nadciąga Snoopy!  (Przeczytany 145488 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 27, 2008, 02:51:13 pm »
No właśnie wiem, że planowali na listopad i ta data na Merlinie była potwierdzeniem, ale ostatnio wyłapałem u nich (w Merlinie znaczy) kilka takich błędów w zapowiedziach, a nawet już dostepnych tytułach (głównie książkowych) i coś mnie tknęło by napisać do NK.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline skil

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 27, 2008, 03:07:25 pm »
Nieładnie... ;-) Kupnąć było, a nie tak, za darmochę... :p

ej nawet strony nie przeczytałem :]
rzuciło mi się w oczy więc zobaczyłem sobie jakoś wydania, które jest naprawdę bardzo fajne.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline badday

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 27, 2008, 03:21:20 pm »
Raczej sprytnie Merlin (i NK) nie chciał żeby Fistaszki załapały się jeszcze do promocji 25% która kończyła się dziś rano.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 27, 2008, 03:35:55 pm »
@ skil, Ystad, CD-Jack - dzięki za info. szkoda, że w Poznaniu jeszcze nie ma  :sad:

Offline Marius Magnus

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 27, 2008, 04:45:32 pm »
Nie posądzałbym Merlina o taki makiawelizm, jak podawanie błędnej daty rozpoczęcia sprzedaży "Fistaszków", by nie załapały się na promocje. Swoją drogą, to zainteresowany komiksem pytałem dziś (między 10 a 11) merlinowego konsultanta, czy ta data nie jest przypadkiem pomyłką i usłyszałem, że jak najbardziej nie i komiks dostępny będzie dopiero za miesiąc. A po kilku godzinach już poprawili.  :roll:
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Offline badday

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 27, 2008, 04:55:03 pm »
Nie posądzałbym Merlina o taki makiawelizm, jak podawanie błędnej daty rozpoczęcia sprzedaży "Fistaszków", by nie załapały się na promocje. Swoją drogą, to zainteresowany komiksem pytałem dziś (między 10 a 11) merlinowego konsultanta, czy ta data nie jest przypadkiem pomyłką i usłyszałem, że jak najbardziej nie i komiks dostępny będzie dopiero za miesiąc. A po kilku godzinach już poprawili.  :roll:

Jak napisałem równie dobrze kombinować mogła NK nie Merlin:)

Poza tym wczoraj zamówiłem sobie coś z tej promocji i specjalnie wyszukałem Fistaszki (bo wymacałem je na targach książki i spodobały mi się) bo chciałem je dodać do zakupów ale niestety nie były ani przecenione 25% ani dostępne w październiku.

I teraz jak czytam o tej ,,pomyłce" to węszę spisek, może na siłę, bo mi żal że sprawa nie wyjaśniła się dobę wcześniej :) 

Offline ASX76

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 27, 2008, 05:16:34 pm »
ej nawet strony nie przeczytałem :]
(...)

Macanie też kosztuje... ;-)


W "Merlinie" różne "cuda" zapodają. Ten nie jest pierwszy, ani nie będzie ostatni. :p


Orientuje się ktoś, ile tomów liczy cała kolekcja "Fistaszków"?

Offline mackey

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 27, 2008, 05:18:38 pm »
25 tomów z czego w Stanach wyszło już (dopiero) 10 i ukazują się tempem 2 na rok.
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline tranway

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 28, 2008, 09:48:10 pm »
Wiem wiem, że to "pijar i marketing", ale w związku z fistaszkową plotą napisałem do NK i w odpowiedzi "zasugerowano", że kolejne tomy w nowym nadchodzącym roku pańskim 2009....

Offline Death

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 03, 2008, 10:04:35 pm »
Heh

Dawno mnie tak nic nie poskładało  :lol: Jest gdzieś tego więcej? (czyli fistaszków udających inne komiksy)  ;-)

J.K. Gordon III

  • Gość

Offline Death

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 04, 2008, 10:49:22 am »
http://geek-orthodox.blogspot.com/2008/08/you-got-peanuts-in-my-superheroes-you.html

częstuj się.

O, bardzo dziękuje  :)
Większośc amatorka ale kilka jest naprawdę niezłych.

Moja pierwsza 4:
a) Sandman
b) Snoopy jako DKR
c) Watchmen
d) R2D2 i C3PO ze Star Wars  :lol:

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 09, 2008, 03:44:32 pm »
Fistaszki Zebrane - w końcu większy zbiór pasków ze Snoopym i resztą. wydanie zasługuje na największe laury - grooba oprawa, porządny papier, szycie i format idealnie pasujący do stripów (zupełnie odwrotnie niż w przypadku pozostałych komiksów ze Snoopym). czytanie sprawia naprawdę wielką frajdę, pomimo tego, że są to historyjki sprzed ponad pół wiecza. Fistaszki chyba nigdy się nie zestarzeją ;)

Offline skil

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 09, 2008, 04:02:08 pm »
czytanie sprawia naprawdę wielką frajdę, pomimo tego, że są to historyjki sprzed ponad pół wiecza. Fistaszki chyba nigdy się nie zestarzeją ;)

ja bym raczej powiedział, że wiele z fistaszkowych stripów jednak bardzo trąci myszką.
nie umniejsza to wcale wartości tych komiksów, a może wręcz przeciwnie - nadaje uroku. obcowanie z fistaszkami to w dalszym ciągu wielka frajda i fantastyczna przygoda.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline KoZZ

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 09, 2008, 11:02:57 pm »
Strona snoopy.com (odsyła do http://comics.com/peanuts/) przeszła ostatnio sporą renowację i jak patrzę, są na niej chyba wszystkie paski Fistaszków jakie się ukazały. Pokazuje, że jest dostępne ponad 21000 pasków! (Schulz stworzył niecałe 18000)
FOR YOUR CONSIDERATION