Autor Wątek: Fistaszki - nadciąga Snoopy!  (Przeczytany 143478 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dukat

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 21, 2008, 06:02:37 pm »
Może wydadzą tylko jeden tom. Może uda im się wypuścić dwa albo trzy. Ale i tak szanse na wydanie całości są marne, więc ja podziękuję i kupię sobie wydanie amerykańskie.

Łukasz, WM się sprzedaje. Ten staroć tego, jakmutam, Brałna (chociaż nazwisko marketingowo w target dobrane) - najwyraźniej nie.

Nie wiem czy WM się sprzedaje... ostatnio widzialem w empiku zalegające sterty obydwu numerów.

Offline Blacksad

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 21, 2008, 06:07:23 pm »
szanse na wydanie całości są marne

Jakaś potwierdzona informacja, czy gdybasz sobie?
Chrzań się, Smirnov

Offline dukat

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 21, 2008, 06:10:29 pm »
Gdybam sobie.
Zresztą chyba mało kto wierzy, że polski wydawca da radę pociągnąć całą tą serię do końca.

Offline tranway

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 21, 2008, 08:02:17 pm »
A ja się skuszę. Od początku jak NK zabrała się za Snoopiego to czekałem na takie wydanie.
No i się doczekałem i (naiwnie?) mam nadzieję na kontynuację challengu.
No i przychylam posta Blacksadowi, że jak każdy się wypnie to na pewno nie będzie 2. tomu (wiem wiem... truizm).
A zresztą jak się od razu nie weźmie byka za rogi to potem będę miał zaległości jak z Kelvinem....

Offline dukat

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 21, 2008, 08:06:11 pm »
NK zaliczyła dwie wtopy, które mogą się negatywnie odbić na sprzedaży:
1. najpierw zamiast komiksów wydała jakieś książeczki z obrazkami ze Snoopy'm.
2. ten news na Alei, pozniej zdementowany.

Offline ASX76

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 21, 2008, 08:17:53 pm »
Jeśli ktoś chce mieć polskie wydanie, musi "zagłosować" portfelem i mieć nadzieję, że sprzedaż będzie na tyle dobra, że NK skusi się na kolejne tomy. Trudno oczekiwać, żeby wydawca dotował komiksy z własnej kieszeni... :p

Offline tranway

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 21, 2008, 09:08:01 pm »
news na Alei, pozniej zdementowany
Szczerze wątpię aby Aleja miała taką siłę rażenia....

Offline Death

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 22, 2008, 09:04:40 pm »
Szczerze wątpię aby Aleja miała taką siłę rażenia....
Aleja nie ale wypowiedzi na tym forum maja siłę i wizualizację w postaci Wielkiego Grzyba :)

Offline badday

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 24, 2008, 06:18:39 pm »
Dziś na stoisku Naszej Księgarni na Targach Książki w Krakowie przeglądałem zbiorcze "Fistaszki". Całkiem ładnie wydane, choć nie mam porównania z wersją amerykańską. Nie kupiłem, bo pani mi zaoferowała rabacik 4zł (45 zamiast 49zł "okładkowych"). A to lekkie nieporozumienie:) Mimo żem Krakus to się wyjątkowo nie targowałem bo nieśliśmy już z dziewczyną kilka siatek książek i folderów i portfel był i tak pusty. Podobnie zresztą postąpiła żywo zainteresowana Fistaszkami pani w słusznym wieku, chciała ewidentnie je zakupić, ale jak usłyszała ze rabat znikomy też dała sobie spokój.
Powinszować PR-u Naszej Księgarni (Na stoiskach innych wydawnictw były promocje 15-25 procent a moim faworytem było wydawnictwo In-Rock (50% na niektóre swoje - wcale nie stare - tytuły).
Zresztą komiksów już dawno na targach się nie opłaca kupować. Egmont nie szaleje z rabatami, NK tak jak napisałem, P-ski w ogóle w tym roku chyba nei ma, nie mówiąc o wydawnictwach stricte komiksowych. Z tych widziałem tylko kilka komiksów POSTU na stoisku Instytutu Francuskiego.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 27, 2008, 01:31:14 pm »
kiedy w końcu te zebrane Fistaszki? Jarek na Wraku pisze, że już w sprzedaży. w sklepie Gildii dostępność 1-2 dni, natomiast tutaj data premiery - 24 listopad. chodzi o targii ksiązki w Krakowie czy już są w ogólnej sprzedaży?

Offline skil

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 27, 2008, 01:37:12 pm »
już są w ogólnej sprzedaży. w piątek macałem "fistaszki" m.in. w katowickim matrasie.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline ASX76

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 27, 2008, 01:57:01 pm »
już są w ogólnej sprzedaży. w piątek macałem "fistaszki" m.in. w katowickim matrasie.

Nieładnie... ;-) Kupnąć było, a nie tak, za darmochę... :p

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 27, 2008, 02:11:32 pm »
kiedy w końcu te zebrane Fistaszki? Jarek na Wraku pisze, że już w sprzedaży. w sklepie Gildii dostępność 1-2 dni, natomiast tutaj data premiery - 24 listopad. chodzi o targii ksiązki w Krakowie czy już są w ogólnej sprzedaży?

Na Merlinie piszą że od dzisiaj
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 27, 2008, 02:23:13 pm »
Na Merlinie piszą że od dzisiaj
Ten Merlin namieszał: do ubieglego tygodnia wisiała tam informacja (którą się zasugerowalem), że premiera będzie 24 listopada. Męczyło mnie to jednak strasznie i zaraz po wysłaniu newsa na maina wysłałem też maila do Agaty Janaszek z Naszej Księgarni, na ktorego dziś dostalem odpowiedź:
"...przepraszam za zamieszanie - potwierdzam premiera Fistaszki zebrane 1950 - 1952 miała miejsce 24/10..."

Pozdrawiam
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Jarek Obważanek

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 27, 2008, 02:35:08 pm »
Ta informacja wisiała na Merlinie do wczoraj. Komuś się miesiąc pomylił. ;) Swoją drogą jednak początkowo planowali na listopad.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

 

anything