Autor Wątek: Fistaszki - nadciąga Snoopy!  (Przeczytany 143570 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hans

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #210 dnia: Listopad 02, 2011, 07:47:27 pm »
Jasna sprawa, ale nigdy nie oczuwałem tego tak mocno jak w tym tomie "Fistaszków".

Trochę racja; pierwszy raz widziałem, żeby prowadzone były równocześnie dwa wątki - osobny dla stripów "zwykłych", osobny dla niedzielnych. Ale szybko się przyzwyczaiłem :)

Offline Death

Jak tanio kupić Fistaszki.
« Odpowiedź #211 dnia: Listopad 24, 2011, 01:59:28 pm »
Klienci Naszej Księgarni, sprawdźcie pocztę, NK wysyła kod rabatowy -10%.
Jeśli wrzuci się do koszyka dwa najnowsze tomy i wykorzysta kod, to za tomy 4 i 5 zapłaci się tylko 90 zł. Żeby było śmieszniej, to NK wysyła za darmo zamówienia, które przekroczyły 90zł  :smile:  Czyli niestety trzeba jeszcze coś zamówić za co najmniej 1 grosz  :lol:  Np. tom trzeci za 20 zł.
Czyli wtedy płacimy 110 zł za trzy tomy. Ciekawa opcja.

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #212 dnia: Kwiecień 09, 2012, 11:00:55 pm »
Szósty tom Fistaszków Charlesa M. Schulza ma się ukazać 16 maja br. Tom siódmy zapowiadany jest wstępnie przez wydawcę na październik. Więcej...
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #213 dnia: Kwiecień 14, 2012, 11:28:05 pm »
powariowali, jeszcze piatego nie kupilem :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #214 dnia: Maj 21, 2012, 12:44:32 pm »
widział juz ktoś z Was gdzieś nowe Fistaszki ? premiera niby 16.05.2012 a nigdzie nie ma...

ramirez82

  • Gość
Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #215 dnia: Maj 21, 2012, 02:34:18 pm »
widział juz ktoś z Was gdzieś nowe Fistaszki ? premiera niby 16.05.2012 a nigdzie nie ma...

Premiera przełożona na 30 maja.

Offline Death

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #216 dnia: Maj 22, 2012, 06:09:39 pm »
Na stronie NK Fistaszki -30%. Te nowe też.
Darmowa wysyłka od 90 zł.

Offline helsing

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #217 dnia: Wrzesień 10, 2012, 12:57:52 pm »
Nowe Fistaszki 10-10-2012 :)

Napisałem do wydawnictwa maila czy nie mogliby przyspieszyć premiery na MFKiG i dostałem odpowiedź:
Cytuj
Postaramy się przyspieszyć premierę (o ile to możliwe ze względów produkcyjnych).

Byłoby fajnie i wygodnie gdyby się udało.
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

ramirez82

  • Gość
Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #218 dnia: Wrzesień 10, 2012, 02:38:06 pm »
Pomyślałem o tym samym i teraz to na pewno zrobię. Niech czują presję społeczeństwa.

Offline adro

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #219 dnia: Wrzesień 10, 2012, 05:30:43 pm »
Szkoda, ze NK nie wydaje 3-4 tomow Fistaszkow rocznie, troszke by to wszystko nabralo tempa.
Kolejny tom fistaszkow oczywiscie bardzo mnie cieszy  :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #220 dnia: Grudzień 04, 2012, 07:05:35 pm »
"Apokaliptycy i dostosowani" Umberto Eco ukazali się we Włoszech po raz pierwszy w 1964 r., czyli teoretycznie Eco znał "Fistaszki" prawie w takim samym zakresie jak my po siedmiu tomach Naszej Księgarni. W związku z czym esej "Świat Charliego Browna" tym bardziej przyjemnie się czyta. Cytować można by wiele, więc tylko jeden passus:
Dzieci z "Fistaszków" nie są przemyślnym narzędziem wykorzystywanym chytrze do przemycania problemów ludzi dorosłych; te problemy są przez nie przeżywane zgodnie z regułami psychologii dziecięcej i właśnie dlatego wydają nam się one wzruszające i pozbawione nadziei, jakbyśmy nagle odkryli, że nasze nieszczęścia zatruły wszystko aż do samych korzeni.

Oczywiście, można też dyskutować, czy rzeczywiście jest aż tak źle... :)

Offline zielone_biurko

fistaszki
« Odpowiedź #221 dnia: Styczeń 04, 2013, 12:26:53 am »
Mam pytanie odnośnie Snoopiego i Fistaszków. Otóż mam okazję zakupić 3-4 komiksy snoopiego,
m.in. Nasza Księgarnia 2008, ISBN: 978-83-10-11489-1, 215x230, 82 s., oprawa miękka
oraz Fistaszki zebrane 1963-1964. Moje pytanie: jak się ma jedno do drugiego, czy Fistaszki i Snoopy to zupełnie inne komiksy czy Fistaszki są swego rodzaju Essentialami Snoopiego? Nie opłaca się dublować  komiksów, stąd moje pytanie co i jak ;)

Offline Death

Odp: fistaszki
« Odpowiedź #222 dnia: Styczeń 04, 2013, 12:52:35 am »
Albumy "Snoopy" (Ja mam 2 tomy pt. "Pieskie życie", a są jeszcze 2 inne, czyli w sumie 4) zawierają dokładnie to samo co "Fistaszki zebrane".
Tylko, że "Snoopy" zawiera paski z lat 90-tych, które dopiero za jakiś dłuuuugi czas pojawią się w "Fistaszkach zebranych" w Polsce. Z tym naszym tempem 2 na rok, jeszcze kilka lat:)


"Była ciemna, burzliwa noc" 1 i 2 to zdaje się rocznik 1995, a "Fistaszki zebrane" zawierają po dwa roczniki. Czyli 4 tomy "Snoopy`ego", które wyszły w Polsce to w sumie tyle komiksów, co jeden essiental, czyli "Fistaszki zebrane".


« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2013, 01:03:13 am wysłana przez Death »

Offline zielone_biurko

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #223 dnia: Styczeń 04, 2013, 01:59:19 pm »

Cytuj
Albumy "Snoopy" (Ja mam 2 tomy pt. "Pieskie życie", a są jeszcze 2 inne, czyli w sumie 4) zawierają dokładnie to samo co "Fistaszki zebrane".


A według moich danych 8 :Dhttp://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/12/38/21/2912382123

Jest gdzieś spis jakie komiksy są zebrane w tomach Snoopiego, a jakie w Fistaszkach?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2013, 02:18:30 pm wysłana przez zielone_biurko »

Offline radef

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #224 dnia: Styczeń 04, 2013, 03:23:40 pm »
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

 

anything