trawa

Autor Wątek: zasady Killing Blow  (Przeczytany 7255 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Shino

  • Gość
zasady Killing Blow
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 26, 2007, 10:50:59 pm »
uwazam, ze mozna tak stwierdzic poprzez analogie do zasad khornowcow i beast herdow choc sam osobiscie uwazam, ze wersja zdroworozsadkowa bylaby lepsza...

JJ

  • Gość
zasady Killing Blow
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 26, 2007, 10:53:14 pm »
BS

Offline Motorek

zasady Killing Blow
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 27, 2007, 07:05:18 am »
To na kogo w końcu działa Killing Blow, na ostatnim turnieju ktoś wyciął tym paskudztwem 3 Trole mojego zioma z teamu.

JJ

  • Gość
zasady Killing Blow
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 27, 2007, 07:28:58 am »
Cytat: "Kretek"
To na kogo w końcu działa Killing Blow, na ostatnim turnieju ktoś wyciął tym paskudztwem 3 Trole mojego zioma z teamu.


Wał.

Jest jak pisał Shino (nie licząc jego cwaniakowania ze sprzętem spec-herosa) - US 2 or less. Str bodaj 95 (Special Rules).

Offline Góbal

zasady Killing Blow
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 27, 2007, 09:21:09 am »
hmm... czyżby jakieś niedopatrzenie w AB Dark Elfów?

Cytat z AB DE:
"...Tullaris has the Killing Blow, but can slay even the largest opponents, not just man-sized models."

W myśl zasady KB (RB str.95) tylko modele o US 2 lub mniej podlegają zasadzie KB. Nie ma tam nic mowy o "man-sized model".
A przecież zazwyczaj każdy "the largest opponent" ma conajmniej 3 US.

Może panom z GW chodziło o co innego??

JJ

  • Gość
zasady Killing Blow
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 27, 2007, 09:31:01 am »
Edycja sie zmieniła, wiesz.
Zasady KB też, czym teraz zabawia się Shino.

Offline qwer

zasady Killing Blow
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 28, 2007, 08:45:48 am »
zasady sie zmieniły, ale lex specjali derogata lex generali obowiazuje dalej - hesor BB bez problemu moze obciac (zciac) treamena albo smoczka
size=8]oczywiscie wszystko jest imho..... :-)[/size]


JJ

  • Gość
zasady Killing Blow
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 28, 2007, 08:52:50 am »
O. "Kotek"... :badgrin:
Zrobimy nagonkę? :badgrin:


 ;)  ;)  ;)

Offline b_sk

zasady Killing Blow
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 28, 2007, 12:33:06 pm »
Niszcz kotka!!
100% nienawiści.  :)
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline Nekropacyfikator

zasady Killing Blow
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 28, 2007, 02:46:17 pm »
Jakoś sobie nie wyobrażam, żeby taki cherlawy elfik z toporkiem, mimo że magicznym, przeciął treemana albo odrąbał głowę smokowi przy jednym udeżeniu... Kolejna niezgodność... po co oni tą VII edycję wprowadzali?? Jak chcą zarobić, to mogli tylko figurki zmienić, ale nie roolbooka... Ech...
Kill!!... Kill!!..."
        - Warlord Queek

Offline Zox

zasady Killing Blow
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 28, 2007, 03:46:42 pm »
Cytat: "Nekropacyfikator"
Jakoś sobie nie wyobrażam, żeby taki cherlawy elfik z toporkiem, mimo że magicznym, przeciął treemana albo odrąbał głowę smokowi przy jednym udeżeniu... Kolejna niezgodność... po co oni tą VII edycję wprowadzali?? Jak chcą zarobić, to mogli tylko figurki zmienić, ale nie roolbooka... Ech...


Chcesz powiedzieć że w poprzedniej edycjii nie było czegoś takiego?  :badgrin:  :lol:
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Offline Bigpasiak

zasady Killing Blow
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 28, 2007, 05:57:22 pm »
dawno kotka nie widzialem  :badgrin:
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?

Offline Nekropacyfikator

zasady Killing Blow
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 29, 2007, 11:08:43 am »
Nie o to mi chodzi... Ta niezgodność AB z RB nie jest pierwszym problemem... Wtedy było jasne kogo tnie (zwracam chonor, zcinał sobie smoczka, treemana czy jakiegoś greater deamona... ale i tak sobie tego nie wyobrażam^^ Co on, takiemu smokowi w węzeł chłonny na stopie przyładuje?? Zasada - ok, ale ciężko to sobie wyobrazić^^). Ten pan może chyba wszystko siekać... ale to IMO
Kill!!... Kill!!..."
        - Warlord Queek

JJ

  • Gość
zasady Killing Blow
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 29, 2007, 11:23:19 am »
Cytat: "Nekropacyfikator"
....(zwracam chonor, ...


To jakiś chorror... :shock:

Offline BisonPL

zasady Killing Blow
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 30, 2007, 09:17:17 am »
Nekropacyfikator ... to nie magiczna broń tylko zdolność tego "cherlawego elfika", sam executioner's axe nie daje KB na każdego ... Wszystko trzym się klimatu, mistrz i kapitan katów. Z jakiegos powodu musiał zostać ich mistrzem.
Ja sobie wyobrażam jak on biega i sieka wszystko dookoła. Taki smok zniża głowe by go dziabnąć, a on unik z piruetem i chlas go w szyje :D

Poza tym (cyt. z ostatniej strony podręcznika):

"We are the most civilised race in the world. We have more exquisite ways to kill than any other."

:D
b]Fight like the beast, die like the mass[/b]

 

anything