trawa

Autor Wątek: Turniej Mordheim w Krzysiu (17.02.2007.)  (Przeczytany 5581 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline RoMaN Lord of the Druchii

Turniej Mordheim w Krzysiu (17.02.2007.)
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 17, 2007, 05:22:20 pm »
na chwile zajrzałem i co mogę powiedzieć, poradzic zeby było następnym razem lepiej?przede wszystkim musicie co jakis czas otwierać okna bo duchota straszna była :D
img]http://i49.photobucket.com/albums/f259/romanczuk/focus.jpg[/img]
Focus Studio's Gallery

Offline Motorek

Turniej Mordheim w Krzysiu (17.02.2007.)
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 17, 2007, 05:39:33 pm »
Mimo 110 lat dalej jesteś burakiem i idiotą. Kiedyś wydoroślejesz Romciu?

Offline Ludwik

Turniej Mordheim w Krzysiu (17.02.2007.)
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 17, 2007, 05:45:10 pm »
.... i juz po turnieju :cry:

 Zagrało 8 osób, osobiście liczyłem po cichu na 10 ale niestety ....

 ... a oto oficjalne wyniki:

 1 miejsce Leszek na czele bandy zwierzoludzi
 2 miejsce Felek, który dzilenie prowadził krasnali
 3 miejsce Wojciech miażdżcy przeciwników dwoma ogrami z Ostlandu
 4 miejsce Gonzo z kolegami z Marienburga (ale tym razem bez rusznic)
 5 miejsce należy do mnie  :D  (po 3 bitwach)
 6 miejsce dla Marcina "Grubego" i jego bandy Krasnali ( po 3 bitwach)
 7 miejsce dla Woja i jego strasznych nieumarłych
 8 miejsce zdobył po cięzkich bojach Krzysiek wraz z bandą orkó


 Z tego miejsca chcę podziekować wszystkim za udział w turnieju oraz pogratulować zwyciężcom.
 
 Szczególne podziekowania kieruję do właściciela i pracowników sklepu "Krzyś" za udostepnienie przysklepowej salki, Gonzu za przygotowanie i wydrukowanie dyplomów oraz mojej mamie za pomoc przy transporcie makiet :D
 
Pragnę też przeprosić  graczy za nie najlepsze sędziowanie w dniu dzisiejszym :oops: . Jednak sędzia grający to nie najlepszy pomysł.


Ponadto z ciekawszy wydarzeń dzisiejszego turnieju to odwiedził nas Motor (nawet zagrał jedną bitwę w parze z Krzyśkiem ;) ) ... no i na razie tyle może obszerniejszą relację wyklikam jutro ...

pozdrawiam




Cytat: "RoMaN Lord of the Druchii"
na chwile zajrzałem i co mogę powiedzieć, poradzic zeby było następnym razem lepiej?przede wszystkim musicie co jakis czas otwierać okna bo duchota straszna była :D


... one co jakis czas były otwierane :lol:  ale widocznie za mało ... ;)

Offline Motorek

Turniej Mordheim w Krzysiu (17.02.2007.)
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 17, 2007, 06:07:21 pm »
Ja mam aby dwie uwagi jako osoba bezstronna:
1. stoły nie były zbyt gęsto zastawione, a mogły być bo terenów jest na więcej niż 4 stoły. Zakładam, że były problemy z transportem.
2. W scenariuszu z jeziorkiem na każdym stole powinno być tyle samo wyrstonów, jak było to przepraszam  :oops:
Pozdro ;)
PS: Fajnie było znowu Was zobaczyć ;)

Offline Dabi

Turniej Mordheim w Krzysiu (17.02.2007.)
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 17, 2007, 07:09:16 pm »
Cytuj
1 miejsce Leszek na czele bandy zwierzoludzi


Gratulację dla zwyciesców ale to już nudne chyba że non stop jedna banda ;)

Coś z balansem jest nie tak czy też Leszek to taki kozak co byle czym zmiażdzy wszystkich  8)
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Motorek

Turniej Mordheim w Krzysiu (17.02.2007.)
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 17, 2007, 07:11:25 pm »
Ja nie grałem i dlatego :lol:

Offline Slayer_Lublin

Turniej Mordheim w Krzysiu (17.02.2007.)
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 17, 2007, 10:20:59 pm »
Cytat: "Dabi"

Gratulację dla zwyciesców ale to już nudne chyba że non stop jedna banda ;)

Coś z balansem jest nie tak czy też Leszek to taki kozak co byle czym zmiażdzy wszystkich  8)


hmmm... nie wygrywam wszystkiego... ostatnio falkon wygrałem ale wcześniej [np. na polkonie] wcale nie wygrałem turnieju... Beasty są silne ale jak zaczynałem nimi grać to wcale nie gniotłem... po prostu mam jakiśtam już sposób grania nimi i  się sprawdza ;)

Cytat: "Kretek"
Ja nie grałem i dlatego



 no jak nie grałeś  :lol:  zagrałeś jedną bitwę orkami krzyśka i musiał po tej bitwie restartować bandę  :lol:  a to była przedostatnia bitwa  :roll:  mogłeś grać ze swoimi ;)

Offline Motorek

Turniej Mordheim w Krzysiu (17.02.2007.)
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 18, 2007, 09:15:50 am »
Cytat: "Slayer_Lublin"



 no jak nie grałeś  :lol:  zagrałeś jedną bitwę orkami krzyśka i musiał po tej bitwie restartować bandę  :lol:  a to była przedostatnia bitwa  :roll:  mogłeś grać ze swoimi ;)
Pretensji nie miał ;) A grało się całkiem fajnie mój pierwszy raz O&G podoba mi się ta banda ;) Jest nie obliczalna, animozja jest super ;)
Chyba na następnym turnieju, o ile się pojawię to właśnie z Orkami :D
A dołączyć się do turnieju nie mogłem bo wpadłem w środku drugiej bitwy.
Pozdro ;)
PS: Podobała mi się mina Wojtka jak mu mówiłem co umrze i tak pochował dwa Ogórki :lol:  ;)

Offline Wojtek_Krz

Turniej Mordheim w Krzysiu (17.02.2007.)
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 18, 2007, 12:45:58 pm »
Wita, dzięki za udany i kolejny fajny turniej w dobrym gronie. Mało nas ale ekipa jest sroga ;) Wreszccie zagrałem z Krzyskiem i Gonzem.

@ Roman: Wyloguj się albo zacznij grac w mordheim  :badgrin:

@ Ludwik: Dzięki za zorganizowanie turnieju. Dawno już nie grałem a taka zabawa mi sie rpzydała :]

@ Motor: aporpo punktu 2 to w kazdym jeziorku było 5 wyrdstone'ów. Wiec wszystko jasne. Co do punktu pierwszego, to troszke bylo łyso ale dawalismy rade. Bardzo optymistyczne było jak mi wszystko schodziło, bardzo ale to bardzo :D

@ Dąbi: Poprostu lechu dobrze rozkmnia i wychodzi mu. Ale kiedys w końcu go dopadne :D

@ Lefu: Spokojnie , spokojnie w końcu Cię dojade i pożałujesz :D Nie zabraknie mi 0,5 cala i beda same 6tki na kościach.  8)

Dzięki Krzyśkowi za świetną bitwe na szczycie :D

 

anything