trawa

Autor Wątek: Periodyki, ziny i strony poświęcone anime oraz mandze  (Przeczytany 15340 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline steelie

Periodyki, ziny i strony poświęcone anime oraz mandze
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 30, 2007, 11:16:29 am »
Cytat: "Bere"
Je zal het niet begrijpen als je een vertaler gebruikt. :roll:
Internetowe słowniki przy tym siadają :(

Cytuj
Generalnie to Bere częściej ma rację
A tutaj już Bere nie ma racji :p

Cytuj
Raczej nic dziwnego: recenzje w zasadzie już ze swego założenia są subiektywne, oddają punkt widzenia recenzenta, li tylko i jedynie.
Niekoniecznie, niektóre elementy da się ocenić obiektywnie, np. grafikę. Bo ocena grafiki nie oznacza, czy się ona recenzentowi podobała, tylko czy była wykonana starannie. Chociaż to siada trochę w wypadku bardziej odjechanych form, ciężko ocenić stronę graficzną w takim np. Cat Soup tylko pod względem staranności.

<odpowiedź Nakago na drugą część postu i wynikłą z tego rozmowę przeniosłem do nowego tematu o recenzowaniu i ocenianiu. W>

Offline Frey Ikari

Periodyki, ziny i strony poświęcone anime oraz mandze
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 30, 2007, 03:34:55 pm »
Cytuj
Wyciął ostatnie zdanie i się cieszy

Oczywiście bo to dobre było. ;) Ogólnie to cały mój poprzedni post był jedną wielką ironiczną zgryżliwością. :p
Cytuj
Niech ktoś spróbuje odpisać anfanowi to wywalę post.

Grozisz Mi?! HA, ja mam po swojej stronie co najmniej Rei, nie masz szans jesteś na z góry przegranej pozycji!! :p  ;)  :idea:

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Periodyki, ziny i strony poświęcone anime oraz mandze
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 30, 2007, 11:01:04 pm »
Cytat: "steelie"
Chociaż to siada trochę w wypadku bardziej odjechanych form, ciężko ocenić stronę graficzną w takim np. Cat Soup tylko pod względem staranności.


jak równiez pod kątem oryginalności :) jedno z lepszych anime, jakie widziałam.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata