Autor Wątek: O Survivorach - temat ogólny  (Przeczytany 95094 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nolifesking

O Survivorach - temat ogólny
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 27, 2007, 06:21:21 pm »
się nie mogę doczekać... to na jakich będzie zasadach?

Offline @

O Survivorach - temat ogólny
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 27, 2007, 08:25:11 pm »
Cytat: "nolifesking"
się nie mogę doczekać... to na jakich będzie zasadach?

"Dobrych" , czyli najlepiej, jak się coś wymyśli, żeby nie było tak jak w ostatnich surwku ekstra :|

Offline Murmandamus

O Survivorach - temat ogólny
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 27, 2007, 08:38:34 pm »
Proponuje taką formę:

Mamy listę panienek i mieszamy imiona by nie były po kolei.I dzielimy na czwórki(grupy). Po kolei rozpatrujemy grupy np danym okresie grupe A.
Uczestnicy oddają głosy na faworytkę swoją. Faworytka i druga co do ilości głosów która uzbierała najwięcej głosów przechodzi do następnej rundy. I tak w każdej z grup. Następnie mieszamy i parujemy losowo kandydatki i oddajemy swój głos na faworytkę.(taki system pucharowy) wygrana przechodzi dalej.
 np II etap

Lina    
Deedlit> Lina
                    >Lina
Victoria>Yoko
Yoko    
                                   >Lina
Melfina
Dakki  >Melfina  
                       >Melfina
Sakaki >Sakaki
Bulma
img]http://img352.imageshack.us/img352/5348/cold2nb4.th.png[/img]

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
O Survivorach - temat ogólny
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 27, 2007, 08:42:18 pm »
Było już tak (podobnie) i marudzili - malkontenci :p

Offline Murmandamus

O Survivorach - temat ogólny
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 27, 2007, 08:59:19 pm »
no to niech założyciel wybierze swoją wizję, ot nie przejmując się malontentami to pozwoli uniknąć dysput i przejść do rzeczy.
img]http://img352.imageshack.us/img352/5348/cold2nb4.th.png[/img]

Offline steelie

O Survivorach - temat ogólny
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 27, 2007, 09:01:18 pm »
Mi się ten system bardzo podobał. Przynajmniej mogłem głosować w grupach, w których znałem walczące anime. Bo większość serii była mi obca, więc na zwykłych zasadach trudno by mi się grało. Z bohaterek to pewnie też większości nie będę znał.

Offline Col. Frost

O Survivorach - temat ogólny
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 27, 2007, 09:31:54 pm »
Cytat: "Murmandamus"
no to niech założyciel wybierze swoją wizję, ot nie przejmując się malontentami to pozwoli uniknąć dysput i przejść do rzeczy.


Dokładnie. A jak się komuś nie spodoba to przecież nikogo do udziału się nie zmusza.

Offline Dreadorus Maximus

O Survivorach - temat ogólny
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 27, 2007, 10:39:26 pm »
Dałem propozycję Hunterowi, czekam na jej zatwierdzenie. Proponowałem, żeby strzelać serią - po trzy strzały na turę i trzy laski odpadają. Dopiero ostatnia, finałowa siódemka (żeby był tydzień) będzie odpadać pojedynczo. To przyspieszy grę. Jestem przeciwnikiem grup, bo są nieco niesprawiedliwe.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
O Survivorach - temat ogólny
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 28, 2007, 05:20:13 am »
Przy tylu strzałach będzie sporo remisów. Lepiej już grupy po 4 postacie - jedna przechodzi, a 3 odpadają: dokładnie jak chcesz ;)

Offline Dreadorus Maximus

O Survivorach - temat ogólny
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 28, 2007, 08:43:22 am »
Nie chcę grup. Były w survie z anime i było głupio. Przechodziły daleko pozycje nie najlepsze, tylko dlatego, że wylosowała im się mierna konkurencja. Naprawdę dobre pozycje odpadały szybko, bo znalazły się w grupie z pozycjami jeszcze lepszymi.
Równie dobrze możemy rzucić kością i od razu wylosować zwycięzcę.

Możemy spróbować, czy faktycznie będzie aż tyle remisów. Jak będą, to zrobimy dogrywkę w stworzonej w ten sposób grupie - zawsze to lepiej stworzyć taką grupę, niż ją losować.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
O Survivorach - temat ogólny
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 28, 2007, 10:14:41 am »
Proponuję, aby zasady surva były klasyczne (jeden strzał, jeden trup), za to niech lista lasek do odstrzału będzie mniejsza. Niech zostanie kilkanaście najbardziej znanych lasek. Stopień znajomości laski niech przed survem ustali mod, wsłuc**jąc się w głos ludu. Proponuję ogłosić od razu przykładową listę, a userzy niech ją skrytykują, domagając się, by dane dziewczę zostało do niej dodane lub usunięte. Niech w tym survie wystąpią tylko te laski, które znają wszyscy.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Dreadorus Maximus

O Survivorach - temat ogólny
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 28, 2007, 10:54:34 am »
Nie znam żadnej Rei :roll:

Hunter powinien zrobić odsiew, ale i tak będzie tyle panien, że surv będzie ciągnąć się miesiącami. Pomimo zmniejszenia ilości trzeba zrobić coś, co sprawi, że zabawa będzie bardziej dynamiczna.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline @

O Survivorach - temat ogólny
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 28, 2007, 01:10:29 pm »
odsiew można zrobić za pomącą 1 rudny typu "mam 10 naboi", 5 jakbardziej podziurawionych wylatuje

Offline Hunter Killer

O Survivorach - temat ogólny
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 28, 2007, 01:53:48 pm »
Uff, uff, uff...panien jest rzeczywiście sporo, wyjdzie dobre 50 jak nie lepiej.
Ja cały czas byłem za jeden strzał-jedna postać, ale to wyszło by koło półtora miesiąca, licząc jedno dniowe tury.
Można by zrobić grupy ale jakoś ostatnio to nie wypaliło więc chce tego uniknąć, strzały seryjne też nie są perfekcyjne, ewentualnie zrobie odsiew, ale za dużo nie chce wywalać.

Dlatego co myślicie o 50 postaciach i ok 50 dni grania, to będzie jakieś 1,5 miesiąca. jeśli nie to zrobi sie grupy.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Murmandamus

O Survivorach - temat ogólny
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 28, 2007, 02:28:53 pm »
Eee 50 ? głuuupie po za tym kazdy co innego zechce odstrzelic i nie odstrzeli sie nic. Naprawde grupe dużo lepsze. Zachowa to etapowość do tego i uczyni zabawnym np cwiercfinały,półfinały i finał.
img]http://img352.imageshack.us/img352/5348/cold2nb4.th.png[/img]

 

anything