trawa

Autor Wątek: Tajemnica zamku  (Przeczytany 2518 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Byron

Tajemnica zamku
« dnia: Czerwiec 08, 2005, 02:59:37 pm »
Jeśli ten temat nie pasuje czy cokolwiek innego powoduje że nie powinien tu być to możecie go usunąć jak tylko dostane odpowiedź na moje pytanie. Chodzi o to że kiedys słyszałem o pewnym zamku(gdzieś na wyspach brytyjskich, nie wiem czy szkocja czy anglia) w ktrym ród zamieszkujący go pilnuje jakieiś "potwornej tajemnicy" takiej że jeśli ktośją pozna podobno umrze : P i wcalen ie przesadzam, wiem to z pewnego źródła i chce ise o tym więcej dowiedziec. Jesli ktos cos wie niech pisze, albo podaje adres jakiejs strony, bede wdzieczny za kazde info.

Offline Byron

Tajemnica zamku
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2005, 03:01:45 pm »
piszcie na mail tamburyn1@op.pl albo na gg: 5773513

Offline Stormcrow

Re: Tajemnica zamku
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 08, 2005, 04:04:40 pm »
Cytat: "Byron"
Chodzi o to że kiedys słyszałem o pewnym zamku(gdzieś na wyspach brytyjskich, nie wiem czy szkocja czy anglia) w ktrym ród zamieszkujący go pilnuje jakieiś "potwornej tajemnicy" takiej że jeśli ktośją pozna podobno umrze : P


Spoko tzn że ten ród zna tą tajemnice i dalej istnieje?

Offline Byron

Tajemnica zamku
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 08, 2005, 06:50:47 pm »
Wiesz to nie wie na czym polega ta tajemnica, ale członkowie rodu ją znają, a to ze śmiercią to napewno przenośnia :D. Ale to była ciekawa historia i byłbym wdzięczny gdyby ktoś coś tu o tym napisał.

Offline Alix

Tajemnica zamku
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 11, 2005, 12:45:16 pm »
A co powiesz na reinkarnacje psa Baskervillow?
adeszla era Kaczogrodu.

Offline Manowar

Tajemnica zamku
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 11, 2005, 03:45:00 pm »
Znam tę historię. W kwietniu 2014 roku nastąpi koniunkcja planet i zaczną dziać się na Ziemii rzeczy, które nie chcielibyśmy aby się działy. Wszyscy którzy znajdą się wówczas w szkockim zamku (turyści, miejscowi) zostaną ocaleni i jako jedyni przetrwają. Może to jakaś magiczna moc tego miejsca ich uchroni. Jednak Ty nie zamówisz już sobie biletu na ten dzień ponieważ jutro umrzesz bo poznałeś przerażającą tajemnicę.

Offline Dinki

Tajemnica zamku
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 11, 2005, 05:07:07 pm »
Coś tam, ktoś tam, może coś więcej na ten temat?:)

Może to "sekret twierdzy Tower" ?

Offline Kormak

Tajemnica zamku
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 11, 2005, 11:14:56 pm »
Eeee tam. Ta historia brzmi jak żywcem wzięta z jednego numeru komiksu "The Invisibles" Granta Morrissona. Tam w zamku chowają przed światem potworną zdeformowaną istotę, która jest potomkiem związku między arystokratą a stworem rodem z opowiadań Lovecrafta. I regularnie karmią ją ludzkim mięsem. Może Morrison właśnie usłyszał podobną legendę/plotkę i postanowił wykorzystać ją w swojej serii?

Offline Byron

Tajemnica zamku
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 12, 2005, 05:55:24 pm »
Być może to i prawda z tym komiksem, a tak przy okazji to nie słyszałem o nim, ale nadrobie zaległości i przeczytam  :D. Ale jeśli ktoś wie coś jeszcze to piszcie bo to nie jest o tower.

Offline Byron

Tajemnica zamku
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 12, 2005, 05:58:36 pm »
AA! Przypomniało mi się: P To bylo tak że jeśli ktośpozna tątajemnice to nie będzie mógł żyć w spokoju(czy ze strachu nie będzie mógł żyć, coś takiego) ale nie umrze. Nigdzie nie moge nic o tym znaleźć i dlateog pisze na forum.

Offline zompi

Tajemnica zamku
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 12, 2005, 08:20:09 pm »
Może umrze ze strachu? Tak, czy inaczej, tą tajemnicę odkryli ci, którzy po jej odkryciu cierpieli na paniczny strach. Widać, inni uznali, że ta tajemnica doprowadziła ich do szału?
Wiadomo, że smoki nie istnieją, ale każdy z nich na inny sposób."
                              ---Stanisław Lem---

 

anything