trawa

Autor Wątek: Gra ktoś amazonkami?  (Przeczytany 13118 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ushabti

Gra ktoś amazonkami?
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 18, 2007, 09:47:31 pm »
Mroczniki nie miały powodów by się tam pojawiać... przynajmniej w teorii. SG w żaden sposób nie próbowało ich tam nawet na siłę wpychać, za to z tego co pamiętam SE tak. Pojawili się w TC, numerze 10, a wraz z nimi oczywiście opowieści o Lustrii... jednak wszystko co tam powiedziano, to to, że SE pojawiają się w swych misjach niemal wszędzie, więc i do Mordheim kilku z nich trafiło.

Poza oficjalna historią za moich czasów ( ;) ) powstało kilka fanowskich opowiadań łączących pojawienie się w Mordheim tych band, bo nimi po prostu graliśmy. Moi ludzie (DE) po prostu poszukiwali spaczenia dla własnych celów, SE szwagra mieli za zadanie znaleść i zabezpieczyć jak największą ich ilość by nie dostały się w niepowołane ręce. Po informacjach o DE pojawiły się juz powody polityczne i osobiste... Tu akurat zostawiono całkiem dużą swobodę interpretacyjną, dlatego mówiłem, że obecnośc amazonek jest jaśniej określona.
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline the_one

Gra ktoś amazonkami?
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 03, 2007, 12:13:16 am »
No panowie i panie, zaczynam zbierać Amazonki. Przetłumaczyłem zasady i okazuje się, że banda jak najbardziej daje radę w Mordheim (Hrabia Steinhardt miałi ich kilka setek w swoim haremie - niezły perwers - ale dały dyla i zbierają na bilet powrotny). Pozatym ekwipunek godny Slanów tzn. broń dystansowa, która zdejmuje rzuty ochronne, czary, bohaterki z szałem i stronniczki wystawiające się dwa razy dalej niż reszta, czego więcej chcieć.
Wsiadam na allegro i szukam jednostek.
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Kapitan_Hak

Gra ktoś amazonkami?
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 03, 2007, 08:36:45 am »
IMHO z figurek GW warto by chyba pokombinować z Witch Elfkami (po odpowiednich zabiegach kosmetycznych).

Amazonki mordheimowe to straszne koczkodany z całym szacunkiem dla ich haremowego dorobku.

Offline the_one

Gra ktoś amazonkami?
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 03, 2007, 09:30:12 am »
Podzielam twoje zdanie i zamierzam skompletować bandę z Reapera, Darksworda jak sugerował Nilgar

Edit:

Po odwiedzeniu paru stron w internecie udało znaleźć mi się takie cuda:
Szefowa


Wojowniczki totemu


Czempionki


Skautki
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Dwalthrim

Gra ktoś amazonkami?
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 03, 2007, 12:12:58 pm »
He he niezła perwa  :D . Michał chce wysunąć tajna broń tymi figurkami czyli zedekoncentrować przeciwnika  :lol:  ;) . W moich zasobach wala sie jakaś figurka ala amazonka, przy okazji jakiejś bitki podrzucę Ci ją  ;)
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Kapitan_Hak

Gra ktoś amazonkami?
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 03, 2007, 02:14:23 pm »
Ładne figurki, zwłaszcza szefowa mi się podoba ;) i chociaż Amazonki to nie moje klimaty, muszę przyznać, że znalazłeś bardzo dobrą alternatywę dla mordheimowych koczkodanów.

Nawiasem mówiąc, jakiej to firmy figurki i w jakim sklepie internetowym je znalazłeś? Nie chodzi o  to, żebym też chciał od razu takie, ale warto znać alternatywne źródła zaopatrzenia w figurki ;).

P.S. I niech Ci nie przyjdzie do głowy spiłowywanie im cycków, jak to Amazonki miały ponoć w zwyczaju!

Offline Skavenblight

Gra ktoś amazonkami?
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 03, 2007, 02:22:12 pm »
Cytat: "Najźlejszy ze Złych"
Ładne figurki, zwłaszcza szefowa mi się podoba

 :evil:
Pragnę przypomnieć, że siedzę na Gildii cały dzień.
No dobra, a tak poważnie - chociaż zbyt egzotyczne, to całkiem ładne są.

Cytat: "Najźlejszy ze Złych"
I niech Ci nie przyjdzie do głowy spiłowywanie im cycków

 :shock:
Nawet mu nie podsuwaj takich myśli! Dobre cycki nie są złe, jak mawiają Źli Mężczyźni  :badgrin:
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Gra ktoś amazonkami?
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 03, 2007, 03:30:13 pm »
Cycki to podstawa, jak mawiają starzy Kaszubi.

Offline the_one

Gra ktoś amazonkami?
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 03, 2007, 08:20:21 pm »
Figsy do amazonek można dostać w sklepie JAMA
http://www.jotte.istore.pl/cgi-bin/shop.pl

Co do cycków... temat rzeka, można by długo i namiętnie ale może nie zaczynajmy tego tematu bo bany się posypią i tyle z tego będzie.
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Ushabti

Gra ktoś amazonkami?
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 05, 2007, 06:20:56 pm »
Eeeech... pokazałbym wam, jak wyglądają ładne amazonki bez wyrzucania cycków z i tak ledwo istniejących ubrań dla sadomasochistów i to zrobione z jednego pudełka GW. Niestety nie mam aparatu, a i komentarzy na temat brzydkiego malowania (bo jest brzydkie) mi się słuchać nie chce...
Te zupełnie nie oddają klimatu bandy. Szkoda to mówić, ale kapłanka jest ni w pięć ni w dziesięć... z południowych krain może ją przywieźli ale nie z Lustrii i ktoś jej przez pomyłke chyba skórę wybielił...
Totemki za rzadne skarby nie przypominają totemek, chyba, że to te słynne Wojowniczki Kijanek o których tak wiele słyszalem...
Czempionki na upartego (ale bardzo upartego) przejdą, tylko te ich niby hełmy mnie przerażają...
Skautki są fajne, ale przydałoby się im trochę konwersji na bardziej "indiańskie" klimaty.
No i co jeszcze ze zwykłymi wojowniczkami? Z tego co pamiętam z bandzie ZAWSZE musi być conajmniej jedna...

Co do Witchek nie zgadzam się także... w takich butach? W życiu... też próbowałem, ale nic z tego nie wyszło... witchki to witchki...
Nadal najlepsze są plastiki (figurki rzecz jasna), bo przynajmniej można z nich zrobić pełny WYSIWYG.
Zaciągnę te figurki ze sobą na Pyrkon, a niech ludzie widzą jak można łatwo zrobic amazonki bez perwery :p
(choć każda ma jedną pierś odsłoniętą)
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline Kapitan_Hak

Gra ktoś amazonkami?
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 05, 2007, 08:59:44 pm »
Chylimy czoła przed unijnym komisarzem  do spraw Lustrii!

W przypadku Witch Elfek nie patrzyłem akurat na buty, ale fakt, że szewców w Lustrii nie uświadczysz, a od Lizaków butów się też nie nabędzie, więc rzeczywiście na Amazonki odpadają.

Co do "perwery" i "wyrzucania cycków" kwestia gustu :) - mi by się akurat taka banda podobała (i pewnie paru innym forumowiczom, których mógłbym palcem wskazać, ale przez wzgląd na dobre obyczaje tego nie uczynię), ale to tylko moje prywatne zdanie, a poza tym absolutnie nie jestem specem od Amazonek.

A tak na poważnie: z jakiego pudełka zrobiłeś swoje Amazonki? Jeżeli nie chcesz ich fotografować w obawie przed ostracyzmem forumowym, może chociaż napiszesz parę słów odnośnie samego złożenia/przekonwertowania?

Offline Ushabti

Gra ktoś amazonkami?
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 05, 2007, 10:17:09 pm »
Szczerze? Ukrywałem to od dawien dawna, ale... zmontowałem je z pudełka glade guardu leśnych elfów :p
Kobiece korpusy, nóżki i łapki z bronią bez fajerwerków, dobieranie kobiecych twarzy, z niektórych łuków robiłem osławione szpony do walki, kapłanka doczekała się 2 sztandarów na plecach i jakiegoś zwierzaczka z wypraski (plus zestawy noży które też były tam załączone). Z "gałązek" tamtejszych wyprasek narobiliśmy rogów, z czaszeczek parę hełmów itp. Nawet pelerynki poszły na skinkowe skóry. I tak po prawdzie szeregowe wojowniczki niewiele różnią się od lesnych elfek poza wspomnianą odsłoniętą piersią zaznaczaną przy malowaniu. Jednym słowem: niczym wyszukanym nie poraża, ale właśnie ich prostota jest chyba najlepsza w tym wszystkim i jestem z tego dumny. Aż szkoda je było malowaniem psuć, ale w końcu dorwę jakiś aparta i choć konwersje zaznaczę... Może i moje krasnalki się ku temu załapią? W końcu od czegoś mam galerię na pokładzie swojej fregaty, no nie? ;)
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline Skavenblight

Gra ktoś amazonkami?
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 05, 2007, 10:25:36 pm »
Cytat: "Ushabti"
Szczerze? Ukrywałem to od dawien dawna, ale... zmontowałem je z pudełka glade guardu leśnych elfów :p

 :shock:
To dopiero chwila prawdy!

Dobra, dobra. Chętnie bym to zobaczyła.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Ushabti

Gra ktoś amazonkami?
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 05, 2007, 10:36:49 pm »
Już pakuję je w jakiś znośny pojemniczek i jutro zabiorę je do roboty. Może kolega da się namówić na ich obpstrykanie jakąś burżujską maszyneria cyfrową.
Ale jak się przerazicie malowania, to nie do mnie pretensje :p Sami się dopraszaliście!
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline Wercyngetoryks

Gra ktoś amazonkami?
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 06, 2007, 09:35:42 am »
To czekamy na fotki ;)