trawa

Autor Wątek: Polski Komiks do kin!!!  (Przeczytany 6836 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Polski Komiks do kin!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 16, 2007, 05:47:05 pm »
Cytat: "Iggy"
jez jerzy kiedys cos tam tez chyba bylo we flashu...


I chyba nadal jest na stronce Jeża

Cytat: "Iggy"

sledziu kiedys przymierzal sie do animowanego osiedla swoboda


Tak... I nic z tego nie wyszło, z braku czasu. Pozatym na TVP KULTURA (kiedyś, nie wiem czy jeszcze) leciała, wg. większości badziewna "bajka" na podstawie OS... Głosy Swobodna Ekipa dostała, jakby była bandą żuli, czy coś... Podobno żenada... Pozatym nigdzie nie wspomniano, kto jest autorem itp. Nie wystąpiło nigdzie nazwisko Śledziński... A coś mi się wydaje, że powinno. Na dokładkę, to poprostu był komiks z podkładanym głosem. Nic specyalnego.

Cytat: "Iggy"

takze wszystko zalezy od srodkow przeznaczonych na to i mozliwosci technicznych


A, nie oszukujmy się, środki nie będą wysokie, jak i możliwości też nie będą najwyższych lotów - uważam.

Offline hurek

Polski Komiks do kin!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 18, 2007, 06:13:57 pm »
Cytuj
Tak... I nic z tego nie wyszło, z braku czasu. Pozatym na TVP KULTURA (kiedyś, nie wiem czy jeszcze) leciała, wg. większości badziewna "bajka" na podstawie OS... Głosy Swobodna Ekipa dostała, jakby była bandą żuli, czy coś... Podobno żenada... Pozatym nigdzie nie wspomniano, kto jest autorem itp. Nie wystąpiło nigdzie nazwisko Śledziński... A coś mi się wydaje, że powinno. Na dokładkę, to poprostu był komiks z podkładanym głosem. Nic specyalnego.



To nie tylko OSiedle Swoboda ale duzo komiksów tak było przedstawiane .Pamiętam że jak się kończyło to pisało produkcja WIR.To chyba po tym magazynie KOMIKS leciało

 

anything