Autor Wątek: Missile fire - a co to jest?  (Przeczytany 1968 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline voltar

Missile fire - a co to jest?
« dnia: Luty 13, 2007, 09:36:06 am »
Co obejmuje pojęcie missile fire ?
Czy to tylko ostrzał, wykorzystujący cechę BS, czy każdy dystansowy atak?
Konkretnie chodzi mi o użycie sztandaru skavenskiego:
Umbranner - 4+ ward save against all normal and magic missiles with strength 4 or less
Wiem, że sztandar ten działa na otrzał z łuków / broni palnej, tudzież w jakimś FAQ-u wyczytałem, że zaczyna działać na bełt z bolt throwera, gdy temu siła spadnie juz do 4.
Ale czy działa np. na:
1) ostrzał z Rattlinga
2) zionięcie templatem w shootingu
3) zionięcie templatem magicznym
4) placek z katapulty poza centralnym polem o S8
\_/)
(0.0)
(><) This is Bunny. Copy Bunny and this message into your signature to help him on his way to World Domination!

Shino

  • Gość
Missile fire - a co to jest?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2007, 09:58:40 am »
tak
nie
nie
tak
missle  - pocisk... chyba latwo sie dowiedziec co jest pociskiem a co nie prawda?

szafa@poznań

  • Gość
Missile fire - a co to jest?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2007, 10:14:35 am »
na zionięcie nie działa? Wydawało mi się że to normalny atak strzelecki  :shock:

Offline voltar

Missile fire - a co to jest?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2007, 10:16:21 am »
No niby łatwo wydedukować, co jest missile a co nie, ale w WFB nie zawsze wszystko jest logiczne :? . Na przykład strzał typu grapeshot z armaty to teretycznie też chmura odłamków, a więc missiles, ale używa wzornika!
Mnie jednak chodziło głownie o ochronę przed katapultą - po tym, jak ostatnio w jednej fazie strzelania straciłem 12 Stormverminów, zacząłem się zastanawiać nad Umbrannerem
\_/)
(0.0)
(><) This is Bunny. Copy Bunny and this message into your signature to help him on his way to World Domination!

Shino

  • Gość
Missile fire - a co to jest?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2007, 10:32:05 am »
Cytat: "szafa@poznań"
na zionięcie nie działa? Wydawało mi się że to normalny atak strzelecki  :shock:
a to nie byl specialized shooting attack? chociaz fakt... na szyszki dziala to na zioniecie tez...