Gildia Gier Planszowych (www.planszowki.gildia.pl) > Forum Gier Planszowych

W co ciekawego ostatnio grałeś

<< < (3/16) > >>

Trik-Trak:
Ostatnio A Game of Thrones (Gra o Tron) . Bardzo fajna,wciagajaca strategia o niesamowitym klimacie. Grał jeszcze ktoś??

Gourry:
Ostatnio a dokładnie wczoraj na PGA grałem w Warhammer Invasion. Świetna planszówko-karcianka w znakomitym universum polecam wsyztskim. Taka mała adnotacja pisze ze to gra only na 2 osoby ale spokojnie można grac w 4 a jak sie zakupi wsyztskie rasy które będą wychodzić co jakiś czaws w dodatkach nawet rozgrywka może toczyć się w 9 osób ( ale to może potrwać dłuzej niż dzień nawet).

Manowar:
Po wielomiesięcznych grach w Blood Bowl'a wreszcie udało mi się zagrać w planszówki. Ticket to Ride: Nordic, jak zwykle każda plansza wprowadza inny styl strategii. Ponadto Ghost Stories jak zwykle rewelacyjna jeszcze zapewne na długo.

Manowar:
Wczoraj dwie sesje Battle Star Galactica. Za pierwszym razem wygrali ludzie, za drugim, zabrakło milimetrów. Szkoda, że dodatek do tej gry jest po angielsku. Czy ktoś próbował grać w polsko - angielską wersję?

poooq:
Tutaj możesz naocznie przekonać się jak wygląda ucieczka przed cylonami w wersji BG PL + nieoficjalna polonizacja Pegasusa. Chłopaki przetłumaczyli większość kart i zasady, aktualnie testują owoce swojej ciężkiej pracy...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej