trawa

Autor Wątek: W co ciekawego ostatnio grałeś  (Przeczytany 128396 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piekarz

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 10, 2011, 01:50:08 am »
Od tygodnia grywam jednoosobowo w Ghost Stories i Anioła Śmierci. Obie gry są świetne. Mam jeszcze dodatek White Moon, ale na razie poczeka, bo rozgrywka podstawowa jest wystarczająco dobra. Wyczekuję wydania w Polsce dodatków do Anioła. Trudno mi powiedzieć, która gra jest lepsza. Dla zastosowań towarzyskich zapewne Ghost, bo nie każdy trawi terminatorskie klimaty. Osobiście więcej grywam w Anioła. Nie jest tak trudno w niego wygrać jak głosi powszechna fama, choć ta gra nie przebacza błędnych decyzji. W Ghost są okresy luzu kiedy na planszy nie ma żadnych duchów z dręczeniem lub nawiedzaniem i można chwilę się przygotować. W Aniele trudno o chwilę odpoczynku przez ciągły napór genokradów.
Discord dla uchodźców z Gildii:
https://discord.gg/23j5vhf

Offline Targowo.Istore

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 27, 2011, 10:52:31 am »
Wszystko zależy od gatunku jaki lubimy oraz stopnia naszego zaawansowania. Ja mogę polecić
 http://targowo.istore.pl/pl,product,7101415,battlestar,galactica,exodus,wydanie,polskie.html  czekam na to z niecierpliwością

Offline skolo

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 25, 2011, 05:48:34 pm »
ostatnio idzie Talisman, Battlelore i Memoir 44. Swietne tytuly. Prosta zabawa nie tylko dla strategów.
Battlelore niedostepny w Polsce powoli

Offline Targowo.Istore

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 24, 2011, 02:51:55 pm »
Tak naprawdę to wszystko zależy od naszego gustu oraz gatunku w jaki lubimy grać. Memoir 44 to faktycznie bardzo dobry tytuł,który mogę polecić każdemu,nie tylko strategom.

Offline tomekwilczek

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 17, 2012, 11:39:51 am »
Ja ostatnio przekonałem się do grania w pokera w większej grupie  :cool: . Sama przyjemność! W ciemnych okularach na oczach, nikt nie był w stanie przejrzeć mojej gry... Do tego stopnia, że jeden z pozostałych graczy obstawił przy all in jeszcze swój zegarek z chrono24 i przegrał ze mną. To się nazywa prawdziwa gra!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2012, 08:20:13 am wysłana przez tomekwilczek »

Offline pisii35

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 25, 2012, 06:28:53 pm »
oj tak - ja też uwielbiam grać w pokera. Na ostatniej imprezie nawet w rozbieranego pokera graliśmy - niezła opcja :) Była kupa śmiechu i zabawy.... :D Już umówiliśmy się na powtórkę. :P

Offline Targowo.Istore

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 06, 2012, 02:55:11 pm »
Gra w pokera cieszy się niesłabnącą popularnością i oby tak dalej:) Z karcianek bardzo fajne są LOTR oraz Anioł Śmierci z elementami taktycznymi. Właśnie te tytuły mogę polecić. Znajdziecie je w naszym sklepie.

Offline pisii35

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 20, 2012, 07:14:31 pm »
o Łotrze słyszałam, ale tego Anioła Śmierci nie znam, możecie coś więcej na ten temat napisać?

Offline mieszkooo17

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 21, 2012, 01:35:43 pm »
poker jest to absolutnie rzecz ponadczasowa. zawsze tak było, jest i myślę, że będzie zdecydowanie ;) wszystkie odmiany są ok - klasyk, holdem - nic, tylko grać :D

Offline dobrywujek

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 06, 2012, 12:02:33 pm »
Ostatnio ukazała się druga edycja planszówki Game Of Thrones The Board   Game...jestem już po pierwszej partii z trzema znajomymi i muszę   napisać, że gra się fantastycznie. Jedyny mankament to liczba graczy -  minimalna ilość graczy to 3, a ponoć najlepiej gra się w 6 osób (tak przynajmniej oceniają to   użytkownicy na Boardgamegeek).

Offline mika112

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 03, 2013, 05:07:59 pm »
Jeśli ktoś lubi wracać do rzeczywistości PRL, to jak najbardziej polecam grę Kolejka. Można się fajnie zabawić, a przy tym wszystkim jeszcze powspominać dawne czasy i zasady jakie wówczas obowiązywały.
Mikolowski

Offline emkot

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 14, 2014, 01:25:34 pm »
Mnie wciągają Osadnicy z Catanu, albo Dominion. Świetne gry.

Offline Grzeslav

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 27, 2014, 12:58:39 pm »
"Kupcy i Korsarze" od rebel.pl. Jeszcze się 'nie rozchodziłem' w tej grze, także ciągle panuje 'nieogar', kiedy przysiądę z kumplami, ale muszę przyznać że gra nie jest nadto skomplikowana. Za to bardzo przyjemna. Zresztą, jest i recenzja:

->Kupcy i Korsarze<-

Offline baassiia

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 26, 2014, 08:13:07 am »
Ja polecam wypróbować gre RUMMI na telefon, można grac online ze znajomymi https://play.google.com/store/apps/details?id=com.krinsen.rummi.full&hl=pl

Offline rayman11

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 22, 2014, 04:34:31 pm »
Jeśli ktoś lubi wracać do rzeczywistości PRL, to jak najbardziej polecam grę Kolejka. Można się fajnie zabawić, a przy tym wszystkim jeszcze powspominać dawne czasy i zasady jakie wówczas obowiązywały.

Wygrałam tą grę ze dwa lata temu na mini konkursie gier planszowych - mimo, że grałam w nią pierwszy raz to udało mi się wygrać. Świetna, typowa PRLowska strategiczna gra.